#

Sestdiena, 18.aprīlis

Vārda dienas: Jadviga, Laura

+7°C 6 m/s ZR uz plkst.14

Saule lec 06:07, riet 20:38

Laika apstākļi

Sinoptiķi prognozē, ka šodien lielākajā teritorijas daļā ir gaidāms ilgstošs lietus, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Tik auksti kā iepriekšējās dienās turpmāk vairs nebūs, jo anticiklons, kas atnesa skaidrās un aukstās naktis, kā arī dzestrās un vējainās dienas, pakāpeniski zaudēs savu ietekmi virs mūsu reģiona, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Šorīt sals Latvijā sasniedzis mīnus 8 grādus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Viszemākā gaisa temperatūra šorīt ir bijusi Latgalē - tur gaiss atdzisis līdz mīnus 3,3 grādiem, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā. Visaukstākais šis rīts bijis Daugavpilī - tur plkst.7 fiksēti mīnus 3,3 grādi. Arī Kurzemē, Mērsragā, šorīt bijis sals - mīnus 2,6 grādi.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina, ka no plkst. 11:00 līdz plkst. 14:00 Rīgā ziemeļu, ziemeļrietumu vējš pastiprināsies brāzmās līdz 20 m/s.

Vairāk »

Ventspils meteoroloģisko novērojumu stacijā šodien ir labots 19.septembra maksimālās gaisa temperatūras rekords, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā (LVĢMC).

Ja vēl šonedēļ gaisa temperatūra vairākkārt pārsniegs +20 grādu atzīmi un kopumā būs rudenīgi silts, tad, sākot ar nākamo nedēļu, gaisa temperatūra pazemināsies līdz +11 - +14 grādiem. Tas saistīts ar to, ka Latviju šķērsos zema spiediena ieplaka, kas atnesīs nokrišņus un aukstas gaisa masas.

Šodien pa dienu vietām Latvijā ir gaidāmas stipras lietusgāzes, informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Sinoptiķi šogad 1.septembri, Zinību dienu, prognozē patīkamu - lietus nav gaidāms un laiks būs salīdzinoši silts, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina, ka dienā turpināsies ilgstošs lietus.