#

Ceturtdiena, 21.augusts

Vārda dienas: Janīna, Linda

+11°C 3 m/s D uz plkst.2

Saule lec 06:04, riet 20:49

Laika apstākļi

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka Latvijā šodien laika periodā no plkst. 06:00 līdz plkst. 09:00 piekrastes rajonos dienvidrietumu, dienvidu vējš pastiprināsies brāzmās līdz 20 m/s.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina, ka šodien gaidāms stiprs lietus.

Vēl šorīt galvenokārt Latvijas centrālajos un austrumu rajonos ir iespējams ļoti stiprs lietus, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) sinoptiķi.

Ja šodien vietām vēl gaidāms stiprs karstums, turpmākajās dienās laiks kļūs nedaudz vēsāks, gaidāms arī lietus, informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Šodien Latvijā saglabāsies augsta gaisa temperatūra un iespējamas arī stipras lietusgāzes, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.

Šodien, līdzīgi kā iepriekšējās dienās, atsevišķās meteoroloģisko novērojumu stacijās ir reģistrēti jauni 6.augusta karstuma rekordi, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Arī šodien lielākajā daļā Latvijas gaidāms stiprs karstums, ko Kurzemē papildinās stipras pērkona lietusgāzes, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Latvijā šodien pirmo reizi meteoroloģisko novērojumu vēsturē gaisa temperatūra ir pārsniegusi plus 37 grādu atzīmi, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Vairāk »

Šodien Ventspilī jau ir pārspēts vakar sasniegtais absolūtais maksimālās gaisa temperatūras rekords Latvijai, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Vairāk »

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi atgādina, ka veldzējošais vasaras negaiss var būt bīstams veselībai un dzīvībai, ja netiek ievēroti drošības pasākumi.