Citi raksti

19.oktobris, 11:46 LED gaismekļu ražotājs Vizulo, kas šodien kā uzlecošā eksporta zvaigzne saņēma The Red Jacket, šogad plāno sasniegt piecu miljonu eiro apgrozījumu. Vairāk »
 
18.oktobris, 19:36 Ja esi nekustamā īpašuma meklējumos un seko līdzi jaunākajām nozares tendencēm, tad no 19. līdz 22. oktobrim nāc uz izstādi “Realty & Investment 2017” Ķīpsalā. Lūk, pieci galamērķi izstādē, kur doties! Vairāk »
 
17.oktobris, 13:26 10. novembrī izstādē “RIGA COMM 2017” Ķīpsalā jau otro reizi norisināsies Baltijā vienīgā Lietu interneta (IoT) konference. Vairāk »
 
13.oktobris, 14:55 Jau no 19. līdz 22. oktobrim novitāšu cienītājiem būs vienreizēja iespēja izstādē “Vide un enerģija 2017” Ķīpsalā apskatīt nākotnes pilsētas gaisa transporta “SkyWay” mēroga modeli. Daudziem šis transports atgādinās fantastikas filmās redzētus kadrus! Vairāk »
 
12.oktobris, 16:41 Pavasara konferencē vienuviet tikās 204 konferences dalībnieki. Pievienojies mums! Vairāk »
 
11.oktobris, 0:00 Ziemassvētku laikā, 25. un 26. decembrī, Ķīpsalas hallē notiks Rīgas Ziemassvētku koncerts ar vairāku populāru izpildītāju – Elzas Rozentāles, Andra Ērgļa, Gunāra Kalniņa un citu mākslinieku piedalīšanos. Vairāk »
 
10.oktobris, 18:11 Mūsdienās apkures sistēmas izvēli ietekmē daudz un dažādi faktori – ne tikai cilvēka dzīvesstils, bet arī tendences ekonomēt resursus un domāt ilgtermiņā. “Māja. Dzīvoklis 2017” no 19. līdz 22. oktobrim piedāvās plašu apkures sistēmu klāstu, bet šobrīd piedāvā noskaidrot tev vispiemērotāko! Vairāk »
 
3.oktobris, 13:18 Savā maksimālismā un novatoriskajā pieejā jaunie dizaineri rada pārsteidzošus un unikālus dizaina darbus ar pievienoto vērtību! Jau no 6. līdz 8. oktobrim izstādē “Design Isle 2017” Ķīpsalā apskati galda spēli vājredzīgiem cilvēkiem, bērnu ragaviņas pilsētvidei, visurgājēju skrejriteni, barošanas trauku kaķiem un vēl citus unikālus darbus. Vairāk »
 
26.septembris, 14:03 Tu mīli brīvdienu rītus, kad sanāk ilgāk pagulēt? Parasti pēdējais izlien no gultas, un tevi mēdz saukt par miegamici? Vairāk »
 
26.septembris, 11:29 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotajā biznesa ideju konkursa Ideju kauss 2017 pirmajā atlases kārtā tika saņemtas 150 biznesa idejas. Lielākais skaits biznesa ideju pieteicēju ir rīdzinieki, vairākas idejas iesniegtas arī no Liepājas, Siguldas, Jūrmalas, Cēsīm un Rēzeknes. Vairāk »
 
20.septembris, 0:00 Sāc mācīties oktobrī un 8 nedēļu laikā Tu iemācīsies runāt, rakstīt un iespējams, pat domāt krievu valodā Vairāk »
 
19.septembris, 17:14 Jau 30. septembrī un 1. oktobrī Ķīpsalā notiks iemīļotā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde “ZooExpo 2017”, kur būs dižciltīgi suņi un kaķi, mīlīgi garauši, draiskas kaziņas, poniji un daudz citu mīļdzīvnieku, kā arī aizraujoši šovi un atraktīvas šķirņu demonstrācijas. Daudz prieka garantēts! Vairāk »
 
14.septembris, 20:25 Šāda ir sportistes un kaitborda, veikborda un snovborda jauniešu skolas “Water2Snow” līdzdibinātājas Aijas Ambrasas atziņa pēc pirmā aizvadītā gada, kopā ar Gerdu Sīmani uzsākot savu patstāvīgo ilgtermiņa projektu - audzinot jauno sportistu paaudzi. Vairāk »
 
13.septembris, 14:00 Lai sāktu savu uzņēmējdarbību, galvenais ir DARĪT, uzskata viens no biznesa ideju konkursa “Ideju kauss 2017” vebināru lektoriem un akadēmiskajiem partneriem, uzņēmējs, Rīgas Ekonomikas augstskolas uzņēmējdarbības specializācijas kursa vadītājs Viesturs Sosārs: “Uzņēmējdarbība ir praktiska disciplīna, to var apgūt tikai darot. Vairāk »
 
12.septembris, 15:49 Pasaulē ir miljoniem ideju, no kurām lielākā daļa paliek tikai cilvēku prātos, jo tiem pietrūkst uzņēmības tās virzīt tālāk, uzskata Dāvids Štēbelis, uzņēmējs un biznesa treneris, vairāku starptautisku start-up uzņēmumu dibinātājs. Vairāk »
 
1.septembris, 0:00 30.09. – 1.10.2017. viesnīcā “Lielupe Spa & Conferences” Vairāk »
 
1.septembris, 0:00 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ar speciālu inovāciju vaučeru programmu maziem un vidējiem komersantiem nodrošina atbalstu jaunu produktu un tehnoloģiju attīstībai. Vairāk »
 
1.septembris, 0:00 AS „Hanzas Maiznīcas” vienojies ar AS “Rīgas Dzirnavnieks” par vietējo miltu piegādi, kas samalti tikai no Latvijā izaudzētu rudzu graudiem. Vairāk »
 
30.augusts, 0:00 Rīgas plānošanas reģions uzsācis sociālas iniciatīvas ar devīzi “Sirdsdomas jaunai dzīvei”, kuru mērķis ir veiksmīgāk integrēt sabiedrībā deinstitucionalizācijas procesā iesaistītos bērnus un pieaugušos. Vairāk »
 
21.augusts, 0:00 Tev ir profesionālā izglītība? Sāc veidot artilērista karjeru bruņotajos spēkos! Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers