Rīgas domē

Vakar, 15:20 Šodien Rīgas brīvostas valde pieņēma konceptuālu lēmumu jauno Rīgas brīvostas pārvaldnieku meklēt atklātā konkursā, kā arī noteica pārvaldnieka amata pretendentu atlases pamatkritērijus un izvērtēšanas principus. Vairāk »
 
21.februāris, 16:45 Pie Rīgas domes šodien aptuveni 50 gidi zibakcijā vērsa pašvaldības uzmanību uz to, ka profesionālam gidam nav obligāti nepieciešams iziet 160 akadēmisko stundu kursus valsts sertificētā gidu programmā Vairāk »
 
20.februāris, 12:55 Pašvaldības apbalvojums par ieguldījumu Rīgas pilsētvides kvalitātes pilnveidošanā šogad piešķirts sešiem arhitektiem - Daigai Veinbergai, Vitai Palkovņikovai, Alvim Zlaugotnim, Arnim Kleinbergam, Artūram Lapiņam un Vītautam Biekšam. Vairāk »
 
20.februāris, 7:41 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S) šodien plkst.11 vairākiem arhitektiem pasniegs pašvaldības apbalvojumus par ieguldījumu Rīgas pilsētvides kvalitātes pilnveidošanā, informē Rīgas domē. Vairāk »
 
19.februāris, 9:48 Rīgas iedzīvotāju skaits gada laikā ir palielinājies par 5947 cilvēkiem jeb nepilnu procentu, liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) dati. Vairāk »
 
17.februāris, 15:44 Nokrišņi un stiprs vējš brīvdienās var apgrūtināt braukšanas apstākļus; par kritušajiem zariem, kokiem un citiem apgrūtinājumiem aicinām ziņot pa tālruni 80005555. Vairāk »
 
17.februāris, 15:21 Veselības inspekcija (VI) atļāvusi ekspluatācijā nodot Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas jauno korpusu, aģentūra LETA uzzināja inspekcijā. Vairāk »
 
17.februāris, 12:40 14.februāra pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Juglā, kur kāda sieviete piegružojusi kaimiņu balkonu. Vairāk »
 
16.februāris, 22:42 Rīgas domes Īpašuma departaments uzklausīs publisko pasākumu rīkotājus, lai Mežaparka estrādes pārbūves 2.kārtā to pielāgotu pasaules mēroga koncertu un festivālu vajadzībām, informē Rīgas domē. Vairāk »
 
16.februāris, 15:30 Vides aizsardzības un reģionālās ministrijas (VARAM) konstatētās neatbilstības e-veselības funkcionalitātē attiecas tikai uz tehniskajās specifikācijās noteikto un neskar sistēmas drošību, informēja ministrijas pārstāve Laura Jansone. Vairāk »
 
15.februāris, 17:49 Rīgas dome (RD) darīs visu, lai valdība paaugstinātu atalgojumu veselības aprūpes darbiniekiem, bet, ja tas neizdosies, pašvaldība ir gatava lemt par piemaksām savu veselības aprūpes kapitālsabiedrību darbiniekiem, šodien preses konferencē pauda Rīgas mērs Nils Ušakovs (S). Vairāk »
 
13.februāris, 18:14 Šodien Rīgas dome parakstīja vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas fonda projekta "Salu tilta kompleksa atjaunošana, pārbūve un izbūve, 1.kārta" īstenošanu, informēja Rīgas domē. Vairāk »
 
12.februāris, 10:01 Viens Rīgas pilsētas iedzīvotājs gada laikā rada 320 kilogramus atkritumu, liecina Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta pētījums par Rīgas pilsētas sadzīves atkritumu apsaimniekošanas sistēmas attīstības perspektīvām. Vairāk »
 
10.februāris, 14:53 Partijas "No sirds Latvijai" saraksta līderi Rīgas domes vēlēšanās būs uzņēmēja Diāna Novicka, Rīgas Valsts 3.ģimnāzijas direktors Andris Priekulis un Latvijas Universitātes asociētā profesore Dita Nīmante, šodien žurnālistiem pavēstīja politiskā spēka priekšsēdētāja Inguna Sudraba. Vairāk »
 
10.februāris, 11:40 Šī gada pirmajā mēnesī Rīgas ostā ir pārkrauts 3,20 miljoni tonnu dažādu kravu un salīdzinot ar iepriekšējā gada janvāri, kad ostas kopējais kravu apgrozījums bija 3,27 miljoni tonnu, tas saglabājies praktiski vienā līmenī. Vairāk »
 
7.februāris, 8:09 Skanstes attīstības aģentūra šodien plkst.10 informēs par Skanstes apkaimes nākotnes plāniem un attīstības stratēģiju, informēja aģentūras pārstāve Jūlija Pumpe. Vairāk »
 
6.februāris, 15:01 Valdības koalīciju veidojošās partijas - "Vienotība", Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) un Nacionālā apvienība (NA) šodien, 6.februārī, parakstījušas memorandu par sadarbību Rīgas domes (RD) vēlēšanās un jaunievēlētajā RD. Tajā partijas apņēmušās nodrošināt stabilu un ilgtspējīgu galvaspilsētas attīstību, lai atgūtu Rīgas vadošās pozīcijas Baltijas galvaspilsētu vidū. Vairāk »
 
6.februāris, 13:09 Rīgas brīvostas valde ir pieņēmusi lēmumu slēgt līgumu ar hidrotehniskās celtniecības kompāniju AS “BMGS” par galvenā kuģu ceļa vēsturiskā krasta stiprinājuma (FG dambis) pārbūvi.AS “BMGS” piedāvājums tika atzīts par ekonomiski izdevīgāko Rīgas brīvostas pārvaldes (RBP) izsludinātajā atklātajā iepirkuma procedūrā par FG dambja pārbūvi, saglabājot to vēsturiskajā izskatā. Vairāk »
 
2.februāris, 13:25 Pēc apkopotajiem provizoriskajiem finanšu datiem Rīgas brīvostas pārvaldes ieņēmumu pārsniegums pār izdevumiem 2016. gadā sasniedza 13 miljonus EUR, kas par 1 miljonu EUR pārsniedz 2015. gada operatīvos rādītājus. RBP ieņēmumu pārsniegums pār izdevumiem tiek ieguldīts Rīgas ostas infrastruktūras uzturēšanā. Vairāk »
 
31.janvāris, 18:18 Par pašvaldību priekšvēlēšanu kampaņu, attiecībām ar valdības koalīcijas partijām, Rīgas projektiem Latvijas valsts simtgadei saruna ar Rīgas vicemēru Andri Ameriku (Gods kalpot Rīgai). Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers