Rīgas domē

Šodien, 7:45 Intervija ar Baibu Broku (Nacionālā apvienība) – par pieteikumu uz Rīgas atslēgām un par attiecībām ar Rīgas domes esošo koalīciju, par pielaidi valsts noslēpumam un par kopēja labējo partiju saraksta veidošanu, par paveikto un nepaspēto. Vairāk »
 
24.aprīlis, 9:47 No politiskajiem smagsvariem uz pašvaldību vēlēšanām Centrālajā vēlēšanu komisijā piektdienas pusdienlaikā bija pieteikusies tikai Vienotība un Saskaņas/Gods kalpot Rīgai duets, taču uz Rīgas domes deputāta mandātu tīkojošo skaits ir ievērojami lielāks – līdz šim oficiāli pieteikušies astoņi saraksti. Vairāk »
 
23.aprīlis, 20:34 Jauniešu patriotiskā audzināšana Krievijā vēršas plašumā. Pagājušā gadā pēc personīgas aizsardzības ministra Sergeja Šoigu iniciatīvas dibināta “Jaunarmija”. Tajā jauniešiem māca šaut, orientēties pēc kartēm. Bijuši ierosinājumi šos jauniešus izmantot arī stihisku nelaimju gadījumos. Un apmācīt viņus reālai kara darbībai, lai konfliktu situācijās viņi būtu spējīgi piedalīties izlūkošanā un diversiju rīkošanā, vēsta raidījums "Nekā personīga". Vairāk »
 
23.aprīlis, 11:00 No Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksta uz Rīgas domi kandidēs arī volejbolists Mārtiņš Pļaviņš, liecina informācija Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā. Vairāk »
 
21.aprīlis, 10:13 Rīgas dome sola, ka Mežaparka Lielās estrādes pārbūve tiks pabeigta noteiktajā termiņā 2018. gada 18. jūnijā. Ceturtdien Rīgas pašvaldība un pilnsabiedrība LNK, RERE parakstīja līgumu par estrādes pārbūves pirmo kārtu. Vairāk »
 
21.aprīlis, 7:25 Ar publikāciju oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" šodien izsludināts konkurss uz Rīgas brīvostas pārvaldnieka amatu. Vairāk »
 
19.aprīlis, 16:19 Izglītības kvalitāti skolās nevar vērtēt tikai pēc trīs eksāmenu rezultātiem - ir jāņem vērā arī olimpiādes, dažādas balvas, sociālā situācija apkārtnē, kā arī faktors, ka skola ir vienīgā izglītības iestāde apkārtnē, preses konferencē uzsvēra Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S). Vairāk »
 
19.aprīlis, 10:55 Rīgas ielas ir pelnītas kritikas objekts, taču tādas tās kļuvušas astoņus gadus Rīgā valdošā politiskā dueta apzinātas izvēles dēļ. To, iepazīstinot ar Saskaņas un Gods kalpot Rīgai kopējo sarakstu pašvaldības vēlēšanām Rīgā, atklāja Rīgas mērs Nils Ušakovs. Taču rīdzinieki var uzelpot, jo, atkal kļūstot par galvaspilsētas saimnieku, šis duets izdangātās ielas no aizmirstības sola celt saulītē. Vairāk »
 
18.aprīlis, 20:49 Rīgas dome (RD) liegusi vairākām valsts ģimnāzijām galvaspilsētā atvērt jaunas klases 7.klašu grupā vai likusi samazināt klašu skaitu 8.klašu grupā, līdz ar to šogad samazināsies tajās uzņemamo skolēnu skaits, šovakar vēsta raidījums "LNT Ziņas". Vairāk »
 
18.aprīlis, 15:05 Partijas "Saskaņa" un "Gods kalpot Rīgai" (GKR) pašvaldību vēlēšanu programmā par Rīgas pašvaldības budžeta prioritāti nākamajos četros gados izvirzīs galvaspilsētas ielu remontu un jaunu objektu būvniecību, prezentējot partiju programmu pašvaldības vēlēšanām pastāstīja Rīgas domes priekšsēdētājs, "Saskaņas" līderis Nils Ušakovs. Vairāk »
 
15.aprīlis, 17:12 Svētdien Latvijā turpinās ieplūst arvien aukstāks gaiss no ziemeļiem, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
12.aprīlis, 16:58 Pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" un pilnsabiedrība "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) ir vērsusies tiesā saistībā ar Konkurences padomes (KP) uzliktajiem sodiem. Vairāk »
 
12.aprīlis, 7:41 Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja šodien vērtēs "Rail Baltica" projekta ietekmi uz pilsētvides attīstību, informēja partijas "Vienotība" Rīgas domes deputātu frakcijas referente Ieva Graudiņa-Šutko. Vairāk »
 
11.aprīlis, 16:13 Šodien Rīgas domes deputāti, akceptējot grozījumus pašvaldības saistošajos noteikumos par braukšanas maksas atvieglojumiem pilsētas sabiedriskajā transportā, nolēma piešķirt atvieglojumus pilsētas sabiedriskajā transportā vēl vairākām iedzīvotāju grupām - Rīgas izdienas pensionāriem, mediķiem un daudzbērnu ģimenēm. Vairāk »
 
11.aprīlis, 16:05 Rīgas dome otrdien atbalstīja vienota sabiedriskā transporta pakalpojumu tarifa noteikšanu galvaspilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā. Vairāk »
 
10.aprīlis, 15:24 No šī gada aprīļa “Rīdzinieka kartes” īpašniekiem tiek piedāvātas atlaides arī apdrošināšanas uzņēmuma ADB “Gjensidige” piedāvātajiem pakalpojumiem, vēsta pašvaldības portāls. Vairāk »
 
10.aprīlis, 10:33 Rīgā sākusies izstāde – spēle „Zaķu paslēpes", kuras ietvaros no 10. līdz 17. aprīlim Rīgu apdzīvo 19 dzīvespriecīgi zaķi. Milzu zaķu divdimensionālās figūras ir paslēpušās pilsētā un aicina rīdziniekus un pilsētas viesus nedēļas garumā meklēt un atrast krāsainās Lieldienu zaķu figūras.  Vairāk »
 
10.aprīlis, 7:36 Gan šajā darba nedēļā, gan Lieldienu brīvdienās pāri Latvijai virzīsies vairākas plašas mākoņu un nokrišņu zonas, kas teritorijas lielākajā daļā palaikam atnesīs lietu, dažās dienās arī sniegu, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
8.aprīlis, 21:56 Salu tilta otrās kārtas būvniecību plānots pabeigt līdz 2019.gada beigām, informē Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola. Vairāk »
 
5.aprīlis, 17:42 Sakarā ar ūdensvada remontdarbiem no 7. aprīļa plkst. 21.00 līdz 9. aprīlim plkst. 23.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Aleksandra Čaka ielas un Matīsa ielas krustojumā, vēsta portāls riga.lv. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers