Citi raksti

0:00
Sulu ekspertu padome norāda, ka no visām Baltijas valstīm Latvijā1vismazāk gadā izdzer sulas - aptuveni 11 miljonus litru. Lietuvā izdzer 14 miljonus litru, bet Igaunijā - 13 miljonus litru.
 
18.mai
Līdz pat 30. septembrim brauciens no centra līdz Mežaparkam un atpakaļ var pārtapt jaukā piedzīvojumā, jo minētajā maršrutā sestdienās, svētdienās un svētku dienās kursē Retro tramvajs.
 
15.mai
Kā informē Sulu ekspertu padome vislielākie sulu dzērāji Eiropā ir Skandināvijas valstis. Visvairāk sulas  dzer Norvēģijā - viens iedzīvotājs gadā izdzer 241 litrus, tai seko Dānija ar 18 litriem uz personu, Zviedrija ar 17 litriem un Somija ar 15 litriem.
 
14.mai
Par godu Sulu mēnesim, par kuru tiek dēvēts aprīlis, Sulu ekspertu padome uzsākusi plašāko līdz šim publisko možuma eksperimentu, kurā skolēni un biroju darbinieki varēs vienu darba nedēļu dzert sulas un novērot, kā uzlabojas to pašsajūta.
 
11.mai
Sabiedrībā zināmi cilvēki kopā ar AS “Rīgas Dzirnavnieks” maziniekmeistaru Edgaru Grāvīti un kūku eksperti Nataļju Lagzdiņu par godu Māmiņdienai speciālā “Hercogs”  meistarklasē cepa gardumus mammām.
 
7.mai
Veikalu tīkls “top!” paplašinājis sadarbību ar Latvijas Volejbola federāciju, kļūstot par vīriešu volejbola valstsvienības atbalstītājiem.
 
7.mai
Lai stiprinātu sulu dzeršanas tradīcijas Latvijā un veicinātu izpratni par veselīgu dzīvesveidu, ir izveidota Sulu ekspertu padome.
 
27.apr
Pašmāju alus darītava “Lāčplēsis” uzsākusi ražot jaunu alu “Staburags Īpašais”, kas tiek ražots no bioloģiski audzētiem apiņiem un bez glutēna.
 
27.apr
Par godu Latvijas simtgadei un Latvijas Lauksaimniecības universitātes Pārtikas tehnoloģijas fakultātes 70. gadu jubilejai AS "Rīgas Dzirnavnieks" direktore Anita Skudra, Latvijas Lauksaimniecības universitātes rektore Irina Pilvere, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un Latvijas Lauksaimniecības universitātes Attīstības fonda valdes priekšsēdētājs Kaspars Vārtukapteinis parakstīja sadarbības memorandu.
 
11.apr
Apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk BTA) divkārtīgi palielinājusi apjomu Veselības apdrošināšanas segmentā, piesaistot vairākus lielus un uz darbiniekiem labvēlīgu darba apstākļu nodrošināšanu vērstus uzņēmumus.
 
9.apr
Smiltenes tehnikums - Informācijas diena Smiltenē un Alsviķos - 20.aprīlī, plkst.11:00
 
9.apr
Ja Jūs vēlaties savam bērnam sniegt visaugstākās kvalitātes izglītību, mācības privātskolā būs īstā izvēle.
 
28.mar
Visā pasaulē 22. martā tiek svinēta ūdens diena, atgādinot iedzīvotājiem par ūdeni kā mūsu zemes vērtīgāko resursu.
 
7.mar
Starptautiskās sieviešu dienas priekšvakarā, vissievišķīgākās Latvijas ražotnes AS Dzintars valdes priekšsēdētājs Iļja Gerčikovs sirsnīgi apsveica Latvijas sievietes.
 
28.feb
Jau 17. un 18. martā Ķīpsalā notiks pavasara lielākā dzīvnieku izstāde “PetExpo 2018”, kas šogad vienuviet pulcēs vēl vairāk suņu un kaķu, turklāt arī retu šķirņu pārstāvjus. Līdzās ķepaiņu skaistuma sacensībām un gudrības demonstrācijām pirmo reizi Latvijā notiks arī grūmeru jeb suņu frizieru sacensības!
 
21.feb
Pašmāju grupa „Once Upon” jau otro reizi pēc kārtas izpelnījusies ievērību kā ikgadējās Neatkarīgās Mūzikas balvas nominanti kategorijā “Labākais metal/hardcore singls” ar savu 2017. gadā ierakstīto dziesmu “Morningstar”.
 
20.feb
Jaunākie būvmateriāli un būvniecības risinājumi, instrumenti un tehnika, gaumīgi interjera priekšmeti jauna mājokļa projektēšanai, būvēšanai vai jau esošā pārveidei būs apskatāmi 32. starptautiskajā būvniecības industrijas izstādē “Māja I 2018” no 8. līdz 11. martam Ķīpsalā.
 
20.feb
Plašākā informācija par mācību iespējām Latvijā un ārzemēs, dažādu profesiju meistarstiķi un paraugdemonstrējumi, konkursi un aizraujošas aktivitātes – tas viss jau šonedēļ izstādē “Skola 2018” Ķīpsalā! Lai neapmaldītos izstādes plašajā piedāvājumā atklāsim dažas interesantas “odziņas”!
 
14.feb
Trīs dienas – no 23. līdz 25. februārim – Ķīpsalā varēs tikties ar rakstniekiem, baudīt autoru lasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem, darboties radošajās darbnīcās, mainīties ar grāmatām un iegādāties tās par izdevīgām cenām.
 
5.feb
Letija semināri
 
5.feb
Alternatīvie finanšu pakalpojumi pēdējā desmitgadē Latvijā ir kļuvuši pašsaprotami un ir pieejami ikvienam iedzīvotājam.
 
31.jan
Trīs dienas – no 23. līdz 25. februārim – „Latvijas Grāmatu izstādē 2018” Ķīpsalā varēs tikties ar rakstniekiem, baudīt autoru lasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem, darboties radošajās darbnīcās, mainīties ar grāmatām un iegādāties tās par izdevīgām cenām.