Izklaide: Latvijas karogs parādīsies uz slavenās "Empire State Building" Ņujorkā 3 komentāri
 
Izklaide

Latvijas karogs parādīsies uz slavenās "Empire State Building" Ņujorkā

 
Scanpix

Atzīmējot Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu atklāšanu, Ņujorkas augstceltni "Empite State Building" 9.februārī izgaismos to dalībvalstu, tostarp arī Latvijas karoga krāsās, informēja Latvijas goda konsuls Ņujorkā Daris Dēliņš.

Augstceltnes apgaismošana sāksies vakarā pēc saules rieta, un turpināsies līdz plkst.2 rītā. Latvijas karoga krāsas uz ēkas katru stundu atspīdēs septiņas reizes.

Kā ziņots, Latviju nākamajā mēnesī gaidāmajās Phjončhanas olimpiskajās spēlēs Dienvidkorejā pārstāvēs 35 sportisti deviņos sporta veidos, pirmdien pavēstīja Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK).

Iepriekšējās trijās Ziemas olimpiskajās spēlēs, kas risinājās Turīnā, Vankūverā un Sočos, Latvijas delegācijā bija pa 58 sportistiem, bet šoreiz šo skaitu samazināja hokeja izlases netikšana uz Phjončhanu.

Kopā ar komandu būs 35 treneri un atbalsta personāla dalībnieki, septiņi medicīniskā personāla pārstāvji, desmit LOK viesi, deviņas amatpersonas, seši LOK pārstāvji un piecu federāciju prezidenti.

Latvijas olimpiskās komandas karognesējs atklāšanas ceremonijā tiks nosaukts nākamajā pirmdienā.

Komentāri [3]
#
Mr.Susurs 23.janvāris 2018 20:20 atbildēt
Un vispar cik atceros Empire State Building atrodas Chicaga.
 
#
Mr.Susurs 23.janvāris 2018 20:19 atbildēt
Luk Delinsh lai personigi parbauda vai bus Latvijas karogs... Luk to ka Austrijas karogu paradis es ticu, Amerikani shaja zina vienkarshi cilveki... Madison arena jau vesa miera ir paradijushies Austrijas karogi Porzinga atbalstam... Amerikani neatskit Australiju no Austrijas. Viniem turista bukletos zime Kengurus , ja runa iet par Australiju. Amerikanim nav ne mazakas sajegas ar ko Lietuva no Latvijas atskiras...Tur pat tagad procenti 80 ir parliecinati, ka eksiste PSRS un Latvija ir vinas sastavdala. Domajat tas tikai vienkarshajiem amerikaniem? Pajautajiet ASV diplomatiskajam korpusam, kada valsti vini atrodas un puse Jums to nespes atbildet. Joki par ASV stulbumu nu galigi nav nekads izdomajums. Pilnigi reali, ja Jus viniem neiedosiet chetrus atbilzhu variantus vini pat nezinas , ko atbildet... 80 % amerikanu nezin, ka ASV ir Merilendas stats. Un 99 % nezin, ka ASV ir Vashingtonas shtats. Par realo Vashintonu - Kolumbijas diskriktu nezin pat visi 99, 999 % amerikanu...
 
#
Fatamorgana 23.janvāris 2018 20:01 atbildēt
Impērijas "šestaki".
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers