Laika apstākļi

Šodien, 16:00 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka rīt, 1. martā, daudzviet gaidāms lietus. Vairāk »
 
24.februāris, 15:28 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī daudzviet Latvijā stipri snigs. Vairāk »
 
24.februāris, 9:30 Brīvdienās Latvijā brīžiem snigs, puteņos un līs, arī nākamnedēļ gaidāmi nokrišņi un kļūs siltāks, prognozē "Global Forecast System". Vairāk »
 
24.februāris, 7:21 Piektdien Latvijā, sākot no valsts ziemeļrietumiem, mākoņu kļūs mazāk un daudzviet spīdēs saule. Vairāk »
 
23.februāris, 16:13 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī atsevišķos rajonos gaidāma stipra snigšana. Vairāk »
 
20.februāris, 15:52 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka arī turpmākajā diennaktī Latvijas teritorijā gaidāmi ilgstoši nokrišņi. Vairāk »
 
16.februāris, 20:29 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē ka tuvākajā diennaktī daudzviet Latvijā iespējami nokrišņi. Vairāk »
 
14.februāris, 12:35 Otrdien visā Latvijā, izņemot daļu Sēlijas un Daugavpils apkaimes, izklīduši mākoņi, ļaujot saulei straujāk sasildīt gaisu, liecina meteoroloģiskā informācija. Vairāk »
 
13.februāris, 16:47 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka naktī vietām gaidāmi nelieli nokrišņi. Vairāk »
 
11.februāris, 17:22 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī būtiski nokrišņi nav gaidāmi. Vairāk »
 
11.februāris, 9:31 Sestdienas rītā Latvijas austrumu daļā ir apmācies laiks, citviet valstī mazāk mākoņu, liecina meteoroloģiskā informācija. Vairāk »
 
10.februāris, 8:41 Nedēļas izskaņā anticiklons no Skandināvijas pussalas sāks pārvietoties uz dienvidiem, brīvdienās tā centras atradīsies virs Latvijas - gaiss vēl aizvien būs vēss un sauss, starp mākoņiem brīžiem uzspīdēs arī saule, tomēr dienas vairs nebūs tik saulainas kā šonedēļ, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
10.februāris, 7:23 Piektdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā ir no -4 grādiem Kolkā un Dienvidkurzemes piekrastē līdz -19 grādiem vietām Vidzemes augstienē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija. Vairāk »
 
9.februāris, 17:50 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka nākamajā diennaktī ievērojami nokrišņi nav gaidāmi. Vairāk »
 
8.februāris, 16:50 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī nokrišņi nav gaidāmi. Vairāk »
 
6.februāris, 9:51 Latvijas lielāko daļu aizvien klāj vai no jauna pārklājusi plāna sniega sega, bet Kurzemē un vietām citviet valstī sniega tikpat kā nav un pastiprinās kailsals, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati. Vairāk »
 
4.februāris, 16:00 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka naktī uz svētdienu un dienas laikā daudzviet gaidāms sniegs. Vairāk »
 
4.februāris, 10:14 Saskaņā ar Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra datiem Rīgā kopš 25.janvāra nav spīdējusi saule. Vairāk »
 
3.februāris, 17:40 Šajā nedēļas nogalē būtiskas laika apstākļu izmaiņas nav gaidāmas, ziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
2.februāris, 14:35 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka naktī uz piektdienu vietām austrumu rajonos snigs. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers