Eiropas Savienība

Vakar, 8:30 Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja piedāvājusi Eiropas Savienībai (ES) maksāt vismaz 20 miljardus eiro lielu "izstāšanās rēķinu", atsaucoties uz amatpersonām ziņo laikraksts "Financial Times" (FT). Vairāk »
 
19.septembris, 22:08 Latvija aktīvi iesaistās diskusijās par Eiropas Savienības (ES) nākotni, jo vēlas būt daļa no Eiropas kodola, tā šodien ASV, tiekoties ar Ungārijas prezidentu Jānošu Āderu, sacīja Latvijas prezidents Raimonds Vējonis. Vairāk »
 
17.septembris, 11:53 "Brexit" sarunās par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) ir pienācis kritisks punkts, šādu viedokli sarunā pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāts no Lietuvas Petrs Auštrevičs. Vairāk »
 
16.septembris, 14:17 Lielākā problēma saistībā ar reformu procesu Ukrainā ir tā, ka neredzam pietiekami lielu politisko gribu Ukrainas valdībā, aģentūrai LETA sacīja Eiropas Parlamenta (EP) deputāte no Igaunijas Kaja Kallasa. Vairāk »
 
15.septembris, 11:19 Nevalstiskā organizācija VoteWatch Europe publiskojusi ikgadējo eiroparlamentāriešu ietekmes mērījumu, un politiski ietekmīgāko deputātu vidū vietu joprojām saglabā Krišjānis Kariņš. Vairāk »
 
14.septembris, 20:23 Eiropadome ceturtdien vēl uz pusgadu pagarinājusi sankcijas Krievijas un okupētās Krimas amatpersonām, kā arī Donbasa teroristu grupējumu biedriem. Sankcijām pakļauto personu vidū ir arī Krievijas prezidenta Vladimira Putina tuvākā loka cilvēki. Vairāk »
 
14.septembris, 18:09 Eiropas Parlamenta (EP) lielākā politiskā frakcija – Eiropas Tautas partiju (ETP) grupa – arvien lielāku izpratni izrāda par Baltijas valstu attiecībām ar Krieviju, tās maigās un militārās varas potenciālajiem draudiem un to mazināšanā savu lomu redz arī Eiropas Savienības (ES) drošības spēku attīstīšanā. Par to ES prezidējošās valsts galvaspilsētā Tallinā arī tika spriests ETP politiskās vadības sanāksmē, kurā piedalījās arī grupas vadītājs Manfrēds Vēbers. Vēbers EP ievēlēts no Vācijas, Bavārijā vadošās Kristīgi sociālās partijas (CSU), ir nosacīti jaunās paaudzes politiķis, kas 2003. gadā 29 gadu vecumā kļuva par jaunāko Bavārijas deputātu, bet 2004. gadā jau tika ievēlēts EP un pašlaik ir jaunākais frakciju vadītājs Eiroparlamentā. Neatkarīgā ar Vēberu sarunājās par iniciatīvām ES drošības jomā, Krievijas un Brexit ietekmi uz to, kā arī bēgļu problemātiku un gaidāmajām Vācijas Bundestāga vēlēšanām. Vairāk »
 
14.septembris, 8:41 Eiropas Komisijas (EK) viceprezidentam un bijušajam Latvijas premjeram Valdim Dombrovskim (V) ir lielas iespējas ieņemt jauno Eiropas Savioenības (ES) ekonomikas un finanšu ministra amatu, šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" teica EK pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka. Vairāk »
 
13.septembris, 16:56 Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers trešdien paziņojis, ka vējš atkal pūš Eiropas burās. Vairāk »
 
13.septembris, 9:20 Šodien Eiropas Komisijas (EK) priekšsēdētājs Žans Klods Junkers Eiropas Parlamentā (EP) Strasbūrā notiekošās plenārsesijas laikā uzstāsies ar gadskārtējo runu par stāvokli Eiropas Savienībā (ES), aģentūru LETA informēja EP Informācijas birojā Latvijā. Vairāk »
 
13.septembris, 6:00 Neilgi pirms Krievijas un Baltkrievijas militārajām mācībām Zapad Baltijas valstu robežas tuvumā Eiropas Parlamenta (EP) lielākā politiskā – Eiropas Tautas partiju (ETP) – grupa kopā ar ekspertiem un amatpersonām, arī NATO ģenerālsekretāru, prātoja, kā veicināt Eiropas drošību un atbildēt Krievijas mestajiem izaicinājumiem, jo īpaši kiberkarā. Vairāk »
 
5.septembris, 10:00 Lielbritānijas valdība vēlas intensificēt "Breksita" sarunas un virzīties uz priekšu ātrāk, nekā tas šobrīd notiek sarunās Briselē, pirmdien Londonā sacīja premjerministres Terēzas Mejas preses sekretāre. Vairāk »
 
4.septembris, 10:15 Vācijas kanclere Angela Merkele svētdien notikušajās televīzijas debatēs uzveikusi sociāldemokrātu (SPD) kanclera amata kandidātu Martinu Šulcu, liecina uzreiz pēc debatēm veiktās sabiedriskās domas aptaujas. Vairāk »
 
1.septembris, 22:51 Rietumvalstīm būtu aktīvāk jācenšas panākt Krimas atgriešanos Ukrainas sastāvā, uzsvēris Lietuvas Seima spīkers Viktors Pranckietis, kas piektdien savas Ukrainas vizītes laikā pie Krievijas anektētās pussalas robežas tikās ar Krimas tatāru pasaules kongresa prezidentu, Ukrainas Augstākās radas deputātu Refatu Čubarovu. Vairāk »
 
29.augusts, 13:37 Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers otrdien paziņojis, ka Turcijas iestāšanās sarunu strupceļā pilnībā vainojama Ankara, brīdinot, ka tā arvien straujāk attālinās no Eiropas. Vairāk »
 
29.augusts, 12:34 "US Open" 1. kārtas cīņu otrdien aizvadīs Latvijas labākā tenisiste Aļona Ostapenko (WTA 12.), kurai plkst. 18:00 tikšanās ar Spānijas pārstāvi Laru Aruabarenu (WTA 60.). Vairāk »
 
29.augusts, 11:07 Pirmdien Briselē sākās trešā sarunu kārta par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības (ES), turpinot pieaugt satraukumam par šī procesa gaitu. Vairāk »
 
28.augusts, 14:32 Eiropas Komisijas (EK) un Lielbritānijas sarunvedēji pirmdien tiekas trešajā sarunu kārtā par Apvienotās Karalistes izstāšanos no bloka. Vairāk »
 
25.augusts, 19:50 Francijas prezidents Emanuēls Makrons piektdien nosodīja Polijas konservatīvo valdību par nostāšanos pret Eiropas interesēm un brīdināja Varšavu, ka tā riskē nākotnē nonākt bloka nomalē. Vairāk »
 
24.augusts, 20:07 Lielbritānija paziņojusi, ka atskaites gadā, kas noslēdzās 31.martā, neto imigrācija samazinājusies par 81 000, noslīdot līdz 246 000, un tas pamatā skaidrojams ar to, ka samazinājies ieceļojošo Eiropas Savienības (ES) pilsoņu skaits, kamēr izceļojušo ES pilsoņu skaits pieaudzis. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers