Pasaulē: Ķīnas prezidents aicina Trampu savaldīties, runājot par Ziemeļkoreju 10 komentāri
 
Pasaulē

Ķīnas prezidents aicina Trampu savaldīties, runājot par Ziemeļkoreju

 
AP / Scanpix

Ķīnas prezidents Sji Dzjiņpins aicinājis ASV prezidentu Donaldu Trampu izrādīt savaldību savā vārdu karā ar Ziemeļkoreju, vēsta ziņu aģentūra "Siņhua".

Telefonsarunā ar Trampu Sji norādījis, ka iesaistītajām pusēm vajadzētu "izvairīties no piezīmēm un darbībām, kas varētu palielināt spriedzi Korejas pussalā," vēsta "Siņhua".

Ķīna "ir gatava strādāt ar ASV, lai pienācīgi atrisinātu jautājumu", Trampam norādījis Sji.

Kā ziņots, Tramps piektdien paziņoja, ka ASV militārie risinājumi ir gatavi pielietošanai, ja Ziemeļkoreja izdomātu rīkoties neapdomīgi.

"Militārie risinājumi ir pilnībā gatavi, (..) ja Ziemeļkoreja rīkotos neapdomīgi. Cerams, [Ziemeļkorejas līderis] Kims Čenuns atradīs citu ceļu!" tviterī paziņoja Tramps.

ASV prezidents ceturtdien uzsvēra, ka viņa iepriekšējie draudi vērsties pret Phenjanu ar "uguni un niknumu" nav bijuši pietiekami skarbi.

"Pienācis laiks kādam iestāties par šīs valsts cilvēkiem un citu valstu cilvēkiem, tādēļ (..), iespējams, tas paziņojums nebija pietiekami stingrs," ceturtdien žurnālistiem norādīja Tramps.

Ziemeļkoreja paziņojusi, ka nopietni apsver iespēju raidīt savas ballistiskās raķetes uz ASV Klusā okeāna teritoriju Guamu, kurā atrodas Savienoto Valstu bruņoto spēku bāzes.

ASV aizsardzības ministrs Džeimss Matiss ceturtdien brīdināja, ka karš ar Ziemeļkoreju varētu būtu katastrofāls un vērsa uzmanību uz diplomātisko centienu rezultātiem.

Tramps atteicās komentēt, vai ASV varētu apsvērt apsteidzošu uzbrukumu Ziemeļkorejai, bet sacīja, ka vēl arvien ir atvērts sarunām.

"Ziemeļkoreja lai labāk savācas vai arī viņi nonāks tādās nepatikšanās, kādās bijušas tikai dažas valstis šajā pasaulē," norādīja Tramps.

Komentāri [10]
#
U146 14.augusts 2017 15:41 atbildēt
ASV militāristu izraisītā konfliktā pamatīgi cietīs Seula bet amerikāņi aiz okeāna kā parasti skaitīs nopelnītos dolārus.
 
#
Ko Rej ietis 12.augusts 2017 17:58 atbildēt
Pirmo raķeti laidīs pa Vladivostoku, jāatbrīvo no krieviem vēsturiskās korejiešu zemes.
 
#
Raimonds 12.augusts 2017 15:48 atbildēt
Līdzko ASV no ZK pierobežas aizvāks savus militāristus ... tā momentā tajā reģionā pazudīs jel kāds apdraudējums.
 
#
Maironds » Raimonds 12.augusts 2017 18:01 atbildēt
Apdraudējums pazudīs kad Z.Korejas dzimtcilvēki pagaršos Kolu un BigMaku.
 
#
Adel 12.augusts 2017 15:48 atbildēt
Ja asv.visur bazx savu suudaino degunu kas var novest pie kodolkatadtrofas..lieciet tos skibacaonos mieraa lai kulas sava sulaa.tramps neizskatas isti sapraatigs
 
#
Edal » Adel 13.augusts 2017 13:28 atbildēt
Ja krievija.visur bazx savu suudaino degunu kas var novest pie kodolkatadtrofas..lieciet tos ukraiņus mieraa lai kulas sava sulaa.puķins neizskatas isti sapraatigs
 
#
EKSPERTU GRUPA SECINA 12.augusts 2017 15:46 atbildēt
nabaga asv tautele ir parādā ķīniešu KOMUNISTIEM aptuveni 11 500 000 000 000(vienpadsmit ar pusi TRILJONI ) eiro no kopējām 17 000 000 000 000 € parādsaistībām.
zaļo atejpapīru pieņem vairs tikai dumjākais cilvēces astesgals un fort noksa zelta stieņu nav tikai zurkas skrubina vecus , pamestus zābakus..
 
Skatīt visus 10 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers