Eiropas Savienība: ES paplašina sankcijas pret Ziemeļkoreju 6 komentāri
 
Eiropas Savienība

ES paplašina sankcijas pret Ziemeļkoreju

 
Scanpix.ee

Eiropas Savienība (ES) ceturtdien paplašinājusi sankcijas pret Ziemeļkoreju, iekļaujot "melnajā sarakstā" vēl deviņus cilvēkus un četras organizācijas.

Pēc Ziemeļkorejas veiktā starpkontinentālās ballistiskās raķetes izmēģinājuma ANO Drošības padome pagājušajā nedēļā vienbalsīgi pieņēma rezolūciju, kas nosaka stingrākas sankcijas pret Ziemeļkoreju, kuras eksporta ieņēmumi tādēļ ievērojami samazināsies.

ES dalībvalstu paziņojumā teikts, ka saskaņā ar ANO rezolūciju ES pievieno sankciju sarakstam deviņas personas un četras organizācijas, tostarp Ziemeļkorejas valstij piederošo Ārvalstu tirdzniecības banku.

Līdz ar to ES "melnajā sarakstā" iekļauti 103 cilvēki un 57 organizācijas.

ES Padome paziņoja, ka tiks strādāts arī pie citu ANO rezolūcijas daļu realizēšanas, tostarp tiks domāts, kā samazināt ienākumus, kas ieplūst Ziemeļkorejā no ārvalstīs strādājošajiem tautiešiem.

Ziemeļkoreja pirmdien nosodīja jaunākās ANO sankcijas, vienlaikus uzsverot, ka nebūs nekādu sarunu par kodolieročiem, kamēr to apdraudēs ASV.

SCANPIX

ASV prezidents Donalds Tramps otrdien pret Ziemeļkoreju vērsās asākiem vārdiem nekā līdz šim, Phenjanai tās kodolprogrammas dēļ draudot ar "uguni un niknumu".

Savukārt Phenjanas oficiālā ziņu aģentūra KCNA pēc dažām stundām paziņoja - Ziemeļkoreja nopietni apsver iespēju raidīt savas ballistiskās raķetes uz ASV Klusā okeāna teritoriju Guamu, kurā atrodas Savienoto Valstu bruņoto spēku bāzes.

Komentāri [6]
#
Buņgis 11.augusts 2017 7:02 atbildēt
Ko eirogejiem ir nodarijusi zkorejiesi ,ko ,bezsmadzenu blusainie pentagona pluškķi ? Lieciet mieru z korejai ,ne visiem jadoma kā doma eirogeji ,ka to liek pasaules asiņainais demokratizators ! Vai jau aizmirsusies asv attiecibā uz Irāku ! Vai maz pasaules vazanķu ši nozieguma rezultāta tiek dziti uz eiropu parazitet un slepkavot? Sabiedriba tiek nepārtraukti zombeta ka briesmonis ir zkoreja ,slepkava gatavo attaisnojumu savam kārtejam kara noziegumam !
 
#
Raimonds 10.augusts 2017 19:07 atbildēt
Lūk tādā veidā arī tiek ZK tauta nicināta un nīdēta .. tad ko brīnāmies, ka viņa pret mums vērš ieročus ?? ... jo ne jau ZK to kašķi sāka ... tā autors ir ASV
Kauns Eirokolhozam par nespēju civilizēti uzvesties !!!
 
#
Patriots » Raimonds 10.augusts 2017 19:28 atbildēt
Raimond, ja nu kam jākaunas, tad tas esi tu.
Bet krievfašistiem un putinhuilovistiem šādas jūtas svešas.
 
#
Latviešu Patriotu Fronte>rotšildmēslu vankšķim » Patriots 10.augusts 2017 20:44 atbildēt
nesmako uz krieviem,zaglīgais un utainais radījum, lūk volstrītas žīdfašisteļi gan izzog gan Latviju gan asv valsteli.
 
#
Putins huilo » Patriots 11.augusts 2017 11:34 atbildēt
Tu es latvietis un vēl patriots? Ha ha ha
 
#
Optimists 10.augusts 2017 18:58 atbildēt
Man raķešu nav, tāpēc aizrobežas valstiņu palīdzība un draudzība mani izmerdē ātrāk kā vissmagākās sankcijas Korejas TDR.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers