Pasaulē: Grieķijā nelegālie imigranti pieprasa nogādāšanu uz Vāciju; sāk badastreiku 5 komentāri
 
Pasaulē

Grieķijā nelegālie imigranti pieprasa nogādāšanu uz Vāciju; sāk badastreiku

 
Scanpix

Protestējot pret vilcināšanos dot atļauju apvienoties ar ģimenes locekļiem Vācijā, grupa nelegālo imigrantu pie Grieķijas parlamenta ēkas ierīkojusi telšu pilsētiņu.

Daļa no nelegālajiem imigrantiem, starp kuriem pamatā ir Sīrijas pilsoņi, kas pagalvo, ka Grieķijā atrodas jau ilgāk nekā gadu, otrdien paziņojusi arī par badastreika uzsākšanu.

"Mūsu ģimeņu saites ir stiprākas par jūsu nelikumīgajiem līgumiem," lasāms uz vieno no protestētāju plakātiem.

Grieķu mediji vēsta, ka Atēnas un Berlīnes maijā noslēgušas neoficiālu vienošanos par patvēruma meklētāju ģimeņu apvienošanās procesa palēnināšanu.

Tajā pašā laikā Grieķijas migrācijas ministrs Janis Muzals norādījis, ka šogad apmierināto ģimenes apvienošanās pieprasījumu skaits pieaudzis par 27%.

Viņš piebildis, ka Vācija devusi solījumu galu galā uzņemt visus to patvēruma meklētāju ģimenes locekļus, kuri būs ieguvuši bēgļu statusu, lai gan process var aizkavēties.

Muzals noliedza arī apgalvojumus, ka tām personām, kuras Berlīne piekritusi uzņemt, būtu pašām jāmaksā par aviobiļetēm uz Vāciju.

Pēc tā dēvētā Balkānu maršruta slēgšanas Grieķijā joprojām iestrēguši aptuveni 60 000 nelegālo imigrantu, kuru vidū visvairāk ir Sīrijas, Afganistānas un Irākas pilsoņu.

Šogad no Turcijas pa jūru Grieķijā ieradušies aptuveni 25 000 nelegālo imigrantu, kamēr 2015.gadā viņu skaits sasniedza gandrīz miljonu.

Tomēr pēdējo mēnešu laikā nelegālo imigrantu plūsma no Turcijas un Grieķiju atkal sākusi pieaugt.

Ja martā vidēji dienā ieradās 56 nelegālie imigranti, tad septembrī viņu skaits dienā vidēji sasniedza jau 214 cilvēkus.

Komentāri [5]
#
ļetraks 14.novembris 2017 21:27 atbildēt
nu lai tad arī apsprāgst badā mērkaķi....
 
#
murkšķis 14.novembris 2017 17:27 atbildēt
Aizvediet viņiem kādu baru poniju,lai atvieglo sēkliniekus un nomierinās.
 
#
andrusha 14.novembris 2017 16:40 atbildēt
Migrantu maitasgabali !!!!!!
 
#
kaut kā tā 14.novembris 2017 15:58 atbildēt
Jā, ko lienat tad tajā Eiropā, jau "jums jūsu ģimeņu saites ir stiprākas par mūsu nelikumīgajiem līgumiem". Savāciet savas ģimenes un tinieties uz tām laimīgajām un likumīgajām valstīm. Goda vārds, bezkauņas!
 
#
lapa 14.novembris 2017 14:26 atbildēt
ka teica ari tramps - katrai nacijai jadzivo sava zeme , jacinas par to , un vajadzibas gadijuma ari janoliek galva par to . polija paradija istu tautas patriotismu un neielaida sava zeme nevienu migrantu , slepkavu , izvarotaju un laimes mekletaju . luk no ka janem piemers visai baltijai.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers