Citi raksti: Kaimiņi igauņi "Balttour 2018" aicinās noīrēt salu, ceļot ar laika mašīnu un apskatīt mamutu 5 komentāri
 
Citi raksti

Kaimiņi igauņi "Balttour 2018" aicinās noīrēt salu, ceļot ar laika mašīnu un apskatīt mamutu

 
Skatīt 14 bildes
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
Publicitātes foto
 
Kaimiņi igauņi "Balttour 2018" aicinās noīrēt salu, ceļot ar laika mašīnu un apskatīt mamutu
1 / 14 Bildes 
 
 

Noīrēt salu sev vienam vai draugu kompānijai, ieraudzīt mamutu pilnā augumā, nošļūkt pa 55 metrus garu ūdens slidkalniņu, apskatīt Francijā ražotu bāku, ar kājām izstaigāt salu - par šiem un citiem Igaunijas tūrisma piedāvājumiem uzzini vairāk izstādē “Balttour 2018” Ķīpsalā jau 2.- 4. februārī!

Noīrē Vīrelaidas salu!

Vai tiešām ir iespējams noīrēt īstu salu Baltijas jūrā? Jā, ir iespējams! Tā ir mazā Vīrelaidas (Viirelaid) saliņa, kas atrodas pa vidu starp Muhu salu un cietzemi. Vēl bez bākas uz šīs salas atrodas arī bākas uzrauga māja, kurā var rīkot draugu ballītes, svinības un korporatīvos pasākumus vai arī vienkārši padzīvot vienatnē neviena netraucētam. Esi ieinteresēts? Tad izstādē noteikti uzmeklē “Visit Saaremaa” ekspozīciju hallē “Atklāj pasauli!”!

Izstaigā Roņu salu un apskati veco bāku!

Latvijas krastam vistuvākā jūras sala - Mazā Roņu sala, kas ir Igaunijas mazākais pagasts, ir daudzu Latvijas burātāju iecienīts brīvdienu galamērķis, turklāt tur ir apskatāma Gustava Eifeļa projektētā un Francijā ražotā bāka! Kā uz šo salu var nokļūt, kur nakšņot, ko vēl apskatīt, kādi pasākumi šogad gaidāmi - to visu varēsi uzzināt “Balttour 2018” stendā “Saaremaa Tourism”, kur viesosies salinieku delegācija un arī pats pagasta vecākais.

Ļaujies Sāmsalas vilinājumam!

Igaunijas lielākās salas Sāmsalas vienīgajā pilsētā Kuresārē atrodas viens no visnozīmīgākajiem tūrisma objektiem Igaunijā - senā un iespaidīgā Kuresāres pils, kurā izveidots muzejs ar jaunatklātajām virtuālajām tūrēm. Paviesojoties “Visit Saaremaa” stendā, uzzināsi par iespējām tur baudīt svētku vakariņas vēsturiskā stilā, apmeklēt koncertus, izrādes, tematiskās dienas, muzeja naktis un tradicionālās Sāmsalas Operas dienas.

Turklāt varēsi uzzināt arī par dažādām lieliskām naktsmītnēm Kuresārē un iegūt atlaižu kuponus nakšņošanai mājīgā dizaina viesnīcā “Arensburg Boutique Hotel & Spa” vai kādā no lielajām “Saaremaa SPA” viesnīcām “Ruutli” vai “Meri”.

Atklāj Tartu!

Jauneklīgā Tartu, kas ir nozīmīgākā un dzīvīgākā Dienvidigaunijas pilsēta, tavam nākamajam piedzīvojumam izstādē piedāvās daudz dažādu pārsteigumu. Pašā pilsētas centrā vari ļauties labsajūtai un nošļūkt pa 55 metrus garu ūdens slidkalniņu “Aura akvaparkā”. Uzzināt, kādas pēdas ir atstājis ledus laikmets un ieraudzīt milzu mamutu, var “Ledus laikmeta centrā”, bet izpētīt īstu aci piedāvā zinātnes centrs “AHHAA”. Savukārt Apgrieztās mājas (Tagurpidi) apciemojums būs galvu reibinošs piedzīvojums gan lieliem, gan maziem. Uzzini vairāk Tartu ekspozīcijā!

Ceļo ar laika mašīnu!

Laika centrs “Wittenstein” ir vienīgais tūristu apskates objekts Baltijā, kas vēsturi izstāsta ar humoru. Tas ir izveidots Paidē, Vallimē kalnā esošajā 9 stāvus augstajā nocietinājuma tornī. Laika mašīnas lomā ir lifts, kurš aizved no viena laikmeta citā. Satiec laika centra “Wittenstein” pārstāvjus “Balttour 2018” tematiskajā hallē “Atklāj pasauli!” un uzzini, kā atraktīvi izzināt Igaunijas vēsturi tikai pusotras stundas laikā!

Tie ir tikai daži no Igaunijas tūrisma piedāvājumiem! “Balttour 2018” dalībnieku lokā būs arī Igaunijas Jūras muzejs, Igaunijas Spa asociācija, “Varska Sanatorium”, “Grand Rose SPA Hotel”, “Tervise Paradiis Spa Hotel & Water Park” un daudzi citi.

Šogad “Balttour 2018” var lepoties ar īpaši lielu kaimiņvalstu dalībnieku skaitu - jaunos tūrisma piedāvājumus prezentēs vairāk nekā 30 Lietuvas un Igaunijas dalībnieku. Kopumā no 2. līdz 4. februārim Ķīpsalā savu tūrisma piedāvājumu prezentēs 850 uzņēmumi no teju 40 pasaules valstīm.

Vairāk par izstādi: www.balttour.lv

Seko līdzi jaunumiem sociālajos tīklos: www.facebook.com/balttour

Darbalaiks:

2. februārī 10.00-13.00 (Profesionāļu laiks)
2. februārī 13.00-18.00
3. februārī 10.00-18.00
4. februārī 10.00-17.00

Nestāvi rindā - pērc biļeti internetā: http://www.balttour.lv/?link=00400000

Izstādi-gadatirgu “Balttour” rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Komentāri [5]
#
Sintija 4.februāris 2018 9:59 atbildēt
Izstādē biju pirmo reizi un teikšu godīgi, ka Latvijas zālē man bija interesantāk, nekā starptautiskajā.
 
#
Brezents-prezents-prezidents 25.janvāris 2018 23:22 atbildēt
Kāpēc prezentēs? "Jaunus tūrisma maršrutus piedāvās....",noteikti skan labāk un latviskāķ!
 
#
Nav interesanti 25.janvāris 2018 23:19 atbildēt
Mamuta vietā gribam apskatīt savus tālos senčus!
 
#
duda 15.janvāris 2018 11:15 atbildēt
tada nu mums ir valsts
 
#
duda 15.janvāris 2018 11:14 atbildēt
kad aizgaju ar savam tris meitam un prasiju gimenes bileti man pateica, ka man nepienakoties gimenes bilete,biju gatava paradit pat pasi ,bet man pateica ,ka neatbilstu gimenei,jo nav tetis berniem
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers