Rīgas domē

21.marts, 16:43 Rīgas domes nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai/LNNK" (VL-TB/LNNK) deputātu frakcija neatbalsta noteiktas cenas apstiprināšanu mikroautobusos, informēja VL-TB/LNNK preses sekretāre Aiga Aizpuriete. Vairāk »
 
21.marts, 8:05 Emīls Jakrins ir Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs un vienlaikus SIA Rīgas satiksme (RS) valdes loceklis. Pēc Rīgas domes deputāta Olafa Pulka (Vienotība) iesnieguma KNAB janvārī ierosināja pārbaudi par to, vai līdz ar Emīla Jakrina apstiprināšanu SIA Rīgas satiksme valdes locekļa amatā nav pārkāpts labas pārvaldības princips un saskatāms amatpersonas interešu konflikts. KNAB nesen sniedza atbildi, ka interešu konflikta nav. Intervija ar Emīlu Jakrinu par politisko partiju «būšanām» un Skanstes tramvaja līniju, par Konkurences padomes pielemto sodu divu miljonu eiro apmērā un par Krišjāņa Barona ielas bruģi. Vairāk »
 
21.marts, 7:19 Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja šodien lems par grozījumiem 2015.gada domes lēmumā par sabiedriskā transporta pakalpojumu tarifu Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā, nosakot, ka mikroautobusos darbojas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" noteiktais tarifs. Vairāk »
 
20.marts, 9:32 Lai gan pavasaris ir tikai nupat sācies, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) šogad ir dzēsis jau vairāk nekā 80 kūlas ugunsgrēkus. VUGD atgādina, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta un tā var apdraudēt cilvēku īpašumu, veselību un dzīvību, kā arī tā rada būtisku kaitējumu dabai. Vairāk »
 
15.marts, 20:31 Stājušies spēkā grozījumi Rīgas domes saistošajos noteikumos, kas paredz stingrākas prasības pilsētas ielu seguma atjaunošanai, veicot darbus uz transporta būvēm, informēja pašvaldībā. Vairāk »
 
15.marts, 15:52 Lielā daļā Rīgas dzīvojamo māju varētu būt nepieciešama visa siltummezgla pārbūve, stāvvadu nomaina vai cirkulācijas izbūve, lai nodrošinātu 55 grādu ūdens temperatūru dzīvokļos, komentējot Veselības ministrijas (VM) rosinātos grozījumus Dzīvojamās mājas sanitārās apkopes noteikumos, pauda pašvaldības SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" pārstāve Santa Vaļuma. Vairāk »
 
15.marts, 13:09 Kā iepriekš vēstīts, Valsts valodas centrs par komunicēšanu pašvaldības portāla Facebook lapā svešvalodās Rīgas mēram Nilam Ušakovam piemēroja 140 eiro sodu. Rīgas mērs paziņojis, ka sodu ir samaksājis no personīgajiem līdzekļiem. Vairāk »
 
14.marts, 19:35 Par prognozēm pašvaldību vēlēšanās Rīgā, par grūtāko posmu Māra Kučinska valdības darbā, populisma reabilitāciju pasaulē un Latvijā, Saskaņas nākotni, kā arī to, vai Baltijas forums var atkārtot Čatokvas konferences panākumus, saruna ar Saskaņas Saeimas frakcijas priekšsēdētāju, Baltijas foruma prezidentu Jāni Urbanoviču. Vairāk »
 
14.marts, 17:52 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S) par Valsts valodas centra (VVC) uzlikto 140 eiro sodu vērsīsies Satversmes tiesā un Eiropas Cilvēktiesību tiesā. Vairāk »
 
14.marts, 8:47 Rīgas domes vēlēšanu rezultāts zināmā mērā ir loterija, jo ir grūti prognozēt ne tikai atsevišķu partiju rezultātus, bet arī vēlētāju aktivitāti, intervijā aģentūrai LETA pauž Rīgas mērs, partijas "Saskaņa" priekšsēdētājs Nils Ušakovs. Vairāk »
 
13.marts, 12:28 Pilnsabiedrība "Rīgas mikroautobusu satiksme" pārsūdzēs Konkurences padomes lēmumu, piemērot uzņēmumam naudas sodu 87 948 eiro apmērā, informē RMS pārstāve Maija Lazdiņa. Vairāk »
 
13.marts, 10:53 Pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" un pilnsabiedrības "Rīgas mikroautobusu parks" (RMS) aizliegtā vienošanās jau sākotnēji paredzēja sinhroni paaugstināt pakalpojuma cenu, bet neparedz iespējamu cenu samazināšanos, preses konferencē pauda Konkurences padomes priekšsēdētāja Skaidrīte Ābrama. Vairāk »
 
10.marts, 10:04 Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir izvērtējusi Rīgas satiksmes (RS) iesniegtā Skanstes tramvaja līnijas projekta precizējumus, secinot, ka CFLA izvirzītie nosacījumi ir izpildīti. CFLA tādējādi atzinusi, ka ir iespējama šī projekta tālāka virzība tā kvalitātes vērtēšanai. Vairāk »
 
10.marts, 9:36 Konkurences padome uzlikusi pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" 2,1 miljona eiro sodu par paaugstināta servisa pārvadājumu iepirkumu 2012.gadā, informē uzņēmuma pārstāvis Viktors Zaķis. Vairāk »
 
10.marts, 9:30 Trešdien, 8. martā, tirdzniecības centrā Mols atraktīvā atmosfērā tika atklāta pirmā vecākiem un bērniem draudzīgā VAS Latvijas pasts nodaļa, kas tapusi sadarbībā ar vecāku organizāciju mammamuntetiem.lv. Vairāk »
 
10.marts, 7:07 Šodien pēdējo dienu amatā būs Rīgas brīvostas ilggadējais pārvaldnieks Leonīds Loginovs. Vairāk »
 
9.marts, 14:36 Pirmdien, 13.martā, piedaloties Rīgas domes vadībai un Īrijas vēstniekam Šeimusam Makeingusam, tiks iedegts Rātsnama fasādes apgaismojums. Līdz 19.marta diennakts tumšajā laikā (no plkst.19.15 līdz plkst. 6.30) ēka tiks izgaismota zaļā krāsā. Pasākumā ar priekšnesumu piedalīsies arī īru deju grupa “Moonlight”, ziņo pašvaldības portāls. Vairāk »
 
9.marts, 14:00 Tuvojoties pavasarim, arvien biežāk prātā nāk doma par paša audzētiem ziediem, specinošiem dārza darbiem, svaigiem zaļumiem un klusu atpūtu. Izrādās, visas šīs lietas ir iespējams realizēt arī tepat, Rīgā. Vairāk »
 
7.marts, 15:30 Rīgas brīvostas valde šogad ir pieņēmusi vairākus būtiskus lēmumus attiecībā uz projekta "Infrastruktūras attīstība Rīgas ostas aktivitāšu pārcelšanai no pilsētas centra uz Krievu salu" tālāku virzību, tādējādi tuvinot projektu izvirzīto mērķu sasniegšanai un novēršot finanšu korekciju riskus no Eiropas Komisijas (EK) puses, šodien Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdē sacīja Rīgas brīvostas pārvaldes Attīstības departamenta direktors Ivo Dubkevičs. Vairāk »
 
6.marts, 16:46 Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs nav aizliedzis nevienu no 16.martā Rīgas centrā iecerētajiem pasākumiem. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers