Rīgas domē: Par slīkstoša cilvēka izglābšanu, policistam piešķirs apjomīgu prēmiju 3 komentāri
 
Rīgas domē

Par slīkstoša cilvēka izglābšanu, policistam piešķirs apjomīgu prēmiju

 
F64

Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komiteja šodien atbalstīja prēmijas piešķiršanu Rīgas pašvaldības policistam par slīkstoša cilvēka izglābšanu.

Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) Centra pārvaldē šā gada maijā tika saņemta informācija, ka pretim namam Aspazijas bulvārī 3 kanālā peld cilvēks. Notikuma vietā atradās RPP Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbinieki, kuri paskaidroja, ka ir izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kā arī norādīja uz Rīgas kanālā peldošu vīrieti.

Ņemot vērā, ka vīrietis nevarēja aizpeldēt līdz kanāla malai un no bezspēka vairākas reizes nokļuva zem ūdens, RPP Centra pārvaldes kārtībnieks Mareks Lucjanovs tumšajā diennakts laikā nekavējoties ieleca ūdenī un izvilka viņu krastā. Personai tika sniegta palīdzība, ietinot folijas segā un līdz mediķu ierašanās brīdim ievietojot RPP Centra pārvaldes transportlīdzeklī. Noskaidrots, ka persona ir Lielbritānijas pilsonis, taču, ņemot vērā šoka stāvokli, viņš vairāk neko paskaidrot nevarēja.

Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs Dainis Turlais (GKR) sēdē uzsvēra, ka policista rīcība šajā gadījumā bijusi nevainojama, īpaši ņemot vērā laika apstākļus un tumsu, un viņš noteikti ir pelnījis prēmiju.

Par RPP darbinieka drošsirdīgu un pašaizliedzīgu rīcību, veicot amata pienākumus, nolemts viņiem piešķirt prēmiju 60% apmērā no algas.

Komentāri [3]
#
es 9.jūlijs 2017 11:10 atbildēt
Stulbums!Cilvēku glābšana ietilpst viņa darba pienākumos,par to saņem algu,es vēl saprastu,ja pats izglābtais būtu uzmetis kādus ""tugrikus",bet te no mūsu naudas!Izrādās,ka bijusi šausmīga tumsa un laikam taustījies pa ūdens virsu kamēr sataustījis.Aiz kā tad izvilka?,aiz čupra vai cekula???
 
#
Sandra 7.jūlijs 2017 0:23 atbildēt
Prēmiju 60% apjomā no algas? Tad nu gan "apjomīga". Cik tad tas reāli ir? Kādi 300 euro par cilvēka dzīvības glābšanu...:(
 
#
taagan 6.jūlijs 2017 23:28 atbildēt
Tā turpināt!
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers