Izklaide

Vakar, 7:15 Tikpat lielu skatītāju mīlestību un kritiķu atzinību kā LNT demonstrētajā turku seriālā «Lieliskais gadsimts» ieguvusi Hirrema jeb aktrise Merjema Uzerli, izpelnījies arī viņas partneris, pieredzējušais un simpātiskais turku aktieris, dejotājs un dziedātājs Halits Ergenčs. Pateicoties vīrišķīgā Osmaņu impērijas slavenākā sultāna Suleimana Lieliskā lomai, zilacainais skaistulis un talantīgais turku aktieris ne tikai ieguva pasaules slavu, bet arī kļuva par dzimtenes ievērojamāko vēsturisko varoņu un mīlnieku lomu atveidotāju kino un TV projektos. Vairāk »
 
29.marts, 20:40 Sociālajā medijā Youtube ir publicēts video no izcilā komponista Raimonda Paula koncerta Valmierā, kur skatītājus priecēja arī traģēdiju pārcietušais jaunais dziedātājs ar pseidonīmu The Ludvig. Vairāk »
 
29.marts, 20:06 Lietuvas otrā lielākā pilsēta Kauņa trešdien Kultūras ministrijā notikušajā ceremonijā tika pasludināta par uzvarētāju konkursā par 2022.gada Eiropas Kultūras galvaspilsētas godu. Vairāk »
 
29.marts, 19:40 Šī gada februārī popdīva Madonna kļuva par māmiņu dvīnītēm no Malāvijas. Pavisam nesen dziedātāja savā sociālā medija Instagram kontā ir publicējusi aizkustinošu video, kurā abas meitenes ir priecīgas un dzied. Vairāk »
 
28.marts, 22:40 Populārais kanādiešu izcelsmes mūziķis Dreiks jau trešo reizi atcēlis Amsterdamā paredzēto koncertu, tādējādi sarūgtinādams savus fanus, vēsta portāls "Dutch News". Vairāk »
 
28.marts, 22:22 Itāļu kurpnieks Antonio Vietri izgatavojis kurpes ar 24 karātu zeltu. Viņš tādējādi cer piesaistīt turīgus pircējus, vēsta "The Local". Vairāk »
 
28.marts, 20:20 Lielbritānijas princis Harijs un viņa mīļotā sieviete Megana Markle kā pāris plašākai sabiedrībai ir pazīstami kopš pagājušās vasaras, bet jau šobrīd klīst baumas, ka abi ir gatavi uzsākt kopdzīvi, vēsta "Daily Mail" Vairāk »
 
28.marts, 17:56 Lielbritānijas meteoroloģijas centrs mikroblogošanas vietnē twitter ir publicējis pārsteidzošu fotogrāfiju ar ziemeļblāzmu, kura pagājušajā naktī bija vērojama vairākās Eiropas valstīs, arī Latvijā. Vairāk »
 
27.marts, 20:40 Zviedrijas sociālo tīklu slavenība Šellija Fjorda ir nākusi klajā ar neticamu konspirācijas teoriju, ka Austrālija neeksistē, vēsta "The Independent". Vairāk »
 
25.marts, 20:00 Kādi ļaundari šonedēļ Zviedrijas nodokļu aģentūras, Sociālās apdrošināšana aģentūras un Parādu piedziņas aģentūras telpās paslēpa speciāli pūdētas siļķes ar ārkārtīgi sliktu aromātu, vēsta "The Local". Vairāk »
 
25.marts, 19:19 Skolotāja no Brazīlijas vārdā Ana Barbara Ferreira ir izdomājusi interesantu veidu, kā palīdzēt kādai viņas skolniecei, kuru klasē bērni apsmējuši viņas matu dēļ, vēsta BBC. Vairāk »
 
25.marts, 10:01 Šonedēļ vairāki Lielbritānijas pilsētas Mančestras iedzīvotāji debesīs pamanīja dīvaina izskata mākoņus, kas līdzinājās rokai. Fotogrāfija ar šo parādību ir ievietota arī sociālajā medijā facebook. Vairāk »
 
23.marts, 18:00 Krievijas pārstāve Jūlija Samoilova varēs piedalīties Eirovīzijas dziesmu konkursā attālināti ar video translācijas starpniecību, paziņojuši konkursa organizatori. Vairāk »
 
22.marts, 21:40 Kādam zēnam grupas "Green day" koncertā Itālijā uzspīdējusi liela veiksme. Grupas solists Billijs Džo Ārmstrongs uzaicināja zēnu uz skatuves un atļāva viņam spēlēt ģitāru. Vairāk »
 
21.marts, 22:22 Dienvidāfrikas futbola komandas "Free State Stars" futbolists Muhameds Anass televīzijas intervijas laikā piedzīvojis ārkārtīgi neveiklu brīdi - viņš atzinies, ka krāpj savu sievu. Video ar šo neveiklo brīdi ir ievietots sociālajos medijos un jau ir izsaucis lielu sabiedrības uzmanību. Vairāk »
 
21.marts, 20:41 Britu popmūzikas dīva Adele savā koncertā Austrālijas pilsētā Melburnā pārsteigusi koncerta apmeklētājus, kad no skatuves aizrādīja kādam apsardzes dienesta darbiniekam, lai viņš neliek cilvēkiem sēdēt. Video ar šo uzrunu publicēts arī sociālajos medijos. Vairāk »
 
21.marts, 18:05 Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko otrdien paziņoja, ka valstī aizturēti vairāki desmiti kaujinieku, kas gatavojuši bruņotas provokācijas. Vairāk »
 
21.marts, 7:15 Daudzu LNT skatītāju sirdis līdzīgi kā daudzviet plašajā pasaulē ir iekarojis Turcijas vēsturiskais seriāls par varenāko un dižāko Osmaņu impērijas sultānu dinastiju – «Lieliskais gadsimts». Seriāla negaidītās popularitātes, kas līdzīga kādreiz izrādītām latīņamerikāņu ziepju operām, iemesls ir ne tikai raibais Austrumu zemju vēsturisko notikumu un varoņu fons un bagātīgi greznā, pat eksotiskā atmosfēra, bet arī galvenie varoņi. Par vienu no spilgtākajām seriāla zvaigznēm kļuva Hirrema, ko atveido Merjema Uzerli – talantīga turku izcelsmes vācu aktrise. Vairāk »
 
20.marts, 21:40 Kāds iereibis zaglis Francijā pamatīgi sasmīdinājis policistus pēc tam, kad viņš centies no aplaupītā veikala izmukt caur izsistu logu, bet iesprūda, vēsta "The Local". Vairāk »
 
20.marts, 21:00 Ukrainas Drošības dienests sagatavojis lēmumu, kas aizliegs valstī ierasties Krievijas izvirzītajai pārstāvei Eirovīzijas dziesmu konkursā Jūlijai Samoilovai, jo viņa pārkāpusi Ukrainas likumus, apmeklējot Krievijas okupēto Krimu. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers