Pasaulē: Tramps: ASV militārie risinājumi ir pilnībā gatavi, ja Ziemeļkoreja rīkotos neapdomīgi 7 komentāri
 
Pasaulē

Tramps: ASV militārie risinājumi ir pilnībā gatavi, ja Ziemeļkoreja rīkotos neapdomīgi

 
Scanpix.ee

ASV militārie risinājumi ir gatavi pielietošanai, ja Ziemeļkoreja izdomātu rīkoties neapdomīgi, piektdien paziņojis ASV prezidents Donalds Tramps.

"Militārie risinājumi ir pilnībā gatavi, (..) ja Ziemeļkoreja rīkotos neapdomīgi. Cerams, [Ziemeļkorejas līderis] Kims Čenuns atradīs citu ceļu!" tviterī paziņoja Tramps.

ASV prezidents ceturtdien uzsvēra, ka viņa iepriekšējie draudi vērsties pret Phenjanu ar "uguni un niknumu" nav bijuši pietiekami skarbi.

"Pienācis laiks kādam iestāties par šīs valsts cilvēkiem un citu valstu cilvēkiem, tādēļ (..), iespējams, tas paziņojums nebija pietiekami stingrs," ceturtdien žurnālistiem norādīja Tramps.

Ziemeļkoreja paziņojusi, ka nopietni apsver iespēju raidīt savas ballistiskās raķetes uz ASV Klusā okeāna teritoriju Guamu, kurā atrodas Savienoto Valstu bruņoto spēku bāzes.

ASV aizsardzības ministrs Džeimss Matiss ceturtdien brīdināja, ka karš ar Ziemeļkoreju varētu būtu katastrofāls un vērsa uzmanību uz diplomātisko centienu rezultātiem.

Tramps atteicās komentēt, vai ASV varētu apsvērt apsteidzošu uzbrukumu Ziemeļkorejai, bet sacīja, ka vēl arvien ir atvērts sarunām.

"Ziemeļkoreja lai labāk savācas vai arī viņi nonāks tādās nepatikšanās, kādās bijušas tikai dažas valstis šajā pasaulē," norādīja Tramps.

Komentāri [7]
#
Hilda 13.augusts 2017 10:18 atbildēt
Nesaprotu ,kāds te sakars ar apdomibu vai neapdomibu ? Vai tad huseinam bija kaut mazākas iespejas izvairities no pasaules slepkavas iebrukuma ? Slepkava vienmer atradis iemeslu lai slepkavotu un ar zkoreju tur nav nekāda sakara ,ne jau zkorejas kara kuģi atrodas pie asv krastiem ! Navi agresoriem ,okupantiem !
 
#
Lihda » Hilda 13.augusts 2017 13:47 atbildēt
Nesaprotu ,kāds te sakars ar apdomibu vai neapdomibu ? Vai tad Porošenko bija kaut mazākas iespejas izvairities no pasaules slepkavas iebrukuma ? Slepkava vienmer atradis iemeslu lai slepkavotu un ar Ukrainu tur nav nekāda sakara ,ne jau ukraiņu kara kuģi atrodas pie asv krastiem ! Navi agresoriem ,okupantiem !
 
#
Simba 12.augusts 2017 7:09 atbildēt
Vacieties prom asiņainie pasaules demokratizatori no zkorejas ! Dievs palidzi zkorejai ciņa ar planetas nezveru !
 
#
Bimsa » Simba 12.augusts 2017 11:12 atbildēt
Vacieties prom asiņainie pasaules pārkrievotāji no aUkrainas ! Dievs palidzi Ukrainai ciņa ar planetas nezveru !
 
#
NATOVECis 12.augusts 2017 0:21 atbildēt
Derētu ar tomahaukiem noslaucīt vienu komuņistu lidlauku kā Sīrija un varonīgie raķeškonstruktori aizvērtos.
 
#
Tads viegls weekend(a) sminins uzraujas... 11.augusts 2017 21:11 atbildēt
To visu jau mes esam pieredzejusi pirms tam. Tie pasi cilveki, tas pasas lietas turpina, par masu iznicinasanas ierociem, Kas pirms tam bija Irakai. Pasauli biedeja, ka Eiropas pilsetas tie varetu sasniegt 45 minutes. Tikai pec kara atklajas ka tur nekas no atom ierociem nav bijis.
Toties NK ir kas cits. Tie ir trilionu verti reti minerali. Jauna pasaules kartiba JPK velas izveidot vienu pasaules valdibu ar Rotsilda vadito starptautisko banku sidikatu. NK ir viena no valstim kas sai kartibai pretojas. To pasu celu gaja ari Libija. Nakamai karta pienaca Sirijai. Kas notiek Sirija ja pretojas LPK to redz visa pasaule.
 
#
Weekenda baudītājs » Tads viegls weekend(a) sminins uzraujas... 12.augusts 2017 18:20 atbildēt
Vēlos dzīvot ideālajā Rotšilda kunga izlolotajā valstī, Jaunā pasaules kārtība būs patiesa kārtība.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers