Eiropas Savienība

Šodien, 10:30 Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja ceturtdien apsolīja, ka Lielbritānijā dzīvojošie Eiropas Savienības (ES) pilsoņi varēs tur palikt pēc "Breksita" (Lielbritānijas izstāšanās no ES), bet noraidīja ES aicinājumus nodot viņu tiesību pārraudzību Eiropas Tiesai (ECJ). Vairāk »
 
Šodien, 10:10 Eiropas Savienības (ES) līderi vienojušies par Krievijai Ukrainas konflikta dēļ noteikto sankciju pagarināšanu. Vairāk »
 
20.jūnijs, 21:12 Vācijas kanclere Angela Merkele otrdien paziņojusi, ka ir gatava apsvērt jaunā Francijas prezidenta Emanuela Makrona ierosinājumus eirozonas reformēšanai. Vairāk »
 
18.jūnijs, 17:24 Pagājušā gada fināliste Anastasija Sevastova Maljorkas "International" sērijas turnīru sāks ar maču pret 21 gadu veco Beļģijas tenisisti Elīzi Mertensu, noskaidrojās svētdien notikušajā izlozē. Vairāk »
 
18.jūnijs, 12:14 Tuvākajā nākotnē Eiropas Savienību (ES) sagaida trīs galvenie izaicinājumi - "Brexit" sarunas, nākotnes scenāriju izvēle un daudzgadu budžets, intervijā sacīja Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Roberts Zīle (VL-TB/LNNK). Vairāk »
 
15.jūnijs, 5:30 Saskaņā ar Eiropas Komisijas (EK) noteikumiem pēc 1. septembra veikalos vairs nevarēs iegādāties jaudīgus putekļsūcējus. Neatkarīgās pētījums liecina, ka šobrīd pārdošanā esošo putekļsūcēju sortiments samazināsies aptuveni par ceturtdaļu. Vairāk »
 
13.jūnijs, 23:07 Romas mērs Virdžīnija Radži otrdien pieprasījusi apturēt nelegālo imigrantu izvietošanu Itālijas galvaspilsētā, brīdinot, ka jaunu uzņemšanas centru veidošana var novest pie sociālās spriedzes eksplozijas. Vairāk »
 
11.jūnijs, 22:10 Francijā svētdien notikušajā parlamenta vēlēšanu pirmajā kārtā jaunā prezidenta Emanuela Makrona jaundibinātā partija "Republique En Marche" ("Uz priekšu, Republika!" - REM) un tās partnere Demokrātiskā kustība (MoDem) varētu būt ieguvušas 32,2-32,9% balsu, liecina aplēses, kas balstītas uz daļējiem balsošanas rezultātiem. Vairāk »
 
11.jūnijs, 12:50 Svētdien stājies spēkā Ukrainas un Eiropas Savienības (ES) bezvīzu režīms, kas ukraiņiem ar biometriskajām pasēm ļauj doties uz ES dalībvalstīm, izņemot Īriju un Lielbritāniju. Vairāk »
 
9.jūnijs, 15:08 Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja piektdien pēc tikšanās ar karalieni paziņoja, ka saņēmusi Elizabetes II atļauju veidot mazākuma valdību un solīja valstij "sniegt noteiktību". Vairāk »
 
8.jūnijs, 12:04 Lielbritānijā šodien notiek parlamenta pirmstermiņa vēlēšanas, no kuru rezultāta varētu būt atkarīgs, kā norisināsies valsts izstāšanās no Eiropas Savienības, kas varētu ietekmēt daudzus imigrantus, tostarp arī iebraucējus no Latvijas. Taču Neatkarīgās aptaujātie Lielbritānijā dzīvojošie latvieši par vēlēšanu rezultātu nemaz nesatraucas. Vairāk »
 
7.jūnijs, 16:50 Eiropas Komisija (EK) trešdien paziņoja plānus par Eiropas Aizsardzības fondu, lai ar tā palīdzību Eiropas Savienība (ES) efektīvāk izmantotu finansējumu tādās augsto tehnoloģiju jomās kā bezpilota lidaparāti un robotika. Vairāk »
 
6.jūnijs, 13:00 Krievija bloķējusi 11 miljonu eiro lielo pārskaitījumu Eiropas Padomes Parlamentārās Asamblejas (EPPA) dalības naudas segšanai, otrdien vēsta radiostacija "Eho Moskvi". Vairāk »
 
3.jūnijs, 22:51 2. jūnijā Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks Lisabonā (Portugālē) piedalījās pilotprojekta "Eiropas krasta apsardzes funkcijas īstenošana" noslēguma darba grupā, kuras laikā secinājis, ka, kopš Eiropas Robežu un krasta apsardzes aģentūras mandāta paplašināšanas, uzlabojas ES institūciju un nacionālo valstu sadarbība, kā rezultātā vērojams progress Eiropas Savienības (ES) krasta apsardzes nodrošināšanā. Vairāk »
 
2.jūnijs, 21:36 Vācijas parlamenta augšpalāta Bundesrāts piektdien devis pēdējo nepieciešamo apstiprinājumu pasākumiem, kas atvieglos noraidīto patvēruma meklētāju deportēšanu un par bīstamiem uzskatīto imigrantu novērošanu. Vairāk »
 
30.maijs, 22:17 Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers otrdien Eiropas Parlamentā (EP) iztaujāts par Luksemburgas nodokļu politiku, kas sekmējusi izvairīšanos no nodokļu maksāšanas. Vairāk »
 
30.maijs, 21:30 Eiropas Savienība (ES) bažījas, ka Lielbritānija, kas pēc 8.jūnijā gaidāmajām parlamenta vēlēšanām sāks sarunas par izstāšanos no bloka, varētu bloķēt 2018.gada ES budžetu, otrdien atzina amatpersonas. Vairāk »
 
30.maijs, 21:00 Vismaz 60 000 nelegālo imigrantu izdevies nokļūt Eiropā, šogad šķērsojot Vidusjūru, bet vairāk nekā 1720 nelegālie imigranti ceļā gājuši bojā, otrdien paziņojis ANO augstākā bēgļu komisāra birojs (UNHCR). Vairāk »
 
29.maijs, 18:56 Eiropas Komisija (EK) pirmdien publiskojusi savas galvenās prasības par finansiālo noregulējumu un pilsoņu tiesībām, Lielbritānijai izstājoties no Eiropas Savienības (ES). Vairāk »
 
29.maijs, 7:41 Vācijas kanclere Angela Merkele aicinājusi Eiropas Savienības (ES) valstis būt vienotām laikā, kad tās vairs nevar droši paļauties uz tradicionālajiem sabiedrotajiem - ASV un Lielbritāniju. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers