Eiropas Savienība

Šodien, 18:00 Grieķija otrdien atsāka sarunas ar Eiropas Savienību (ES) un Starptautisko Valūtas fondu (SVF), lai panāktu vienošanos par aizdevumu programmas finanšu līdzekļu saņemšanu. Vairāk »
 
Šodien, 8:11 Eiropas Parlamenta (EP) apvienotā Ekonomikas un monetāro lietu un Pilsoņu brīvību, tiesību un iekšlietu komiteja šodien balsos par likumprojektu, ar kuru Eiropas Savienība (ES) pastiprina cīņu pret terorisma finansēšanu un nelikumīgi iegūtas naudas legalizāciju, informēja likumprojekta atbildīgais virzītājs no Ekonomikas un monetāro lietu komitejas, EP deputāts Krišjānis Kariņš (V). Vairāk »
 
Šodien, 8:00 Turpinot operāciju "Atlantic Resolve" šodien Latvijā nogādās ASV helikopterus "Blackhawk". Vairāk »
 
Vakar, 12:45 Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis pirmdien apstiprinājušas bezvīzu režīma ieviešanu Gruzijas pilsoņiem, paredzot drošības mehānismu nevēlamas plašas imigrācijas novēršanai. Vairāk »
 
26.februāris, 21:30 Neziņa par Eiropas Savienības (ES) pilsoņu tiesībām Lielbritānijā pēc "Brexit" jau tagad rada nepatīkamus brīžus britu iestāžu attieksmes un pārspīlēto prasību dēļ, vēsta LNT raidījums "Ziņu Top 10". Vairāk »
 
26.februāris, 19:00 Vācijas Iekšlietu ministrijas dati liecina, ka 2016. gadā katru dienu notikuši aptuveni 10 uzbrukumi bēgļiem, vēsta BBC. Vairāk »
 
22.februāris, 19:08 Sasniegt Latvijas prioritātes "Brexit" procesā varētu nebūt tik vienkārši, šodien "Vienotības" domes sēdē norādīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V). Vairāk »
 
22.februāris, 9:45 Lielbritānijas un Eiropas Savienības (ES) šķiršanās paredzēta 2019. gadā, un šobrīd Brexit sarunās viens no Latvijai būtiskākajiem jautājumiem ir mūsu valsts pilsoņu turpmākais statuss Apvienotajā Karalistē. Nav precīzi zināms, cik Latvijas valstspiederīgo tur dzīvo un strādā – 100 000 vai 150 000, taču, loģiski domājot, kāds būtu iemesls tieši viņu vai, vērtējot plašāk, baltiešu viesstrādnieku izraidīšanai? Vairāk »
 
22.februāris, 8:20 Igaunijas tiesas līdz šim brīdim noteikušas iebraukšanas aizliegumu 13 Latvijas iedzīvotājiem, kuri pārkāpuši likumu Valgā, ziņu aģentūrai BNS pastāstījis Igaunijas policijas Dienvidu prefektūras Valgas iecirkņa priekšnieks Tīts Alliks. Vairāk »
 
21.februāris, 18:24 Tiesu administrācijas (TA) direktors Edvīns Balševics šodien parakstījis līgumu ar Eiropas Padomi (EP), kas paredz novērtēt Latvijas tiesu sistēmu ar mērķi uzlabot tās efektivitāti. Vairāk »
 
21.februāris, 17:40 Pārrunas par Ministru prezidenta Māra Kučinska (ZZS) pievienošanos Eiropas Tautas partijai (ETP) ir procesā, šodien pēc valdības sēdes žurnālistiem sacīja Kučinskis. Vairāk »
 
21.februāris, 10:31 Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) nav šķiršanās - tas ir jaunu attiecību sākums, pēc tikšanās ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču (V) žurnālistiem sacīja Apvienotās Karalistes izstāšanās no ES jeb "Brexit" ministrs Deivids Deiviss. Vairāk »
 
21.februāris, 8:43 Šorīt intervijā raidījumā "900 sekundes" Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pauda, ka pagaidām Lielbritānijas "tirgošanās" ar politiskajām ietekmēm pirms "Brexit" nenotiek. Vairāk »
 
21.februāris, 7:25 Šodien Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) un Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) tiksies ar Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) jeb "Brexit" ministru Deividu Deivisu, informēja Ministru kabinetā. Vairāk »
 
20.februāris, 21:31 Lielbritānija ir ieinteresēta, lai Eiropas Savienība (ES) arī pēc tās izstāšanās būtu spēcīga un veiksmīga, pirmdien Tallinā uzsvēris Lielbritānijas "Breksita" lietu ministrs Deivids Deiviss. Vairāk »
 
20.februāris, 9:51 ASV viceprezidenta Maika Pensa, valsts sekretāra Reksa Tilersona un aizsardzības ministra Džeimsa Matisa pagājušonedēļ Eiropā notikušo vizīšu mērķis bija apliecināt, ka vecā kontinenta valstis joprojām var rēķināties ar ASV kā ar savu galveno stratēģisko sabiedroto. Vairāk »
 
20.februāris, 9:06 Visa Eiropa virzās uz aizsardzības finansējuma palielināšanu, kas sasaucas ar ASV vēlmi, lai pārējie NATO sabiedrotie tērētu vairāk aizsardzībai, šorīt LTV "Rīta panorāmā" uzsvēra Latvijas aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (ZZS). Vairāk »
 
20.februāris, 8:20 Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V) šodien piedalīsies Eiropas Savienības Konkurētspējas ministru padomes sanāksmē Briselē, Beļģijā, kuras laikā ministri pārrunās jaunuzņēmumu atbalsta jautājumus, sacīja Ekonomikas ministrijas (EM) Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Elita Rubesa - Voravko. Vairāk »
 
19.februāris, 22:00 Atcelta rīt plānotā Vācijas ārlietu ministra Zigmāra Gabriela vizīte Latvijā, informēja Latvijas Ārlietu ministrijā (ĀM). Vairāk »
 
19.februāris, 20:58 Drīzumā par iniciatīvu, kas paredz balsstiesību piešķiršanu Latvijas un Igaunijas nepilsoņiem Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās, gaidāmas noklausīšanās divās komitejās, šovakar vēstīja raidījums "LNT Ziņu TOP 10". Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers