#

Otrdiena, 29.jūlijs

Vārda dienas: Edmunds, Edžus, Vidmants

+31°C 3 m/s D uz plkst.14

Saule lec 05:17, riet 21:42

Laika apstākļi

Šodien visā Latvijā gaidāms stiprs karstums - gaisa temperatūra paaugstināsies līdz plus 30, plus 33 grādiem, informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Vairāk »

Pēc karstās nedēļas nogales pirmdien un otrdien Latvijā kļūs vēl karstāks - gaiss sakarsīs līdz plus 33 grādiem, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Vairāk »

Nedēļas nogalē vietām Latvijā gaiss var sakarst līdz plus 31, plus 32 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes.

Vairāk »

Meteorologi brīdina, ka šodien pa dienu Rīgā gaidāms stiprs karstums, informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Šonedēļ Latvijā gaidāms sauss un saulains laiks un gaisa temperatūra atsevišķas dienas var sasniegt pat plus 30 grādu atzīmi, informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Šodien pēcpusdienā Latgalē gaidāms stiprs karstums - gaisa temperatūra paaugstināsies līdz plus 27 grādiem, aģentūru LETA informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā (LVGMC).

Kaut arī šīs nedēļas nogalē laiks būs samērā nepastāvīgs un vietām gaidāms lietus un pērkons, nedēļas sākumā debesis skaidrosies un laiks kļūs saulains un ļoti silts, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra speciālistu prognozes.

Lietains un relatīvi vēss laiks saglabāsies līdz pat ceturtdienai, bet, sākot ar piektdienu, nokrišņi pakāpeniski mitēsies un Latvijā ieplūdīs siltās gaisa masas, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.

Šodien Latvijas centrālajos un austrumu rajonos gaidāms stiprs lietus ar nokrišņu daudzumu no 15 līdz 25 milimetriem, informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Aizvadītā Jāņu nakts bijusi piektā aukstākā Latvijas meteoroloģisko novērojumu vēsturē, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.