Rīgas domē

Šodien, 8:45 Šodien plkst.11 Rīgas domes deputāti turpinās diskutēt par pilsētas nākamā gada budžeta plānu. Vairāk »
 
Vakar, 18:33 Rīgas domes deputātiem pēc divu dienu garām diskusijām joprojām nav izdevies tik līdz balsošanai par Rīgas pašvaldības 2018.gada budžetu. Vairāk »
 
Vakar, 16:10 Pēc teju 13 stundu garas jautājumu sesijas Rīgas domnieki sākuši debates par nākamā gada budžetu. Vairāk »
 
Vakar, 7:51 Rīgas domes deputāti šodien turpinās skatīt Rīgas pašvaldības 2018.gada budžeta projektu. Vairāk »
 
13.decembris, 10:54 Bijušās Valsts drošības komitejas (VDK) Zinātniskās izpētes komisijai jādod rekomendācijas, kā publiskot “čekas maisu” saturu, intervijā telekanāla LNT raidījumam “900 sekundes” teica Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 
12.decembris, 7:27 Āgenskalna tirgus iepriekšējais nomnieks SIA "Roveks" nespēja to rentabli apsaimniekot, norāda Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR). Vairāk »
 
11.decembris, 19:35 Nepilnu mēnesi līdz obligātajam E-veselības sistēmas lietošanas uzsākšanas termiņam, 2018. gada 1. janvārim, kopā jau 83 % ģimenes ārstu ir noslēguši līgumu par E-veselības lietošanu. Visaktīvāk līgumi tiek slēgti Vidzemē, šobrīd sasniedzot 96 %. Vairāk »
 
10.decembris, 17:50 Nominācijas komisija Latvijas Radio (LR) valdes locekļa amatam programmu attīstības jautājumos ir izvirzījusi producentu Juri Milleru un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda (VL-TB/LNNK) padomnieci Sanitu Diku-Bokmelderi. Vairāk »
 
8.decembris, 11:00 SIA "Rīgas satiksme" (RS) kā sociālo funkciju veicošs uzņēmums nevar būt finansiāli veiksmīgs, taču tā darbība esot stabila, pat ja tam no pašvaldības budžeta nepieciešamas papildu dotācijas, šorīt intervijā LTV raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S). Vairāk »
 
4.decembris, 22:09 Otrdien, 5.decembrī, plkst.16.00, piedaloties Rīgas domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam un Somijas Republikas vēstniekam Olli Kantanenam (Olli Kantanen), par godu Somijas Republikas neatkarības simtgadei tiks iedegts Rātsnama fasādes apgaismojums. Līdz 6. decembra plkst. 22.30 diennakts tumšajā laikā (no plkst. 16.15 līdz plkst. 22.30) ēka tiks izgaismota zilā un baltā krāsā. Vairāk »
 
4.decembris, 8:35 Rīgas mērs Nils Ušakovs ceturtdien ticies ar premjeru Māri Kučinski un izglītības un zinātnes ministru Kārli Šadurski, lai pārrunātu izglītības problēmas. Jau pats fakts, ka amatpersonas sarunājas, ir slavējami – pēdējā laikā galvaspilsētas un valdības saziņā ir bijis maz saprašanās meklējumu. Tagad ir redzams kaut kas līdzīgs dialogam vai vismaz uz to pusi. Vairāk »
 
30.novembris, 21:06 Itālijā divu mazu bērnu asinīs tika atrasts kokaīns. Šī iemesla dēļ vecāki uz mūžu var zaudēt tiesības audzināt savus bērnus, vietējiem medijiem pastāstījusi reģionālā nepilngadīgo lietu prokurore Emma Avecu. Vairāk »
 
28.novembris, 18:18 Par sadarbību ar Saskaņu Rīgas domē, par Saeimas vēlēšanām un pilsētas attīstību saruna ar Rīgas vicemēru, partijas Gods kalpot Rīgai līderi Andri Ameriku. Vairāk »
 
24.novembris, 15:16 Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR) izdevis rīkojumu Rīgas izglītības iestādēm apsekot to tuvumā esošās teritorijas, pastāstīja Rīgas domes Īpašumu departamenta pārstāve Baiba Gailīte. Vairāk »
 
18.novembris, 21:44 Rīgas pašvaldībai veicas ne tikai tērējot, bet arī pelnot līdzekļus, šodien Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienai veltītajā svinīgajā sanāksmē sacīja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S). Vairāk »
 
13.novembris, 13:38 Rīt, 14.novembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar SIA "Rīgas meži" pārstāvjiem un žurnālistiem dosies uz SIA "Rīgas meži" Tīreļu mežniecību, lai Rīgai izraudzītos krāšņākās Ziemassvētku egles. Vairāk »
 
7.novembris, 10:53 Nākamās nedēļas nogalē gaidāmajā festivālā "Staro Rīga" varēs apskatīt 35 gaismas objektus un instalācijas, kas būs veltīti ne vien Latvijas, bet arī Somijas valsts simtgadei, norāda Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāve Indra Vilde. Vairāk »
 
6.novembris, 13:02 Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktors Dzintars Balodis iesniedzis atlūgumu. Par Baloža atbrīvošanu no amata šodien lems Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja. Tās darba kārtībā esošie dokumenti liecina, ka viņš amatu atstās pēc abpusējas vienošanās. Vairāk »
 
4.novembris, 14:32 Ņemot vērā tehnoloģiju attīstību, pēc 12 gadiem Rīgā vairs nebūs trolejbusu, uzskata Rīgas vicemērs Andris Ameriks (GKR). Vairāk »
 
4.novembris, 12:32 Vajadzētu būt tā, ka Saeimā var ievēlēt tādus politiķus, kuri kaut reizi bijuši pašvaldības deputāti, uzskata partijas "Gods kalpot Rīgai" (GKR) vadītājs, Rīgas vicemērs Andris Ameriks. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers