Kino: Vidusskolēnus aicina piedalīties filmas "Dvēseļu putenis" aktieru atlasē 2 komentāri
 
Kino

Vidusskolēnus aicina piedalīties filmas "Dvēseļu putenis" aktieru atlasē

 
Ekrānšāviņš

Aktieru atlases aģentūra CASTING BRIDGE sadarbībā ar filmas "Dvēseļu putenis" veidotājiem KULTFILMA aicina vidusskolas audzēkņus piedalīties unikālā Vislatvijas aktieru atlases akcijā, ar kuras palīdzību vēlas atrast galveno varoni filmai "Dvēseļu putenis" Artūru Vanagu, kā arī vairākus citus filmas personāžus, gan puišus, gan meitenes.

Šī akcija ir lieliska iespēja saliedēt klases kolektīvu, apspriest Aleksandra Grīna romānu "Dvēseļu putenis", izpētīt savas dzimtas vēsturi Pirmā pasaules kara laikā un lietderīgi izmantot modernās tehnoloģijas. Aktieru atlases 1.kārtas uzdevumi ir vienkārši, tos skolēniem ir iespējams veikt patstāvīgi, bet ideālā gadījumā kāda entuziastiska klases biedra vai skolotāja vadībā. Piesakoties pašam un piesakot savus klases biedrus, jau tiek saņemta iespēja piedalīties filmas masu skatos.

Filmas "Dvēseļu putenis" uzņemšanu plānots uzsākt 2017.gada maijā. CASTING BRIDGE mērķis ir dot iespēju kļūt par aktieri ikvienam jaunietim, kurš par to sapņo, neatkarīgi no dzīvesvietas un iepriekšējās pieredzes. CASTING BRIDGE ir veicies atrast talantīgus jauniešus un bērnus vairākām filmām, tajā skaitā, filmas "Es esmu šeit" galvenās lomas atveidotāju Elīnu Vasku, kura šogad ir iekļauta 10 labāko aktieru vidū "Berlināles" pasākumā "European Shooting Stars".

Pirmās kastinga dienas jau norisinājās 2016. gada nogalē Rīgā, bet līdz 2017.gada 10.februārim vēl ikkatram ir iespēja pieteikties aktieru atlases 1.kārtai.

Par pietiekšanās gaitu ir informētas visas Latvijas pašvaldību vidusskolas un jauniešu interešu centri, tādēļ informāciju par pieteikšanos meklējiet savā skolā. Ja nu tomēr skola informāciju nav saņēmusi, tad rakstiet uz e-pastu: info@castingbridge.lv ar norādi: "Kastings filmai "Dvēseļu putenis"" un saņemsiet norādījumus, kā rīkoties.

Nebaidieties, nekautrējieties un piesakieties līdz 2017.gada 10.februārim!

Komentāri [2]
#
kapteinis Būriņš 10.janvāris 2017 15:41 atbildēt
jāā, jāāa, galvenais filmelē jābūt 50/50 sievām ar vīriem, un vēl vismaz pa 1 afrolatvietim un DA āzijas iedzīvotājam:))
 
#
Kārlis XII 10.janvāris 2017 15:40 atbildēt
Grīns kapā rotē kā virpa zinot ka,pedofīlu bodītes CASTINGS BRIDGE šķiro ka aunus letiņu puišeļus lai šos nomakšķērētu:)))
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers