Laika apstākļi

Vakar, 16:03 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī būs silts, taču iespējams pērkona negaiss. Vairāk »
 
24.jūlijs, 15:55 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka rīt vietām gaidāmi nokrišņi. Vairāk »
 
22.jūlijs, 15:11 Arī svētdien Latvijā pēc aukstas nakts gaidāma samērā saulaina un silta diena, liecina sinoptiķu prognozes. Vairāk »
 
21.jūlijs, 21:06 Jūlija otrajā dekādē, līdzīgi kā mēneša pirmajās desmit dienās, vidējā gaisa temperatūra valstī bija aptuveni divus grādus zem klimatiskās normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati. Vairāk »
 
21.jūlijs, 16:55 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī nokrišņi Latvijas teritorijā nav gaidāmi. Vairāk »
 
21.jūlijs, 15:41 Ierasts, ka vasara ir laiks, kad lielākā daļa strādājošo steidz izbaudīt ilgi kāroto atvaļinājumu. Bet kā zināt, vai atvaļinājuma laikā gaidāms saulains, vai tomēr lietains laiks? Vairāk »
 
20.jūlijs, 17:00 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī vien dažviet var būt neliels īslaicīgs lietus. Vairāk »
 
20.jūlijs, 12:30 "Šogad austrumu pierobežā liepas sāka ziedēt 18. jūlijā. Tas ir viens no vēlākajiem liepziediem manu 42 gadu vērojumu laikā. Ja pirms gada liepas sāka ziedēt Pēterdienā (29. jūnijs), tad šovasar trīs nedēļas vēlāk. Liepas zieda diena ir 4. jūlijs, bet pēc Jūlija kalendāra – 17. jūlijs. Šķiet, ka nekas nav nokavēts un tomēr… Šogad liepzieds vēls un arī laika apstākļi tam ne visai veselīgi. Liepu zieds paredz laiku pēc Bērtuļiem (24. augusts), kā arī rudeni un ziemu," savā blogā raksta laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs Vairāk »
 
19.jūlijs, 18:46 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī gaidāmi īslaicīgi nokrišņi. Vairāk »
 
19.jūlijs, 16:26 Kopš 1.jūnija Latvijā bijušas tikai divas diennaktis, kas visā valsts teritorijā pagājušas bez lietus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotie dati. Vairāk »
 
18.jūlijs, 18:20 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka arī tuvākajā diennaktī gaidāmi nokrišņi. Vairāk »
 
17.jūlijs, 16:40 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī gaidāmi nokrišņi. Vairāk »
 
15.jūlijs, 16:15 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka svētdien gaiss iesils līdz +22 grādiem. Vairāk »
 
15.jūlijs, 9:15 Sestdien Latvijā mākoņi daļēji klās debesis, caur tiem spīdēs saule. Lielākie gubu mākoņi dažviet Austrumlatvijā un Kurzemē atnesīs lietu. Vairāk »
 
14.jūlijs, 15:35 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka tuvākajā diennaktī dažviet iespējams neliels lietus, bet pārsvarā nokrišņi Latvijā nav gaidāmi. Vairāk »
 
13.jūlijs, 14:09 Ceturtdienas pēcpusdienā daudzviet Latvijas centrālajā un austrumu daļā līst, Vidzemē un Sēlijā ir arī spēcīgas pērkona lietusgāzes. Gaisa temperatūra +14..+17 grādu, bet valsts austrumos saglabājas siltums līdz +24 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati. Vairāk »
 
13.jūlijs, 11:11 Ceturtdien Saldū nokrišņu daudzums līdz plkst.10 sasniedza 33 milimetrus jeb aptuveni pusi no mēneša normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati. Vairāk »
 
12.jūlijs, 15:15 Naktī uz ceturtdienu Latvijā gaidāms lēns vējš un bezvējš, tādēļ vietām - sevišķi austrumu novados - sabiezēs migla, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
11.jūlijs, 12:15 Nedēļas nogalē Salacgrīvā sākas Baltijas lielākais mūzikas festivāls “Positivus”. Vai starp mākoņiem parādīsies saule un iepriecinās festivāla apmeklētājus? Vairāk »
 
10.jūlijs, 19:40 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka otrdien gaidāmi negaiss un sutīgs laiks. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers