Pasaulē: Grieķi bēgļus devē par ''bezcerīgi neadekvātiem'': Mums naktīs ir bail iziet ārā no mājas 11 komentāri
 
Pasaulē

Grieķi bēgļus devē par ''bezcerīgi neadekvātiem'': Mums naktīs ir bail iziet ārā no mājas

 
AFP / Scanpix

Grieķijā atkal pastiprinoties migrantu plūsmai, turienes salu iedzīvotāji izvērsuši aktīvus protestus Atēnās, informē The Guardian.

Egejas jūras salas jau kopš paša bēgļu krīzes sākuma pirms diviem gadiem bijušas migrantu pirmais pieturvietas punkts, tomēr situācijai pasliktoties, tur dzīvojošo grieķu mērs beidzot esot pilns.

Viņi dēvē situāciju par ''kritisku'', jo tur esošie migranti dzīvo necilvēcīgos apstākļos un rezultātā arī izjūt psihiskas dabas problēmas.

Šobrīd Lesbas, Čiosas un Samosas salās kopā mitinās vairāk kā 7200 migranti, bet vieta tur ir ne vairāk kā priekš 2000... Rezultātā šajās bēgļu nometnēs trūkstot par tīrs dzeramais ūdens.

Vairāk kā trešdaļai turienes iedzīvotāju pašlaik esot migrantiem, grieķi neslēpj savas bažas, dēvējot necilvēcīgajos apstākļos nonākušos cilvēkus par ''bezcerīgi neadekvātiem'': ''Mēs baidāmies naktī pat iziet ārā no mājām.''

Komentāri [11]
#
Beigt agresiju! 6.decembris 2017 17:10 atbildēt
Tad jābeidz globalistiem karš pret arābiem..!
Varbūt beidzot, ko.
Cik ilgi var nodarboties ar huligānismu.
Jautājums jua nav tikai par vēlmi iekarot, izlaupīt un sagraut tās valstis. jautājums ir mākslīgi stiept karu, lai varētu eiropu pārpludināt ar imigrantiem un pelnīt uz kontrabandu.
 
#
.. » Beigt agresiju! 6.decembris 2017 17:13 atbildēt
Liekuļ slepkavas!
konfrontēt viņus aci pret aci ar tiem cilvēkiem.
Pašus kara organizatorus.
Mēs part konkrētu uzvārdu sarakstu viņiem neredzam. tikai izpildītājiem.
 
#
viks 6.decembris 2017 15:03 atbildēt
Tur nav pie vainas ne NATO, ne kari. Pagājušā gadsimta 60.-0s gados ANO pieņemts noziedzīgs lēmums, atšķaidīt Eiropu ar āfrikāņiem. Redzami ir izpildītāji kā Merkele un mūsu pašu integrētāji. Vienalga, kam tas ir izdevīgi, katrā valstī sava valdība atbildīga par iebrucēju ielaišanu bez pretošanās. Kā toreiz Ulmanis.
 
#
Bokas Harāna jaunkundze feat. Fille un Rulle » viks 6.decembris 2017 15:07 atbildēt
šell un eksona mēsli, šīs volstrītas-sitijas utis , izzog Nigērijas naftu !
 
#
Nazis 6.decembris 2017 13:47 atbildēt
Tieši jau tāpec judāsi no griekijas uz muceniekiem ved šos klaidoņas !
 
#
Raimonds 6.decembris 2017 13:37 atbildēt
Bet tagad - ko sēsi, to pļausi. Starp citu, arī Grieķija ir NATO ... tātad arī ir atbildīga par NATO noziegumiem musulmaņu valstīs ...
 
#
ļuļa » Raimonds 6.decembris 2017 14:08 atbildēt
beidz murgot! kāds sakars ar nato ir eritrejiešiem, nigēriešiem, kenijiešiem un citām pabirām no melnās āfrikas, kur nav kara, un migranti no kurienes sastāda lielāko daļu grieķijas salās nokļuvušos????
 
#
Gulivers » ļuļa 6.decembris 2017 14:56 atbildēt
tu , vecā kuce, ej pasaki kadam āfrikānim ka šis ir pabira:)) atceros tagadējā iz(s)raēlas prezidenteļa Netanjehūza bračka 70. gados līdzīgi teica vienam Ugandas zaldātiņam, un tas šo jūdeli tūliņ nošāva uz vieta kā traku suni.. citi jūdeļi dabūja samaksāt labu bakšīšu lai galvas aiznestu atpakaļ uz saviem piepirstajiem kibuciem..
 
#
Raimonds 6.decembris 2017 13:35 atbildēt
Nevajadzēja NATO saražot tos bēgļus .. tad arī nebūtu bail ... :))
 
#
Ha ha » Raimonds 6.decembris 2017 15:22 atbildēt
Diemžēl, tur nav tikai NATO vaina... Šīm tautām karošana ir nacionālā iezīme, viņu kultūras un dzīvesveida neatņemama sastāvdaļa... Katrā kišlakā sava banda, kas cīnās savā starpā un plus vēl ar centrālo valdību... Tieši tā pat viņi grib uzvesties arī Eiropā, nekas nemainās, tikai teritorija...
 
#
Stienis » Raimonds 6.decembris 2017 15:30 atbildēt
Raimi, beidz te 100x atkārtot pasaku par NATO. Nav šaubu, ka migrācijas krīze ir mākslīgi izraisīta un var varbūt Tev piekrist, ka to izraisījuši vieni un tie paši spēki, kas zināmā mērā kontrolē arī NATO.
Lai vai kā - mums kā tautai, kā valstij, turklāt kopā ar kaimiņiem (arī ar krieviem) ir jācīnās pret šo būtņu nekontrolētu ielaišanu Eiropā.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers