Reģionos: Laimīgas beigas - autobusa šoferis Liepājā ievēro nomaldījušos bērnu 1 komentāri
 
Reģionos

Laimīgas beigas - autobusa šoferis Liepājā ievēro nomaldījušos bērnu

 
Attēlam ilustratīva nozīme / pixabay.com

Liepājā kāds maršruta autobusa šoferis vakar ziņojis pašvaldības policijai par apmaldījušos septiņus gadus vecu meiteni, kura bija palaidusi garām vajadzīgo autobusa pieturu, informēja Liepājas Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

6.decembrī ap plkst.16.15 pašvaldības policijā saņemta informācija no maršruta autobusa vadītāja par to, ka autobusā atrodoties 2010.gadā dzimusi meitene, kura ir apmaldījusies.

Policistiem ierodoties notikuma vietā, noskaidrojies, ka meitene ar autobusu devusies pie mammas uz darbu, taču nebija pamanījusi pieturu, kurā viņai jāizkāpj, un aizbraukusi līdz autobusa galapunktam.

Pašvaldības policijas darbinieki, sazinoties ar meitenes mammu, nogādājuši meiteni pie mammas viņas darba vietā.

Komentāri [1]
#
Raimonds 7.decembris 2017 12:04 atbildēt
Bet vai tas atceļ krimināllietu pret Liepājas autobusu parka vadītāju Jevgeņiju Krongornu? ... par visām tām viņa nelietībām pret cilvēkiem, t.sk. Ivanu Berladinu? ... kā rezultātā iestājās tā mazā puisēna nāve ...
Acīmredzot šis Krongorns sastāv "pareizajā" partijā vai arī viņam ir kāda "biezā" ... piemēram Andra Šķēles aizmugure ... ka viņam tik ilgu laiku izdodas izvairīties no atbildības ...
Liepāja nelabi smird .. pēc politiskās korupcijas.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers