Citi raksti

18.augusts, 0:00 Skaistuma pasaule viņai un viņam Vairāk »
 
14.augusts, 15:14 Vasaras izskaņā, 25. augustā, kultūras un atpūtas parka «Mežaparks» Zaļajā teātrī dārza svētku atmosfērā varēsim baudīt Raita Ašmaņa vadītā Jelgavas bigbenda un Latvijas tenoru Gundara Ruņģa, Naura Puntuļa un Miervalža Jenča tieši šim notikumam radīto koncertprogrammu «Mūžzaļās melodijas». Vairāk »
 
14.augusts, 15:08 SIA “Rīgas meži” piedāvā vēl īsu brīdi pirms rudens iestāšanās izmantot iespēju izbaudīt vasarīgās nakts burvību un tepat Rīgā piedalīties īstā, latviskā zaļumballē kopā ar pašmāju populārās un šlāgermūzikas izpildītājiem. Vairāk »
 
4.augusts, 0:00 Tā pati aptieka, bet vairāk skaistuma - grandiozi piedāvājumi Vairāk »
 
3.augusts, 17:16 Papildinot “Rīgas Melnā Balzama” dzērienu līniju, A/S “Latvijas balzams” sāk ražot jaunu – ķiršu balzama versiju. Vairāk »
 
31.jūlijs, 0:00 Šā gada 31. jūlija notika speciāli cilvēkiem ar kustības traucējumiem aprīkotas pludmales atklāšana Lucavsalā! Vairāk »
 
12.jūlijs, 0:00 Aptieka jau sen vairs nav vieta, kur cilvēki vēršas tikai pēc zālēm jeb kāda ir šodienas aptieka? Vairāk »
 
10.jūlijs, 0:00 23. jūlijā norisināsies izaicinošais Vivus.lv MTB maratona Smiltenes posms, kurš būs veltīts labdarībai. Puse no līdzekļiem, kas tiks savākti no dalības maksas šajā maratona posmā, tiks ziedoti, lai taptu pirmā Rīgā cilvēkiem ar kustību traucējumiem piemērota pludmale Lucavsalā. Vairāk »
 
16.jūnijs, 0:00 RUNDĀLES PILS DĀRZA SVĒTKI Vairāk »
 
13.jūnijs, 11:47 Kandavas Lauksaimniecības tehnikums Vairāk »
 
13.jūnijs, 11:45 Rīgas Mākslas un mediju tehnikums Vairāk »
 
13.jūnijs, 11:37 Liepājas Valsts tehnikums Vairāk »
 
12.jūnijs, 0:01 Aiz loga pogo lakstīgala, ābeles jau pārziedējušas, pieneņu dzeltenos ziedus nomaina baltas pūkas… Tas nozīmē tikai vienu – vasara beidzot ir klāt! Laiks uzvilkt plānākas drēbes, lai izbaudītu saules pieskārienus, nopirkt atsvaidzinošu saldējumu un apsēsties parka zālītē, kur kopā ar draugiem apspriest atvaļinājuma plānus. Kādi tie varētu būt? Vairāk »
 
12.jūnijs, 0:00 Jaunumi no zīmoliem Prada un Valentino Vairāk »
 
12.jūnijs, 0:00 Termini “aptiekas”, “ārstnieciskā”, “dermatoloģiskā”, “farmaceitiskā” kosmētika bieži tiek lietoti kā sinonīmi kosmētikai, kas ir paredzēta īpašai ādas kopšanai un patoloģiska ādas stāvokļa korekcijai. Kā zināms, šāda veida kosmētikas līdzekļi ir pieejami tikai aptiekās. Vairāk »
 
7.jūnijs, 15:07 Sestdien par UEFA Čempionu līgas čempioniem kļuva Madrides “Real”, izveicot Turīnas “Juventus” komandu. “Heineken”, Čempionu līgas oficiālais sponsors, uzorganizēja Latvijā futbola faniem speciālu pasākumu, kurā tie klātienē varēja skatīties aizraujošo finālu tiešraidē. Vairāk »
 
24.maijs, 17:09 Lielākā daļa Elektrum klientu par savu norēķinu veidu ir izvēlējušies Izlīdzināto maksājumu, jo tas ļauj ģimenes budžetu plānot ilgtermiņā un ikdienā nav jādomā par skaitītāju rādījumu nodošanu. Vairāk »
 
9.maijs, 15:49 SEB Tallinas maratons notiks no 8. līdz 10. septembrim. Igaunijas lielākais skriešanas festivāls sākas 8. septembrī ar 5 kilometru We Run Tallinn (Mēs skrienam Tallinā) Nike Youth skrējienu. Vairāk »
 
18.aprīlis, 16:17 Smiltenes tehnikums Vairāk »
 
13.aprīlis, 16:42 Latvenergo koncerns jau otro mācību gadu sadarbībā ar AS „Pasažieru vilciens” turpina īstenot sociāli atbildīgu izglītojošu projektu, kurā piedalās Enerģētikas muzejs. Vairāk »
 
 

Skaistuma pasaule

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers