Politika: "Oligarhu lietas" komisija iztaujā Zatleru, Dūklavu un Liepiņu 1 komentāri
 
Politika

"Oligarhu lietas" komisija iztaujā Zatleru, Dūklavu un Liepiņu

 
Ilze Zvēra, F64 Photo Agency

"Oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē šodien paredzēts iztaujāt eksprezidentu Valdi Zatleru un zemkopības ministru Jāni Dūklavu (ZZS).

Zatlers uz sēdi aicināts runāt par iespējamiem Satversmes pārkāpumiem "oligarhu lietas" kontekstā. Līdz ar Dūklavu uz sēdi aicināts arī bijušais Saeimas deputāts Dainis Liepiņš (LRA) - abi kā personas, kas saistītas ar pašlaik izbeigto kriminālprocesu, norādīts Saeimas mājaslapā.

Attiecīgās personas iepriekš aicināja iztaujāt deputāts Andrejs Judins (Par!/V).

Kā ziņots, Zatlers apliecinājis, ka "Oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisijai ir gatavs sniegt plašākus skaidrojumus saistībā ar viņa un bijušā politiķa Aināra Šlesera sarunām, ja tiks uzaicināts uz komisijas sēdi.

"Kā Valsts prezidents es jebkuras sarunas, jebkuru politiķi vai sabiedriskās organizācijas pārstāvi vedu Rīgas pilī vai Jūrmalas rezidencē, tātad viennozīmīgi savā oficiālajā darba vietā. Biznesa sarunas ir kaut kas cits," intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Panorāma" iepriekš sacīja Zatlers.

LETA jau vēstīja, ka Šlesers 30.oktobrī parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē pauda, ka neesot publiskotas tās sarunas, kur Zatlers "zvana un lūdzas", lai politiķis atbalsta Zatlera pārvēlēšanu prezidenta amatā. Ņemot vērā, ka Šlesers neesot paudis atbalstu, vēlāk sekojusi parlamenta atlaišana, norādīja bijušais politiķis.

Jau ziņots, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs pēc žurnālā "Ir" publicētajām "oligarhu sarunām" izvērtēja visu KNAB rīcībā esošo informāciju, kura nebija pievienota izbeigtajai oligarhu lietai. Pēc aptuveni divu mēneša darba tika secināts, ka nav pamata sākt kādas pārbaudes vai kriminālprocesus.

Divas pārbaudes gan bija sāktas, taču tās beidzās ar lēmumu nesākt kriminālprocesu. Viena pārbaude bija sākta par Dūklava, iespējams, nedeklarēto īpašumu Rīgas brīvostā.

Komentāri [1]
#
sandrana_credito@hotmail.com 4.decembris 2017 12:51 atbildēt
Sveiki, kungs / kundze!

Es esmu Sandra Kelly Maskuller sekretāre naudas aizdevumu sabiedrība starp privātpersonu.

Vai jums ir nepieciešami naudas aizdevumi starp privātpersonām, lai saskarētos ar finansiālajām grūtībām, lai beidzot izkļūtu no strupceļa, kas izraisa bankas, noraidot jūsu kredītprasību failus? Sandranas kundze spēj jums aizdot jums nepieciešamo summu un apstākļus, kas padarīs jūsu dzīvi vieglāku. Tāpēc sazinieties ar mani, lai uzzinātu vairāk par mūsu labvēlīgajiem apstākļiem.

Mēs piedāvājam no 10 000 eiro līdz 10 000 000 eiro ar atmaksas termiņu no 5 gadiem līdz 25 gadiem ar likmi 2% gadā. Jūs varat sazināties ar mani:

sandrana_credito@hotmail.com

sandrana_credito@hotmail.com

paldies
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers