Pasaulē: ES dalībvalstis apsola uzņemt 34 000 bēgļu 4 komentāri
 
Pasaulē

ES dalībvalstis apsola uzņemt 34 000 bēgļu

 
AFP/ SCANPIX

Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis ir apsolījušas no Āfrikas un Tuvajiem Austrumiem uzņemt 34 000 pavēruma meklētāju, trešdien paziņojušas bloka amatpersonas.

Līdz šim 16 ES dalībvalstis ir piedāvājušas uzņemt bēgļus, lai izpildītu Eiropas Komisijas (EK) septembrī izsludināto mērķi nākamo divu gadu laikā kopā uzņemt 50 000 patvēruma meklētāju.

Šis plāns domāts, lai novērstu migrantu došanos bīstamajā ceļā pāri Vidusjūrai. EK bija paziņojusi, ka bloka dalībvalstis plānā piedalīsies brīvprātīgi.

AFP/ SCANPIX

"Mēs pakāpeniski izejam no krīzes sistēmas, un šobrīd mēs vadām migrāciju partnerības un kopīgas atbildības garā ES un ārpus tās," paziņoja (ES) migrācijas komisārs Dimitris Avramopuls.

"Līdz šim mēs esam saņēmuši solījumus par 34 000 jaunu" patvēruma meklētāju, atklāja komisārs, apsveicot bloka dalībvalstu saistības mazināt nelegālo imigrāciju nedrošajos jūras ceļos un stiprināt drošas un legālas migrācijas ceļus, kā arī solidaritātes izrādīšanu valstīm, kurās šobrīd ārpus ES atrodas patvēruma meklētāji.

Brisele arī pavēstījusi, ka tās pretrunīgi vērtētās kvotu sistēmas ietvaros no sākotnēji plānotajiem 160 000 patvēruma meklētāju līdz šim pārvietots 31 000. Tomēr pārvietošanai Grieķijā palikuši vien 750 patvēruma meklētājs, bet Itālijā - 3100.

Komentāri [4]
#
lapa 17.novembris 2017 12:20 atbildēt
un kas notiek marsela , grafs monte - kristo kapa apgrieztos redzot curbanu barus kas nekontroleti siro pa so zemi un terorize vietejos iedzivotajus.
 
#
Internacionàlis 15.novembris 2017 23:08 atbildēt
Tak jàpievieno ES Àfrika un pusaràbija lídz Pakistànai ieskaitot.Smieklígi-uz brívpràtíbas principiem,bet izsakot draudus, Jús darísiet ko Briselé izlems.
 
#
Venta 15.novembris 2017 22:40 atbildēt
Latvijas masveuda islamizācija sāksies pec dzceļa uz berlini izbuves ,lidz tam vel judāsuem japilda mājas darbi latvijas teritorijas attirišana no latvāniem un cukām.... Un tad ,katru dienu pienāks riga ešeloni ar islamisti salašņām ,galvu griezejiem ! Latvijai ta simts gadu jubileja ir jāapvieno ar latvijas un latviešu berem ,nu nepieļaus vacija ka latvija stāv tukša bez cilvekiem ...
 
#
Izskatās, ka 15.novembris 2017 22:10 atbildēt
Police, Ungārija un Čehija ir pēdējās nacionālu un neatkarīgu valstu cerības...Polijā 11.novembrī 60 000 cilvēku izgāja gājienā par brīvu Poliju bez migratiem www.politico.eu/arti..ependence-day-march/
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers