Laika apstākļi

Vakar, 15:30 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī valsts centrālajos rajonos iespējama stipra snigšana. Vairāk »
 
Vakar, 10:40 Pirmās decembra dienas Latvijā aizritēs nelielu ciklonu ietekmē, tādēļ daudzviet gaidāmi nokrišņi, pārsvarā sniegs un slapjš sniegs, vien jūras piekrastē iespējams arī lietus, ziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
1.decembris, 16:00 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī gaidāmi nokrišņi. Vairāk »
 
30.novembris, 13:30 Sinoptiķu prognozes rāda, ka pēc mainīgajiem laika apstākļiem gaidāmi bargāki laika apstākļi. Vairāk »
 
29.novembris, 15:37 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka nākamajā diennaktī gaidāmi nokrišņi. Vairāk »
 
28.novembris, 16:44 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka daudzviet Latvijā nākamajā diennaktī gaidāmi nokrišņi. Vairāk »
 
28.novembris, 10:00 Darba nedēļas sākumā laika apstākļus Latvijā turpinās noteikt aktīva ciklona rietumu mala, tādēļ gubu mākoņi brīžiem nesīs slapju sniegu un sniegu. Kurzemē gaidāma arī stipra snigšana. Pirmdien saglabāsies mēreni stiprs ziemeļrietumu, ziemeļu vējš, brāzmās piekrastē sasniedzot 20-22 m/s, tomēr pakāpeniski tas pierims, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
24.novembris, 17:28 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka nākamajā diennaktī vietām Latvijā iespējami īslaicīgi nokrišņi. Vairāk »
 
23.novembris, 16:30 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka ceturtdien Ziemeļvidzemē iespējams slapjš sniegs. Vairāk »
 
22.novembris, 15:25 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka nākamajā diennaktī ievērojami nokrišņi nav gaidāmi. Vairāk »
 
21.novembris, 16:06 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka nākamajā diennaktī ievērojami nokrišņi Latvijā nav gaidāmi. Vairāk »
 
17.novembris, 17:05 Brīvdienās laika apstākļus virs Latvijas turpinās noteikt ciklonu darbība, to ietekmē Latviju šķērsos vairākas nokrišņu zonas, visplašākā no tām gaidāma naktī uz svētdienu, kad līs pat ilgstoši. Nākamās nedēļas pirmajā pusē nokrišņu būs mazāk, uzspīdēs saule, un laiks būs silts, tomēr darba nedēļas izskaņā Latviju sasniegs jaunas mākoņu un nokrišņu zonas, ziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
17.novembris, 8:42 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informēs, ka Latvijā pārsvarā debesis būs mākoņainas. Vairāk »
 
16.novembris, 18:38 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka nākamajā diennaktī daudzviet gaidāms lietus. Vairāk »
 
14.novembris, 11:22 Sinoptiķu prognozes rāda, ka Latvijas proklamēšanas dienā, 18. novembrī, laiks būs silts un sniega sega būs nokususi. Vairāk »
 
12.novembris, 15:40 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī daudzviet gaidāmi nelieli nokrišņi. Vairāk »
 
12.novembris, 8:00 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka šodien gaidāmi nokrišņi sniega un slapja sniega veidā. Vairāk »
 
11.novembris, 17:43 Šodien un brīvdienās pastiprināsies anticiklona ietekme, līdz ar to debesis brīžiem skaidrosies un tikai dažviet piekrastē un centrālajos rajonos gaidāms neliels sniegs un slapjš sniegs, ziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
9.novembris, 17:41 Latvijas Vides, ģeoloģijas, meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī vietām gaidāms sniegs. Vairāk »
 
9.novembris, 11:05 Šorīt agri no rīta četrās meteoroloģisko novērojumu stacijās ir fiksēti jauni minimālās gaisa temperatūras rekordi, tostarp arī kāds 108 gadus vecs rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers