#

Trešdiena, 22.oktobris

Vārda dienas: Irīda, Īrisa

+2°C 5 m/s A uz plkst.14

Saule lec 08:12, riet 18:03

Laika apstākļi

Viszemākā gaisa temperatūra šorīt ir bijusi Latgalē - tur gaiss atdzisis līdz mīnus 3,3 grādiem, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā. Visaukstākais šis rīts bijis Daugavpilī - tur plkst.7 fiksēti mīnus 3,3 grādi. Arī Kurzemē, Mērsragā, šorīt bijis sals - mīnus 2,6 grādi.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina, ka no plkst. 11:00 līdz plkst. 14:00 Rīgā ziemeļu, ziemeļrietumu vējš pastiprināsies brāzmās līdz 20 m/s.

Vairāk »

Ventspils meteoroloģisko novērojumu stacijā šodien ir labots 19.septembra maksimālās gaisa temperatūras rekords, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā (LVĢMC).

Ja vēl šonedēļ gaisa temperatūra vairākkārt pārsniegs +20 grādu atzīmi un kopumā būs rudenīgi silts, tad, sākot ar nākamo nedēļu, gaisa temperatūra pazemināsies līdz +11 - +14 grādiem. Tas saistīts ar to, ka Latviju šķērsos zema spiediena ieplaka, kas atnesīs nokrišņus un aukstas gaisa masas.

Šodien pa dienu vietām Latvijā ir gaidāmas stipras lietusgāzes, informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Sinoptiķi šogad 1.septembri, Zinību dienu, prognozē patīkamu - lietus nav gaidāms un laiks būs salīdzinoši silts, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina, ka dienā turpināsies ilgstošs lietus.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka Latvijā šodien laika periodā no plkst. 06:00 līdz plkst. 09:00 piekrastes rajonos dienvidrietumu, dienvidu vējš pastiprināsies brāzmās līdz 20 m/s.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina, ka šodien gaidāms stiprs lietus.

Vēl šorīt galvenokārt Latvijas centrālajos un austrumu rajonos ir iespējams ļoti stiprs lietus, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) sinoptiķi.