Māja: Gribi tievēt – bildē visu, ko tu ēd 4 komentāri
 
Māja

Gribi tievēt – bildē visu, ko tu ēd

 
depositphotos.com

Izsmiekla vērtā tendence fotografēt savas maltītes var palīdzēt svara samazināšanas procesā. To dažādās interneta vietnēs atzinuši vairāki cilvēki, kuriem izdevies iegrožot un sistematizēt savus ēšanas paradumus, kas traucējuši atbrīvoties no liekiem kilogramiem.

Taču jāievēro viens būtisks nosacījums: godīgi jāfotografē pilnīgi viss, ko cilvēks grasās ēst vai dzert, ieskaitot arī katru konfektīti vai cepumiņu, ko iesviež mutē starp ēdienreizēm, saujiņu riekstu vai rozīņu, kas pati par sevi taču ir veselīga, kolēģes jubilejas kūkas gabaliņu, glāzi saldas sulas un tā tālāk. Dienas beigās, apkopojot šos attēlus, var labāk apzināties, cik daudz īsti ticis apēsts, cik šis ēdiens bijis vērtīgs vai nevērtīgs un no kurienes radušās liekās kalorijas. Uztura speciālisti tradicionāli iesaka katru dienu rakstīt uztura dienasgrāmatu vai aizpildīt to internetā, taču pieredze rāda, ka cilvēki tur nefiksē visu, jo īpaši piemirstot sīkus našķus, kas apēsti starp ēdienreizēm vai vakarā, skatoties seriālu. Arī dodoties uz konsultāciju pie speciālista, uzņemtie attēli var lieti noderēt.

Komentāri [4]
#
Par maz 27.februāris 2018 16:45 atbildēt
Nodokļu,tpc par daudz rij. Kara laikā reti kurš bija resns.
 
#
LJMC 23.februāris 2018 17:14 atbildēt
Pareizs uzturs ir neatņemama slaidas figūras un veselības sastāvdaļa, tomēr der atcerēties, ka reizēm liekais svars var liecināt arī par nopietnākām saslimšanām vai veselības traucējumiem, tāpēc ieteicams veikt veselības pārbaudi. Latvijas Jūras medicīnas centrs ir izveidojis īpašas veselības pārbaudes programmas. Piemēram, sievietēm pieejama programma ”Esi vesela!”, kuras ietvaros 3-4 stundu laikā speciālists veiks Jūsu veselības pārbaudi, lai iespējami ātri noskaidrotu Jūsu veselības stāvokli. Tiek veiktas asins un urīna analīzes, fēču izmeklēšana uz slēptām asinīm, elektrokardiogrammu, vēdera dobuma orgānu ultrasonogrāfija. Tāpat tiek nodrošināta ginekologa un internista (terapeita) konsultācija. Papildus iespējams veikt analīzes uz onkoloģiskajām saslimšanām.
Savukārt vīriešiem pieejama programma "Esi vesels!", kas ietver asins analīzes (ietver asins ainu, galvenos bioķīmiskos izmeklējumus, tai skaitā holesterīnu un tā frakcijas, prostatas specifisko antigēnu), urīna analīzes, fēču izmeklēšana uz slēptām asinīm, EKG, vēdera dobuma orgānu ultrasonogrāfiju, urologa un internista (terapeita) konsultāciju.
Rūpējieties par sevi un esiet veseli!
 
#
Puķe 21.februāris 2018 21:49 atbildēt
Tas taču ir pilnīgs stulbums, ja gribi tievēt, nerij, bet pārmēru fotogrāfēšana ir nāves kults. Pasaule sajukusi.
 
#
lapa 21.februāris 2018 21:00 atbildēt
partiku perkam lietuva , tapec neraizejamies par liekiem izdevumiem.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers