Laika apstākļi

22.februāris, 19:14 Šīs darba nedēļas gaitā Latvijā pakāpeniski sāka pastiprināties anticiklons, kurš Eiropas lielākajā daļā ir atnesis aukstās arktiskās gaisa masas. Tā ietekmē mākoņu daudzums samazinājās, kā rezultātā aizvadītājā naktī un šorīt daudzviet strauji pazeminājās gaisa temperatūra, sasniedzot šīs ziemas sezonas zemākās vērtības, meteo.lv. Vairāk »
 
16.februāris, 16:20 Sestdien Latvijā nedaudz snigs, vietām nokrišņi būs spēcīgāki un sniega sega kļūs par vairākiem centimetriem biezāka, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
15.februāris, 19:36 Piektdien Latvijā palielināsies mākoņu daudzums un vietām nedaudz snigs, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
14.februāris, 15:05 Trešdienas vakarā un naktī uz ceturtdienu zem skaidrām debesīm Latvijas austrumu daļā gaisa temperatūra strauji pazemināsies līdz -11..-16 grādiem, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
13.februāris, 17:30 Trešdien Latvijas austrumos ieplūdīs aukstāks gaiss no Krievijas, pārējā Latvijā gaisa temperatūra pazemināsies tikai nedaudz, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
12.februāris, 16:06 Pirmdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra Latvijā paaugstinājusies līdz 0..-3 grādiem, un otrdien kļūs vēl nedaudz siltāks, liecina meteoroloģiskā informācija. Vairāk »
 
10.februāris, 15:47 Svētdien Latvijā gaisa temperatūra joprojām būs zem nulles un tikai vietām uzspīdēs saule, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
10.februāris, 9:25 Sestdienas rītā Latvijā ir apmācies un daudzviet dūmakains laiks, vietām neliela sarma un sniegs, liecina meteoroloģiskā informācija. Gaisa temperatūra -5..-8 grādi, bet dažviet Kurzemē un Zemgalē, kā arī Jūrmalas pusē saglabājas sals līdz -11 grādiem. Zemākā gaisa temperatūra bija -14 grādu piektdienas vakarā un naktī uz sestdienu Vidzemes rietumos, tajā skaitā Jūrmalā. Vairāk »
 
8.februāris, 19:42 Darba nedēļas sākumā laika apstākļus noteica ciklona darbība, kas visā Latvijā atnesa sniegu. Rezultātā pirmo reizi šajā gadā visās novērojumu stacijās ir izveidojusies vismaz 2 cm bieza sniega sega. Snigšana vietām bija tik intensīva, ka sniega segas biezums dienas laikā palielinājās pat par 8 cm. Nedēļas vidū ciklons savu nozīmi zaudēja, un pastiprinājās augsta spiediena atzars, informē meteo.lv. Vairāk »
 
2.februāris, 10:35 Šodien, 2. februārī, ir Sveču dienu, kurā iespējams prognozēt, kāds laks gaidāms vasarā. Vairāk »
 
2.februāris, 8:47 Svētdien Latvijā sāks ieplūst gaiss no Arktikas, un sals gaidāms visu nākamo nedēļu, liecina pašreizējās laika prognozes. Vairāk »
 
1.februāris, 8:05 Ceturtdienas rītā Latvijas lielākajā daļā snieg, vietām puteņo, kā arī līst, liecina meteoroloģiskā informācija. Līst galvenokārt Kurzemē. Daudzviet dūmaka. Visā valstī debesis klāj bieza mākoņu sega, tādēļ rīts būs tumšs. Gaisa temperatūra no -2..-3 grādiem Alūksnes apkaimē līdz +3..+4 grādiem Liepājas pusē. Vairāk »
 
30.janvāris, 7:48 Otrdienas rītā Latvijas lielākajā daļā snieg un zemi pārklājusi sniega sega, savukārt valsts dienvidos vēl līst, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija. Sniega segas biezums pārsvarā ir daži centimetri, tas palielinās. Dziļāks sniegs saglabājas valsts austrumos, tostarp Rēzekni klāj 15 centimetru bieza sniega kārta. Sniega joprojām nav Liepājā, savukārt Daugavpilī iepriekš uzsnigušais sniegs gandrīz nokusis. Vairāk »
 
29.janvāris, 17:30 Sinoptiķis Jānis Trallis dalījies ar prognozēm par laika apstākļiem februārā pirmajā pusē. Vairāk »
 
29.janvāris, 8:45 Pirmdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā ir no nulle grādiem Alūksnē līdz +4 grādiem valsts vidienē un +5 grādiem Liepājas pusē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati. Debesis pārsvarā apmākušās, daudzviet brīžiem turpinās lietus, bet vietām Vidzemes ziemeļaustrumu un Latgales austrumu novados snieg. Vairāk »
 
22.janvāris, 20:50 Sinoptiķis Jānis Trallis dalījies ar interesantiem un iespaidīgiem novērojumiem Liepājā. Vairāk »
 
19.janvāris, 16:39 Sestdien Latvijā gaidāms mākoņains laiks, kas vietām skaidrosies, un vietām arī nedaudz snigs, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
18.janvāris, 17:15 Piektdien Latvijā nav gaidāmas būtiskas gaisa temperatūras izmaiņas, liecina sinoptiķu prognozes. Vairāk »
 
17.janvāris, 16:19 Naktī uz ceturtdienu Latvijas centrālajā un austrumu daļā sniega sega kļūs par 1-4 centimetriem biezāka, savukārt rietumu novados tikai vietām nedaudz snigs, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
16.janvāris, 16:53 Trešdien Latvijā debesis apmāksies, gaidāms neliels sniegs un putenis, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers