Laika apstākļi

Vakar, 16:26 Par spīti tam, ka šī nedēļa sākās ar pamatīgām lietusgāzēm, sinoptiķu prognozes liecina, ka šajā nedēļas nogalē varēsim baudīt atvasaru. Vairāk »
 
Vakar, 7:50 Šīs nedēļas sākumā daudzviet Latvijā varēja izjust ciklona “Tomasa” darbību, kas nesa ilgstošu un stipru lietu un brāzmainu vēju. 18.septembrī, kad tika reģistrēts vislielākais nokrišņu daudzums šajā nedēļā, lielā daļā valsts teritorijas diennakts laikā kopējais nokrišņu daudzums pārsniedza 35 mm, ziņo meteo.lv. Vairāk »
 
Vakar, 7:30 Astronomiskās vasaras pēdējā rītā Latvijā ir pārsvarā mākoņains laiks, vietām īslaicīgi līst un ducina pērkons, liecina meteoroloģiskā informācija. Vairāk »
 
21.septembris, 16:52 Lai gan naktī uz piektdienu gaidāms lietus un Latvijas austrumu rajonos iespējams pat pērkona negaiss, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes liecina, ka rīt dienā beidzot uzspīdēs saule. Vairāk »
 
21.septembris, 11:25 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka septembra 2.dekāde vidēja gaisa temperatūra Latvijā bijusi +13.1 grāds, kas ir par 1.7 grādiem virs dekādes normas. Dekādes maksimālā gaisa temperatūra 12.septembrī novērota Daugavpilī. Tad gaiss iesilis pat līdz +23 grādiem, savukārt visvēsākā gaisa temperatūra bijusi 17.septembrī, kad Mērsragā bijis vien 3.1 grādu silts. Vairāk »
 
20.septembris, 16:10 Lai gan trešdien Valsts lielākajā daļā spīd saule un vien vietām debesis ir apmākušās, sinoptiķu prognozes liecina, ka jau ceturtdien atkal gaidāms lietus. Vairāk »
 
20.septembris, 14:55 Vidējā gaisa temperatūra 2017.-2018.gada apkures sezonā Baltijas valstīs gaidāma nedaudz augstāka par normu - līdzīgi kā pagājušajā sezonā, liecina Krievijas Hidrometeoroloģijas centra publicētā prognoze. Vairāk »
 
19.septembris, 10:54 Ciklons "Tomass", kas pirmdien šķērsoja Latviju un patlaban ir nonācis Krievijas ziemeļos, visstiprākos nokrišņus atnesa teritorijā uz rietumiem no Rīgas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija. Vairāk »
 
18.septembris, 15:55 Pirmdienas pēcpusdienā galvenokārt Latvijas rietumu un centrālajā daļā turpinās lietavas. Vakarā stiprs lietus gaidāms vietām centrālajos un austrumu novados. Nokrišņu intensitāte kopumā mazināsies, bet dažviet Austrumlatvijā būs spēcīgas lietusgāzes un iespējams pērkona negaiss. Vairāk »
 
18.septembris, 11:02 Kā liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra publicētā informācija, tad tuvākajās stundās Rīgā gaidāmas ļoti stipras lietusgāzes. Vairāk »
 
18.septembris, 9:40 Pirmdien līdz plkst.9 daudzviet Latgalē un Zemgalē nokrišņu daudzums jau pārsniedzis 20, vietām pat 30 milimetru, un stiprs lietus patlaban pārņēmis arī Vidzemi un lielu daļu Kurzemes, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati. Vairāk »
 
18.septembris, 9:10 Jaunā darba nedēļa iesākusies ar aktīvu ciklonu, kas Latvijai tuvojas no dienvidiem un dienas laikā šķērsos valsts teritoriju, daudzviet nesot stipru lietu, bet vietām, galvenokārt centrālajos rajonos, pat ļoti stipru lietu. Ziemeļaustrumu, ziemeļu vēja brāzmas daudzviet sasniegs 15-19 m/s, bet piekrastē pat 20-21 m/s, vēsta meteo.lv. Vairāk »
 
18.septembris, 8:40 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina par spēcīgām vēja brāzmām Rīgā. Vairāk »
 
18.septembris, 7:32 Pirmdienas rītā pār Latviju izplešas ar dienvidu ciklonu saistītā nokrišņu zona, visstiprāk līst valsts dienvidos, Latgales dienvidos nakts izskaņā reģistrēti daži zibens spērieni, liecina meteoroloģiskā informācija. Visā valstī apmācies laiks. Pūš mērens ziemeļaustrumu vējš, brāzmās ar ātrumu 7-12 metru sekundē. Gaisa temperatūra +10..+13 grādu, Kurzemes piekrastē vietām +14 grādu. Rīgā ziemeļu, ziemeļaustrumu vējš brāzmās pūš līdz desmit metriem sekundē, gaisa temperatūra +11..+12 grādu. Vairāk »
 
16.septembris, 9:14 Sestdienas rītā Latvijas lielākajā daļā spīd saule, atsevišķās vietās - galvenokārt Kurzemē - īslaicīgi līst, liecina meteoroloģiskā informācija. Pūš mērens dienvidrietumu vējš, piekrastē brāzmās līdz 13 metriem sekundē. Minimālā gaisa temperatūra saullēktā bija +9..+11 grādu, piekrastē līdz +14 grādiem. Vairāk »
 
15.septembris, 17:17 Sestdien Latvijā mākoņu kļūs mazāk un laiks būs saulaināks, tomēr daudzviet gaidāms īslaicīgs lietus, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
15.septembris, 8:00 Piektdienas rītā Latvijas lielākajā daļā palaikam līst, vairāk nokrišņu joprojām ir Kurzemē, kur vietām līst stipri, liecina meteoroloģiskā informācija. Debesis pārsvarā apmākušās. Dienvidu, dienvidrietumu vējš brāzmās pūš ar ātrumu 7-14 metru sekundē, Kurzemē vējš iegriežas no rietumiem, ziemeļrietumiem. Vairāk »
 
15.septembris, 7:30 Kopš trešdienas vakara nokrišņu daudzums Liepājā sasniedzis 66 milimetrus, kopš mēneša sākuma - jau 160 milimetru jeb 220 procentu no septembra klimatiskās normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati. Vairāk »
 
14.septembris, 22:07 Šonakt Kurzemē gaidāms stiprs lietus, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
14.septembris, 10:01 Kopš trešdienas vakara, kad Liepājā sākās lietus jaunā ciklona dēļ, nokrišņu daudzums pilsētā sasniedzis 35 milimetrus, un ar nelieliem pārtraukumiem lietus turpināsies līdz sestdienai, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers