Kino: Skatītāji metušies kritizēt "Melānijas Hroniku" 11 komentāri
 
Kino

Skatītāji metušies kritizēt "Melānijas Hroniku"

 
publicitātes

Pēc pirmizrādes Latvijas Televīzijas ēterā skatītāji sociālajos tīklos aktīvi apspriež vēsturisko drāmu "Melānijas hronika", kas šogad nacionālajā filmu festivālā "Lielais Kristaps" triumfēja kā gada labākā pilnmetrāžas spēlfilma. Lai gan vairums cilvēku filmai velta atzinīgus vārdus, tomēr ir arī tādi, kas nav sajūsmā par režisora Viestura Kairiša filmu.

Paužot viedokli par filmu, Twitter lietotāji sadalījušies divās frontēs. Daļa pauž atzinīgus vārdus par Kairiša veikumu, nosaucot to par zeltu.

twitter.com

twitter.com

Savukārt vēl daļa pauž viedokli, ka filma ir garlaicīga.

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

Komentāri [11]
#
.. 19.novembris 2017 2:01 atbildēt
Es jau ar muguras smadzenēm jūtu, ka mēsls. Kā var uzticēties neomarksistiem. Kuri tagad atmasko marksisma noziegumus. Un izskatijās ari pēc vampiriska enerģiju nosūcoša gabala.
Kairišs viņiem galma mākslinieks.
 
#
.. » .. 19.novembris 2017 2:03 atbildēt
Tur pat skatīties nav ko. Marksistu noziegumus var atmaskot tikai nacisti. Nevis marksisti paši. nenopietni tam ir uzticēties.
 
#
83 19.novembris 2017 0:25 atbildēt
Palika iespaids,ka filmā kaut kā ir par daudz,bet,kas sliktākais - kaut kā ļoti pietrūkst..Tāda stipri saīsināta M.Vanagas grāmata,saraustīta.it kā tāda formāla..Mūsu vecā kinoklasika būs mani izlutinājusi. Tāpēc gaidīju,lai filma aizkustina,kā tas bija ar grāmatu. Un tad vēl - vai tiešām nebija nevienas latviešu aktrises galvenajai lomai?
 
#
savādnieks 18.novembris 2017 9:28 atbildēt
Grūti pateikt šīs filmas mērķi,kā jau atzīmēts komentārā,nav nekā tāda ko nebūtu zinājuši jau agrāk.Jā,sabiedrības daļa kura piedzīvoja izsūtīšanas,emocijas atsauc vaļējas brūces apkaisīšana ar sāli,bet ja grib veicināt patriotisma dzirksti jauniešos un atgādinājumu vecākas paaudzes skatītājos, iesaku kino'fondos sameklēt filmas ar patiesu vēsturisko un māksliniecisko vērtību kā ''Es visu atceros Ričard'',''Kad lietus un vēji sitas logā'',piemirsu leišu filmu ar Viju Artmani galv.lomā.Manuprāt tāda satura darbi liek ''vārīties'' asinīm un novērtēt patieso nacionālo piederību.
 
#
pljerduks 16.novembris 2017 22:51 atbildēt
Tādām filmām būtu jābūt vairāk!
 
#
katram savs 16.novembris 2017 18:38 atbildēt
daļa cilvēku nevar bez vēstures un atmiņām un, ja vēl izdodas pažēloties, tad līdz pilnai laimei nav tālu. Tur neko nevar darīt, viņi vienkārši tādi ir un viņi skatās un slavē, pārējiem iesaku vienkarši .......... neskatīties
 
Skatīt visus 11 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers