Laika apstākļi

Šodien, 15:34 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka gaidāmajā naktī austrumu rajonos iespējami nelieli nokrišņi. Vairāk »
 
Šodien, 12:00 Tuvākajās diennaktīs laikapstākļi Latvijā daudz nemainīsies, prognozē "Global Forecast System". Vairāk »
 
Šodien, 8:00 Piektdien Latvijā būs pārsvarā apmācies un daudzviet miglains laiks, priekšpusdienā vietām saglabāsies bieza migla. Vairāk »
 
Vakar, 15:41 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka arī piektdien laiks būs apmācies un gaidāmi nokrišņi. Vairāk »
 
18.janvāris, 15:29 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka arī nākamajā diennaktī vietām iespējami nelieli nokrišņi. Vairāk »
 
17.janvāris, 16:47 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī daudzviet Latvijā gaidāmi nokrišņi. Vairāk »
 
13.janvāris, 15:28 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka naktī gaidāma ilgstoša snigšana. Vairāk »
 
13.janvāris, 10:01 Nedēļas izskaņā virs Eiropas ziemeļrietumiem atradīsies vairāki dziļi cikloni, kas noteiks laika apstākļus arī Latvijā - būs daudz nokrišņu, šodien teritorijas lielākajā daļā gaidāms atkusnis, brīvdienās atkal piesals, tomēr gaisa temperatūra nebūs zemāka par -4…-6 grādiem, ziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
12.janvāris, 15:22 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī daudzviet gaidāmi nokrišņi. Vairāk »
 
11.janvāris, 16:10 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī daudzviet iespējama snigšana. Vairāk »
 
10.janvāris, 15:25 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka nākamajā diennaktī ievērojami nokrišņi nav gaidāmi. Vairāk »
 
9.janvāris, 16:50 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī gaidāmi nelieli nokrišņi. Vairāk »
 
7.janvāris, 15:28 Ziņu aģentūra LETA ziņo, ka sestdienas pēcpusdienā daudzviet Latgalē gaisa temperatūra nav pakāpusies virs -20 grādiem un tikai Kurzemē kļuvis siltāks par -10 grādiem. Tostarp Liepājā un Ventspilī gaiss iesilis līdz -6 grādiem un snieg, brīžiem stipri Vairāk »
 
7.janvāris, 9:13 Sestdienas rītā daudzviet Latgalē, Sēlijā un tuvējos Vidzemes novados gaisa temperatūra noslīdējusi līdz -28..-31 grādam, liecina dati no uzņēmuma "Latvijas Valsts ceļi" un Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra. Vairāk »
 
5.janvāris, 17:26 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī pastāvēs zemas gaisa temperatūras. Vairāk »
 
4.janvāris, 15:17 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī daudzviet turpināsies snigšana. Vairāk »
 
3.janvāris, 17:20 Otrdien Rīgas pilsētas austrumos un apkārtējos novados sniega segas biezums pārsniedzis 15 centimetru, liecina iedzīvotāju ziņotais un dati no meteoroloģiskā radara. Vairāk »
 
3.janvāris, 16:36 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka naktī uz trešdienu lielākajā Latvijas daļā gaidāms ilgstošs sniegs. Vairāk »
 
2.janvāris, 14:39 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka naktī uz otrdienu atsevišķos rajonos gaidāma stipra snigšana. Vairāk »
 
27.decembris 2016, 15:40 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī gaidāmi nokrišņi lietus un slapja sniega veidā. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers