Laika apstākļi

21.aprīlis, 15:39 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī nokrišņu zona neatkāpsies. Vairāk »
 
21.aprīlis, 10:20 Piektdien plkst.9 Alūksnē zemi klāja četri centimetri sniega, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija. Vairāk »
 
21.aprīlis, 7:35 Aizvadītajā naktī Skandināvijas ziemeļu daļu sasniedza plašs ciklons, kas noteica laika apstākļus arī Latvijā - daudzviet naktī tika novērots lietus, bet austrumos arī slapjš sniegs un sniegs, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
18.aprīlis, 15:20 Pirms aptuveni trim nedēļām šķita, ka Latvijā patiesi sācies pavasaris, un gaiss iesilis pat līdz +15, +18 grādu atzīmei. Tiesa, laikapastākļi strauji mainījās un šobrīd Latvijā ir vien +3,+6 grādus silts. Vairāk »
 
17.aprīlis, 17:01 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka arī turpmākajā diennaktī vietām gaidāmi nelieli nokrišņi. Vairāk »
 
17.aprīlis, 11:45 Šīs nedēļas nogalē Latviju sasniegs ciklons ar mitrāku un nedaudz siltāku gaisu, prognozē "Global Forecast System". Vairāk »
 
17.aprīlis, 8:00 Naktī uz pirmdienu gaisa temperatūra Latvijā pazeminājās līdz -3..-7 grādiem, vienīgi dažviet piekrastē nekļuva aukstāks par -1..-2 grādiem, liecina meteoroloģiskā informācija. Vairāk »
 
11.aprīlis, 13:24 Otrdien daudzviet Latvijā ne tikai līst, bet ir arī lietusgāzes un krusa, vietām Kurzemē gaisa temperatūra noslīdējusi zem +2 grādiem un snieg, liecina meteoroloģiskā informācija. Vairāk »
 
10.aprīlis, 16:54 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka otrdienas vakarā daudzviet Latvijā iespējams slapjš sniegs. Vairāk »
 
8.aprīlis, 16:16 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka rīt vietām gaidāms neliels lietus. Vairāk »
 
8.aprīlis, 10:02 Saskaņā ar pašreizējām prognozēm Lieldienu brīvdienās laikapstākļus Latvijā noteiks cikloni, tādēļ gaidāms vēss laiks un nokrišņi, liecina "Global Forecast System" informācija. Vairāk »
 
8.aprīlis, 8:35 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka šodien debesis dienas laikā skaidrosies un spīdēs saule. Vairāk »
 
7.aprīlis, 16:57 Naktī uz sestdienu Latviju šķērsos aukstā atmosfēras fronte, valsts austrumu daļā gaidāms neliels lietus un sniegs, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
7.aprīlis, 12:51 Pēc nedēļas jau atzīmēsim Lielo piektdienu un tuvojšās Lieldienas. Izteiktas pirmās prognozes par laika apstākļiem šajās svētku dienās. Vairāk »
 
7.aprīlis, 8:02 Šodien virs Latvijas augsta spiediena atzaru nomaina neliela zema spiediena ieplaka, tādēļ vēl no rīta vietām saglabājas migla, kas priekšpusdienā izklīdīs, bet dienas laikā vietām, galvenokārt valsts ziemeļos, nedaudz īslaicīgi līs. Pūšot lēnam līdz mērenam rietumu puses vējam, starp mākoņiem uzspīdēs saule, kas gaisu sasildīs līdz +6…+11 grādiem, ziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
6.aprīlis, 15:34 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka vietām Latvijā gaidāms lietus. Vairāk »
 
3.aprīlis, 16:09 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka otrdien valdīs daļēji mākoņains laiks. Vairāk »
 
31.marts, 16:40 Nedēļas nogale gaidāma silta. Pēdējās dienās varēja novērot gaisa temperatūras pakāpenisku pieaugumu un šodien lielākajā teritorijas daļā tā sasniegs +4…+9 grādus, ziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
29.marts, 18:00 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka naktī vietām gaidāmi nelieli nokrišņi. Vairāk »
 
26.marts, 15:30 Svētdienas pievakarē Latvijā gaidāmas rietumu vēja brāzmas līdz 12-17 metriem sekundē, naktī uz pirmdienu vējš iegriezīsies no ziemeļrietumiem un nedaudz pierims, bet dienā tas atkal brāzmās pastiprināsies līdz 12-17 metriem sekundē. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers