Eiropas Savienība

Vakar, 20:55 Briselē pēc 16 stundas ilgām sarunām panākta Eiropas Parlamenta (EP) un 28 Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu ministru vienošanās par ES budžetu 2018.gadam, paziņojusi Eiropas Komisija (EK). Vairāk »
 
17.novembris, 22:19 Spānijas premjerministrs Marjano Rahojs piektdien par neciešamiem nosaucis Katalonijas neatkarību atbalstošas politiķes izteikumus, ka Madride ir draudējusi uz Kataloniju nosūtīt armiju un tādā gadījumā ielās gulēs līķi, ja reģions turpinās neatkarības centienus. Vairāk »
 
17.novembris, 22:04 Eiropadomes prezidents Donalds Tusks Eiropas Savienības (ES) līderu samita laikā Gēteborgā paudis pārliecību, ka "Breksita" sarunas nav nonākušas strupceļā, piebilstot, ka viņš ir ļoti piesardzīgs, bet optimistisks par iespēju decembrī pāriet uz nākamo fāzi sarunās. Vairāk »
 
16.novembris, 22:53 Eiropadomes prezidents Donalds Tusks Eiropas Savienības (ES) līderu samitā Gēteborgā piektdien brīdinās Lielbritānijas premjerministri Terēzu Meju, ka nepieciešams lielāks darbs, lai jau decembrī panāktu "Breksita" vienošanos, ceturtdien pavēstījuši informācijas avoti. Vairāk »
 
13.novembris, 22:00 Lielbritānijas parlamentam būs iespēja balsot par galīgo "Breksita" līgumu, pirmdien parlamentā paziņojis Lielbritānijas "Breksita" ministrs Deivids Deiviss. Vairāk »
 
13.novembris, 12:35 Nupat notika Eiropas Parlamenta un Eiropas Komisijas rīkots pasākums, uz kuru aicinātajām ES iestāžu un dalībvalstu amatpersonām bija pienākums apsolīt atbalstu dārgas elektroenerģijas ražošanai bez jebkādām atrunām. Vairāk »
 
12.novembris, 20:32 Spānijas premjerministrs Marjano Rahojs svētdien, pirmo reiz apmeklējot Kataloniju kopš tiešas pārvaldes atjaunošanas, solījis pielikt punktu separātistu izraisītajam juceklim. Vairāk »
 
12.novembris, 13:41 Eiropas Komisijas (EK) "Breksita" sarunu delegācijas vadītājs Mišels Barnjē svētdien atzinis, ka gatavo plānu gadījumam, ja sarunas ar Lielbritāniju par izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) ciestu neveiksmi. Vairāk »
 
10.novembris, 21:24 "Brexit" ministrs Deivids Deiviss nosaucis konkrētu datumu un laiku, kad Apvienotā Karaliste izstāsies no Eiropas Savienības. Vēsturiskais brīdis notiks 2019. gada 29. marta plkst. 23 pēc Lielbritānijas laika (pusnaktī pēc Briseles laika), ziņo SKY news. Vairāk »
 
5.novembris, 19:05 Rietumu amatpersonas un eksperti pievērsa pārāk lielu uzmanību Krievijas un Baltkrievijas militārajām mācībām "Zapad", tādējādi ļaujot Krievijai gūt lielu propagandas uzvaru, šādu viedokli intervijā pauda transatlantiskās drošības eksperts Džims Taunsends. Vairāk »
 
5.novembris, 15:27 Līdzšinējais Katalonijas premjerministrs Karless Pudždemons un četri bijušie Katalonijas ministri pieteikušies Beļģijas policijā, svētdien pavēstīja Briseles prokuratūra. Vairāk »
 
3.novembris, 23:10 Beļģija izvērtēs Spānijas izdoto Eiropas Savienības (ES) aresta orderi atceltā un šobrīd Briselē esošā Katalonijas premjerministra Karlesa Pudždemona aizturēšanai, aģentūrai AFP pavēstīja prokuratūras pārstāvis. Vairāk »
 
3.novembris, 13:36 Tuvākajos gados Eiropas Savienību sagaida arvien lielāka iekšējā migrācija, nacionālisma pastiprināšanās un pieaugošas separātisma tendences, šodien konferencē "Baltic Real Estate Leaders Forum" sacīja Latvijas Universitātes asociētais profesors un domnīcas "Certus" pētnieciskais direktors Daunis Auers. Vairāk »
 
2.novembris, 12:44 Eiropas Komisijas (EK) dienestiem ir "radušās bažas" par Latvijā noteiktajiem jaunajiem ierobežojumiem, kas no ārzemniekiem prasa valsts valodas zināšanas lauksaimniecības zemes iegādei un kas šopavasar tika iestrādāti lauksaimniecības zemes likumā, norāda EK pārstāvniecībā Latvijā. Vairāk »
 
31.oktobris, 23:35 Nākamā "Breksita" sarunu kārta sāksies 8.novembrī Briselē, otrdien paziņojis Lielbritānijas "Breksita" ministrs Deivids Deiviss. Vairāk »
 
31.oktobris, 19:33 Lielbritānijas valdība otrdien paziņojusi, ka līdz nākamajam gadam gatavojas pieņemt darbā līdz pat 8000 jaunu ierēdņu, gatavojoties izstāties no Eiropas Savienības (ES), neatkarīgi vai vienošanās par "Breksitu" ar Briseli tiks panākta, vai nē. Vairāk »
 
30.oktobris, 22:40 Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite kopā ar ārlietu ministru Linu Linkeviču, enerģētikas ministru Žīgimantu Vaičiūnu un uzņēmēju delegāciju devusies uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem, kur lietuvieši cer saskaņot gaļas un olu eksporta sertifikātus un piedāvāt savas inovācijas dažādās jomās. Vairāk »
 
28.oktobris, 20:45 Pāvestu Francisku satrauc Eiropas fragmentēšanās, sestdien paziņojis Vatikāna valsts sekretārs kardināls Pjetro Parolins. Vairāk »
 
27.oktobris, 22:05 Spānijas premjers Marjano Rahojs piektdien atlaidis Katalonijas valdību un parlamentu, izsludinot jaunas reģionālās vēlēšanas 21.decembrī. Vairāk »
 
27.oktobris, 21:24 Spānijas prokuratūra nākamnedēļ Katalonijas premjerministram Karlesam Pudždemonam izvirzīs apsūdzības par "dumpi", piektdien pavēstīja prokuratūras pārstāvis. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers