Citi raksti

15.decembris, 12:43 14. decembrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotā inovatīvo biznesa ideju konkursa “Ideju kauss 2017” svinīgajā apbalvošanas ceremonijā tika paziņoti šī gada konkursa uzvarētāji. Vairāk »
 
15.decembris, 0:00 Kurš gan to nezina, ka cīņā pret brīvajiem radikāļiem labākais ierocis ir antioksidanti. Turklāt vislabākie ir tie, kurus uzņemam ar uzturu. Vairāk »
 
7.decembris, 18:51 Pavisam drīz – 14. decembrī – tiks paziņoti inovatīvo biznesa ideju konkursa Ideju kauss 2017 uzvarētāji: pirmās vietas ieguvējs saņems 7000 eiro, otrās vietas ieguvējiem pienāksies 5000 eiro, bet trešajai vietai – 3000 eiro liela naudas balva, ko ieguldīt savas biznesa ieceres attīstīšanā. Vairāk »
 
1.decembris, 20:27 Šā gada 24. un 25. novembrī Rīgas Ekonomikas augstskolā norisinājās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotā inovatīvo biznesa ideju konkursa “Ideju kauss” radošās darbnīcas 12 finālistiem, kuru laikā dalībnieki ar pieredzējušu ekspertu palīdzību gatavoja konkursam pieteiktās idejas fināla prezentācijai, kas notiks decembra sākumā. Vairāk »
 
28.novembris, 16:13 Noslēgusies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotā inovatīvo biznesa ideju konkursa “Ideju kauss” otrā kārta, kurā no žūrijas izvirzītajām 78 biznesa idejām trešajai, noslēdzošajai, kārtai izvēlētas 12 labākās idejas. Vairāk »
 
27.novembris, 0:00 Sulu ražotājs “Cido” sadarbībā ar uztura speciālistiem un zinātniekiem ir izstrādājis sulu kalkulatoru, kas palīdzēs izveidot sulu plānu nedēļai katram ģimenes loceklim, ņemot vērā dzimumu, vecumu un dzīvesveidu. Vairāk »
 
24.novembris, 12:36 Aizvadītās Pasaules kausa izcīņas pēdējā posmā masu startā Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs izcīnīja otro vietu. Tā bija viņa pirmā medaļa visaugstākā līmeņa sacensībās, un „Betsafe” bukmeikeri savās nākamā gada prognozēs pilnībā pieļauj iespēju, ka līdz ar to maisam gals varētu būt vaļā. Vairāk »
 
16.novembris, 14:18 No 30. novembra līdz 2. decembrim Ķīpsalā notiks lielākais metālapstrādes un mašīnbūves pasākums Baltijā – starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde „Tech Industry 2017”, kas šogad pasaules iekārtu ražotāju milžus vienkopus pulcēs divās hallēs. Vairāk »
 
16.novembris, 0:00 Tuvojas valsts svētki, tādēļ sarosāmies – notraušam zirnekļu tīklus no kaktā atslietās slotas un sākam lielo mājas tīrīšanu! Vairāk »
 
14.novembris, 16:37 Ne katram uzņēmumam pietiek iekšēju resursu, lai uzzinātu aktuālāko par sadarbības iespējām ar zinātniekiem, veiktu pētījumus jaunu ideju pārbaudei vai regulāri ieviestu jaunākās tehnoloģijas. Vairāk »
 
14.novembris, 16:33 Eiropas Sociālā fonda veiktajā pētījumā noskaidrots, ka gandrīz 85% Vidzemes reģiona uzņēmumu ik gadu iegulda finanšu resursus attīstības un inovāciju pasākumos. Vairāk »
 
14.novembris, 16:29 Eiropas Komisija kārtējā pētījumā secinājusi, ka Eiropas Savienība inovācijā jeb jaunradē panākusi Japānu un ASV. Inovāciju līdervalsts ir Zviedrija, savukārt jaunrade visstraujāk attīstījusies Latvijā. Vairāk »
 
14.novembris, 16:23 Starp Latvijas pelnošākajiem un veiksmīgākajiem uzņēmumiem nereti tiek minēti mūsu valsts farmācijas milži. Farmācija ir salīdzinoši komplicēta tautsaimniecības nozare ar augstu pievienotās vērtības līmeni. Vairāk »
 
14.novembris, 16:16 Saskaņā ar 2017.gada globālo investīciju indeksu Latvija kopš 2016.gada atrodas grupā “vidēji inovatori”, kas nozīmē, ka investīciju veiktspēja mūsu valstī ir 50-90% no Eiropas Savienības vidējā rādītāja. Vairāk »
 
3.novembris, 10:06 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotā inovatīvo biznesa ideju konkursa “Ideju kauss” otrajā kārtā izvirzīto 78 ideju autori turpina pilnveidot savas iesniegtās biznesa idejas, piedaloties profesionālās apmācībās pieredzējušu uzņēmēju vadībā un gūstot vērtīgus kontaktus uzņēmējdarbības tālākai attīstībai. Vairāk »
 
19.oktobris, 11:46 LED gaismekļu ražotājs Vizulo, kas šodien kā uzlecošā eksporta zvaigzne saņēma The Red Jacket, šogad plāno sasniegt piecu miljonu eiro apgrozījumu. Vairāk »
 
18.oktobris, 19:36 Ja esi nekustamā īpašuma meklējumos un seko līdzi jaunākajām nozares tendencēm, tad no 19. līdz 22. oktobrim nāc uz izstādi “Realty & Investment 2017” Ķīpsalā. Lūk, pieci galamērķi izstādē, kur doties! Vairāk »
 
17.oktobris, 13:26 10. novembrī izstādē “RIGA COMM 2017” Ķīpsalā jau otro reizi norisināsies Baltijā vienīgā Lietu interneta (IoT) konference. Vairāk »
 
13.oktobris, 14:55 Jau no 19. līdz 22. oktobrim novitāšu cienītājiem būs vienreizēja iespēja izstādē “Vide un enerģija 2017” Ķīpsalā apskatīt nākotnes pilsētas gaisa transporta “SkyWay” mēroga modeli. Daudziem šis transports atgādinās fantastikas filmās redzētus kadrus! Vairāk »
 
12.oktobris, 16:41 Pavasara konferencē vienuviet tikās 204 konferences dalībnieki. Pievienojies mums! Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers