#

Otrdiena, 2.septembris

Vārda dienas: Elīza, Lizete, Zete

+13°C 2 m/s Z uz plkst.20

Saule lec 06:28, riet 20:17

Laika apstākļi

Šodien pa dienu vietām Latvijā ir gaidāmas stipras lietusgāzes, informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Sinoptiķi šogad 1.septembri, Zinību dienu, prognozē patīkamu - lietus nav gaidāms un laiks būs salīdzinoši silts, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina, ka dienā turpināsies ilgstošs lietus.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka Latvijā šodien laika periodā no plkst. 06:00 līdz plkst. 09:00 piekrastes rajonos dienvidrietumu, dienvidu vējš pastiprināsies brāzmās līdz 20 m/s.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina, ka šodien gaidāms stiprs lietus.

Vēl šorīt galvenokārt Latvijas centrālajos un austrumu rajonos ir iespējams ļoti stiprs lietus, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) sinoptiķi.

Ja šodien vietām vēl gaidāms stiprs karstums, turpmākajās dienās laiks kļūs nedaudz vēsāks, gaidāms arī lietus, informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Šodien Latvijā saglabāsies augsta gaisa temperatūra un iespējamas arī stipras lietusgāzes, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.

Šodien, līdzīgi kā iepriekšējās dienās, atsevišķās meteoroloģisko novērojumu stacijās ir reģistrēti jauni 6.augusta karstuma rekordi, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Arī šodien lielākajā daļā Latvijas gaidāms stiprs karstums, ko Kurzemē papildinās stipras pērkona lietusgāzes, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.