Latvijā: Sākta administratīvā lieta pret tēvu, kas aukstumā atstājis dēlu pie spēļu zāles 1 komentāri
 
Latvijā

Sākta administratīvā lieta pret tēvu, kas aukstumā atstājis dēlu pie spēļu zāles

 
Ekrānšāviņš/Facebook

Vakar, 10. janvārī, ap astoņiem vakarā Valsts policija saņēma informāciju no garāmgājējiem par to, ka pie spēļu zāles Rīgā, Purvciemā, viens pats stāv mazgadīgs puisēns.

Notikuma vietā nekavējoties ieradās Rīgas Teikas iecirkņa patruļpolicisti, kuri pārliecinājās, ka minētajā vietā atrodas astoņus gadus vecs zēns. Bērns policistiem paskaidroja, ka tēvs ir devies spēļu zālē, bet viņu atstājis ārā vienu. Ņemot vērā, ka bērns nevarēja nosaukt sava tēva pazīmes, policisti kopā ar puiku iegāja spēļu zālē un atrada tēvu, kurš tobrīd spēlēja azartspēles.

Policisti 1962. gadā dzimušo vīrieti un bērnu nogādāja policijas iecirknī, kur vīrietis atzina, ka bija plānojis pavadīt spēļu zālē tikai piecas minūtes, taču sākot spēlēt azartspēles, zaudējis laika izjūtu.

Ņemot vērā, ka astoņus gadus veca bērna atstāšana bez uzraudzības ir bīstama, pret bērna tēvu uzsākta administratīvā lietvedība. Informācija par šo gadījumu ir nodota izvērtēšanai arī bāriņtiesai un sociālajam dienestam.

pixabay.com

Policisti ir pieprasījuši videonovērošanas kameru ierakstus no notikuma vietas, lai precizētu, cik ilgi bērns atradies bez uzraudzības.

Izsakām pateicību iedzīvotājiem, kuri, redzot novārtā atstātu bērnu, par to ziņoja policijai, novēršot iespējamo nelaimi.

Komentāri [1]
#
sabiedrība 13.janvāris 2018 19:32 atbildēt
Bet kur bija māte ? Māte zin ka vīrietelis ir gļēvulīgs un atkarīgs , tad kāpēc pieliek bērnu par vīrietīša sargātāju ? Daudzas zina ka dzērājs , bet liek izņemt bērnu no dārziņa , cerībā ka nedzers ! Tā gribas sajust veci blakus , ka bezatbildīgi taisa bērnus ar pirmo plenci , kas pagadās un beigās cieš bērns un pašai ar atkarigo jādzīvo Nu vai nav kauns ? , ka bērna nav žēl !
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers