Citi raksti

9.maijs, 15:49 SEB Tallinas maratons notiks no 8. līdz 10. septembrim. Igaunijas lielākais skriešanas festivāls sākas 8. septembrī ar 5 kilometru We Run Tallinn (Mēs skrienam Tallinā) Nike Youth skrējienu. Vairāk »
 
18.aprīlis, 16:17 Smiltenes tehnikums Vairāk »
 
13.aprīlis, 16:42 Latvenergo koncerns jau otro mācību gadu sadarbībā ar AS „Pasažieru vilciens” turpina īstenot sociāli atbildīgu izglītojošu projektu, kurā piedalās Enerģētikas muzejs. Vairāk »
 
12.aprīlis, 18:03 Dienā, kad visos Latvijas novados ļaudis dosies sakopt apkārtni Lielajā Talkā, arī Mežotnes pagasta Garozas muižā notiks lieli darbi. 22.aprīlī plkst.10.00 palīdzēt gribošie ir aicināti pulcēties pie bijušās muižas drupām. Vairāk »
 
12.aprīlis, 0:24 22. aprīlī Education Centre Durbe aicinā uz informatīvu semināru par izglītības un atpūtas iespējām jauniešiem vēsturiskajā Čehijas galvaspilsētā Prāgā. Vairāk »
 
7.aprīlis, 0:00 Mazumtirdzniecības tīkls “Prisma Latvija” Latvijā ievieš Somijā radušos jaundzimušā atbalsta konceptu, dāvinot jaundzimušā pūriņu ar noderīgām lietām mazuļa pirmajiem dzīves mēnešiem. Pūriņu “Prisma” lielveikalos var saņemt ikviens šogad aprīlī Rīgā dzimis bērns. Vairāk »
 
27.marts, 0:00 Betty Barclay pure pastel mint & lemon duets ir paredzēts sievietēm, kuras sveic pavasari arī ar moderniem tērpiem: viņas valkā mīkstus, plūstošus audumus maigos pasteļtoņos. Vairāk »
 
22.marts, 14:08 Aktrise Zane Daudziņa, piedaloties izrāžu apvienības „Pannas Teātris” jaunākajā izrādē „Saimnieks meklē saimnieci”, mainījusi savu imidžu – no „Bruņotās un Bīstamās” Birutas augstpapēžu kurpēs un rozā kleitā kļuvusi par īstu lauku meiteni Grietu ar izejamiem krokšiem kājās, lakatiņu galvā un slaucamo spaini rokās. Vairāk »
 
17.marts, 16:08 Pavasaris nāk ar jaunu skriešanas seriālu Rīgas centrā – ASICS Rīgas tiltu skrējiens. Kustība ir atslēga uz veselību, tādēļ ikviens skriešanas entuziasts tiek aicināts pievienoties skrējēju pulkam katru otrdienu no 21.marta līdz 2.maijam. Vairāk »
 
15.marts, 0:00 Sirowa Rīga piedāvā sekojošus jaunumus no zīmoliem: Carolina Herrera, Paco Rabanne, Bvlgari, Valentino! Vairāk »
 
13.marts, 13:10 12. klase neapšaubāmi ir nozīmīgākais laiks vidusskolēna dzīvē, jo nepieciešams pieņemt lēmumu, kurā valstī studēt un kura studiju programma būs piemērotākā. Education Centre Durbe iesaka izvērtēt vienu no attīstītākajām, modernākajām un drošākajām valstīm Eiropā – Nīderlandi! Vairāk »
 
13.marts, 12:12 Dzīvnieku draugi un ģimenes ar bērniem jau 18. un 19. martā ir aicināti apmeklēt iemīļoto mājdzīvnieku un zooindustrijas izstādi “PetExpo 2017” Ķīpsalā. Aizraujošas demonstrācijas, spraigas sacensības, retu un pat jaunizveidotu šķirņu suņi un kaķi, kā arī daudz citu mīļdzīvnieku! Vairāk »
 
13.marts, 0:00 Vajadzīga spēcīga motivācija, lai ievērotu gavēni. Kristiešiem tas ir Lieldienu gaidīšanas, savstarpējās solidaritātes, pārdomu un arī sevis izvērtēšanas laiks, kad sekmīgi var pārskatīt savus ne tik labos ieradumus un pretoties dažādiem kārdinājumiem. Vairāk »
 
3.marts, 13:59 Tam nav jābūt trillerim vai Hičkoka filmai, lai tavas mājas no omulīgas ligzdiņas pārvērstos slazdu labirintā. Vairāk »
 
22.februāris, 12:11 Kandavas Lauksaimniecības tehnikums Vairāk »
 
22.februāris, 11:58 Rīgas Katoļu ģimnāzija Vairāk »
 
22.februāris, 11:52 Rīgas Mākslas un mediju tehnikums Vairāk »
 
22.februāris, 11:06 Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžai ir jau 95 gadu pieredze medicīnas izglītībā, un tā ir pieredzes visbagātākā medicīnas izglītības iestāde Latvijā. Vairāk »
 
17.februāris, 13:45 Lai māja kalpotu ilgi un nodrošinātu namīpašnieku komfortu, liela nozīme ir jumta stāvoklim. Vairāk »
 
15.februāris, 14:59 LATVIJAS GRĀMATU IZSTĀDE 2017 KULTŪRAS PROGRAMMA Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers