Rīgas domē

14.augusts, 17:25 Saistībā ar Rīgas mēra Nila Ušakova (S) plāniem reģistrēt preču zīmi "Ušakova kepka", nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) Rīgas domes frakcija lūgusi Valsts valodas centru (VVC) sniegt atzinumu, vai vārda "kepka" lietošana ir atbilstoša valsts valodas likumam, informēja frakcijas referente Evija Vaikina. Vairāk »
 
10.augusts, 16:50 Ceturtdien, 10.augustā, Rīgas domes priekšsēdētaja pienākumu izpildītājs Andris Ameriks kopā ar Rīgas domes Pilsētas īpašumu komitejas priekšsēdētāju Oļegu Burovu apsekoja četras Vecrīgas vēsturiskās ēkas – Kaļķu ielā 4, Laipu ielā 10, Meistaru ielā 23 un Zigfrīda Meirovica prospektā 18, kurām šovasar ar Rīgas pašvaldības līdzfinansējumu ir atjaunotas fasādes, tādejādi veicinot kultūras pieminekļu saglabāšanu. Vairāk »
 
9.augusts, 17:41 Šodien, 9.augustā, Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Andris Ameriks kopā ar Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētāju Oļegu Burovu, būvniecības kompānijas "VELVE" valdes priekšsēdētāju Aināru Leitēnu un kultūras pils "VEF" vadītāju Lieni Kubiļus apsekoja paveiktos būvdarbus, iepazinās ar restaurācijas darbu gaitu un informēja par papildus plānotiem ieguldījumiem kultūras pilī "VEF" pirms ēkas nodošanas ekspluatācija šī gada oktobrī. Vairāk »
 
2.augusts, 7:00 2.augustā Neatkarīgajā Rīta Avīzē lasiet: Vairāk »
 
28.jūlijs, 11:27 Šodienas 28. jūlija valdes sēdē Rīgas brīvostas valde Rīgas brīvostas pārvaldnieka amatā apstiprināja ilggadēju transporta un loģistikas nozares profesionāli Ansi Zeltiņu. Jau 28. jūnijā Rīgas brīvostas valde vienbalsīgi atbalstīja A.Zeltiņa kandidatūru pārvaldnieka amatam, bet vēl bija jāsaņem arī satiksmes ministra Ulda Auguļa saskaņojums, kas tika saņemts. Darbu pārvaldnieka amatā A.Zeltiņš sāks no 1. augusta. Vairāk »
 
28.jūlijs, 9:30 Turpmāk "Rīdzinieka kartes" īpašniekiem ar atlaidi būs iespējams norēķināties arī par uzņēmumu SIA "2Rati" un SIA "Rimpeks KP" pakalpojumiem. Vairāk »
 
28.jūlijs, 7:50 Rīgas brīvostas valde šodien lems par Anša Zeltiņa apstiprināšanu ostas pārvaldnieka amatā, pastāstīja ostas valdes priekšsēdētāja Andra Amerika (GKR) padomnieks Mareks Gailītis. Vairāk »
 
25.jūlijs, 12:06 Rīgas domes pieņemtie grozījumi saistošajos noteikumos par deputātu pārstāvniecību komitejās ir pretrunā ar likumu, norāda Vides aizsardzības un reģionālās attīstība ministrija (VARAM). Vairāk »
 
19.jūlijs, 20:45 Vecāki, kuri jau ar saviem bērniem ir apmeklējuši Baltijā lielāko bērnu laukumu Kr. Barona ielā, ir pievērsušas uzmanību tam, ka dažas no bērnu konstrukcijām lietošanai nav drošas. Bet problēma nav konstrukcijās, bet gan tajā, kā bērni tās izmanto. Vairāk »
 
19.jūlijs, 19:30 Rīgas domes Mājokļu un vides departaments ziņo, ka par zāles pļaušanu pie daudzdzīvokļu mājām ir atbildīgi dzīvokļu īpašnieki. Vairāk »
 
12.jūlijs, 10:25 Rīgas brīvostas pārvalde ir apkopojusi kravu apgrozījumu par 2017. gada pirmajiem 6 mēnešiem. Vairāk »
 
11.jūlijs, 10:18 Jau ziņojām, ka Rīgas domes deputāts Māris Mičerevskis sociālajā tīklā facebok izlozē savu braukšanas caurlaidi. Tomēr beigās pie tās netiks neviens. Vairāk »
 
10.jūlijs, 18:45 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs sociālajā tīklā Twitter parādījis kāds izskatīsies betona skeitparks topošajā parkā Barona ielā. Vairāk »
 
7.jūlijs, 9:08 Rīgas domē pēc pašvaldību vēlēšanām no 60 deputātiem 28 darbu uzsākuši no jauna, bet pārējie ir strādājuši jau iepriekšējā sasaukumā. Vairāk »
 
6.jūlijs, 21:55 Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komiteja šodien atbalstīja prēmijas piešķiršanu Rīgas pašvaldības policistam par slīkstoša cilvēka izglābšanu. Vairāk »
 
5.jūlijs, 10:15 Rīgas domes deputāts Māris Mičerevskis sociālajos tīklos izsludinājis savdabīgu konkursu, kura ietvaros kādam atdos savu pašvaldības autostāvvietu caurlaidi. Vairāk »
 
4.jūlijs, 12:10 28. un 29. jūnijā Rīgas brīvostas pārvaldes pārstāvji piedalās 17. Ķīnas internacionālajā Transporta un Loģistikas izstādē (CITLE - China International Transportation and Logistics Expo), kas norisinās Sichuanas provinces galvaspilsētā - Chengdu. Dalības izstādē mērķis ir jaunu sadarbības partneru meklēšana un Rīgas brīvostas kā pievilcīga transporta un loģistikas mezgla kravu transportēšanai no Ķīnas uz Ziemeļeiropu un Skandināviju prezentēšana. Chengdu ir viens no nozīmīgākajiem ekonomiskajiem, transporta un komunikāciju centriem Ķīnas rietumos. Vairāk »
 
3.jūlijs, 20:45 Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja pirmdien atbalstīja piecu jaunu ielu nosaukumu piešķiršanu pasaulē pazīstamu rīdzinieku vārdā, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinators Mārtiņš Vilemsons. Vairāk »
 
3.jūlijs, 11:11 Lai paaugstinātu siltumapgādes drošību, nodrošinātu siltuma patērētājiem mūsdienu prasībām atbilstošu komforta līmeni un spētu savlaicīgi pieslēgt potenciālos klientus centralizētai siltumapgādes sistēmai, AS "RĪGAS SILTUMS" šogad turpina pērn uzsāktos apjomīgos siltumtīklu rekonstrukcijas darbus Brīvības ielā, informē "RĪGAS SILTUMS". Vairāk »
 
30.jūnijs, 18:18 Intervijā, kas notika pirms dažām dienām, ar Rīgas domes deputātu, partijas Latvijas Reģionu apvienība līderi Mārtiņu Bondaru runājām par opozīciju maiņu un iespējām ietekmēt koalīcijas lēmumus, par vēlēšanu kampaņas finansējumu, par startu Saeimas vēlēšanās un par sastrādāšanos ar citām partijām. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers