Citi raksti

16.jūnijs, 0:00 RUNDĀLES PILS DĀRZA SVĒTKI Vairāk »
 
13.jūnijs, 11:47 Kandavas Lauksaimniecības tehnikums Vairāk »
 
13.jūnijs, 11:45 Rīgas Mākslas un mediju tehnikums Vairāk »
 
13.jūnijs, 11:37 Liepājas Valsts tehnikums Vairāk »
 
12.jūnijs, 0:01 Aiz loga pogo lakstīgala, ābeles jau pārziedējušas, pieneņu dzeltenos ziedus nomaina baltas pūkas… Tas nozīmē tikai vienu – vasara beidzot ir klāt! Laiks uzvilkt plānākas drēbes, lai izbaudītu saules pieskārienus, nopirkt atsvaidzinošu saldējumu un apsēsties parka zālītē, kur kopā ar draugiem apspriest atvaļinājuma plānus. Kādi tie varētu būt? Vairāk »
 
12.jūnijs, 0:00 Jaunumi no zīmoliem Prada un Valentino Vairāk »
 
12.jūnijs, 0:00 Termini “aptiekas”, “ārstnieciskā”, “dermatoloģiskā”, “farmaceitiskā” kosmētika bieži tiek lietoti kā sinonīmi kosmētikai, kas ir paredzēta īpašai ādas kopšanai un patoloģiska ādas stāvokļa korekcijai. Kā zināms, šāda veida kosmētikas līdzekļi ir pieejami tikai aptiekās. Vairāk »
 
7.jūnijs, 15:07 Sestdien par UEFA Čempionu līgas čempioniem kļuva Madrides “Real”, izveicot Turīnas “Juventus” komandu. “Heineken”, Čempionu līgas oficiālais sponsors, uzorganizēja Latvijā futbola faniem speciālu pasākumu, kurā tie klātienē varēja skatīties aizraujošo finālu tiešraidē. Vairāk »
 
24.maijs, 17:09 Lielākā daļa Elektrum klientu par savu norēķinu veidu ir izvēlējušies Izlīdzināto maksājumu, jo tas ļauj ģimenes budžetu plānot ilgtermiņā un ikdienā nav jādomā par skaitītāju rādījumu nodošanu. Vairāk »
 
9.maijs, 15:49 SEB Tallinas maratons notiks no 8. līdz 10. septembrim. Igaunijas lielākais skriešanas festivāls sākas 8. septembrī ar 5 kilometru We Run Tallinn (Mēs skrienam Tallinā) Nike Youth skrējienu. Vairāk »
 
18.aprīlis, 16:17 Smiltenes tehnikums Vairāk »
 
13.aprīlis, 16:42 Latvenergo koncerns jau otro mācību gadu sadarbībā ar AS „Pasažieru vilciens” turpina īstenot sociāli atbildīgu izglītojošu projektu, kurā piedalās Enerģētikas muzejs. Vairāk »
 
12.aprīlis, 18:03 Dienā, kad visos Latvijas novados ļaudis dosies sakopt apkārtni Lielajā Talkā, arī Mežotnes pagasta Garozas muižā notiks lieli darbi. 22.aprīlī plkst.10.00 palīdzēt gribošie ir aicināti pulcēties pie bijušās muižas drupām. Vairāk »
 
12.aprīlis, 0:24 22. aprīlī Education Centre Durbe aicinā uz informatīvu semināru par izglītības un atpūtas iespējām jauniešiem vēsturiskajā Čehijas galvaspilsētā Prāgā. Vairāk »
 
7.aprīlis, 0:00 Mazumtirdzniecības tīkls “Prisma Latvija” Latvijā ievieš Somijā radušos jaundzimušā atbalsta konceptu, dāvinot jaundzimušā pūriņu ar noderīgām lietām mazuļa pirmajiem dzīves mēnešiem. Pūriņu “Prisma” lielveikalos var saņemt ikviens šogad aprīlī Rīgā dzimis bērns. Vairāk »
 
27.marts, 0:00 Betty Barclay pure pastel mint & lemon duets ir paredzēts sievietēm, kuras sveic pavasari arī ar moderniem tērpiem: viņas valkā mīkstus, plūstošus audumus maigos pasteļtoņos. Vairāk »
 
22.marts, 14:08 Aktrise Zane Daudziņa, piedaloties izrāžu apvienības „Pannas Teātris” jaunākajā izrādē „Saimnieks meklē saimnieci”, mainījusi savu imidžu – no „Bruņotās un Bīstamās” Birutas augstpapēžu kurpēs un rozā kleitā kļuvusi par īstu lauku meiteni Grietu ar izejamiem krokšiem kājās, lakatiņu galvā un slaucamo spaini rokās. Vairāk »
 
17.marts, 16:08 Pavasaris nāk ar jaunu skriešanas seriālu Rīgas centrā – ASICS Rīgas tiltu skrējiens. Kustība ir atslēga uz veselību, tādēļ ikviens skriešanas entuziasts tiek aicināts pievienoties skrējēju pulkam katru otrdienu no 21.marta līdz 2.maijam. Vairāk »
 
15.marts, 0:00 Sirowa Rīga piedāvā sekojošus jaunumus no zīmoliem: Carolina Herrera, Paco Rabanne, Bvlgari, Valentino! Vairāk »
 
13.marts, 13:10 12. klase neapšaubāmi ir nozīmīgākais laiks vidusskolēna dzīvē, jo nepieciešams pieņemt lēmumu, kurā valstī studēt un kura studiju programma būs piemērotākā. Education Centre Durbe iesaka izvērtēt vienu no attīstītākajām, modernākajām un drošākajām valstīm Eiropā – Nīderlandi! Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers