Trešdiena, 25.aprīlis
Citi raksti | 13.marts 2017, 13:10
-

TOP 10 fakti par labu studijām Nīderlandē!

12. klase neapšaubāmi ir nozīmīgākais laiks vidusskolēna dzīvē, jo nepieciešams pieņemt lēmumu, kurā valstī studēt un kura studiju programma būs piemērotākā. Education Centre Durbe iesaka izvērtēt vienu no attīstītākajām, modernākajām un drošākajām valstīm Eiropā - Nīderlandi!

Jaunieši iesaka studijas Nīderlandē, jo:

Viena no vadošajām universitātēm ir Fontys University of Applied Sciences ar 40 000 studentu. Balstoties uz „Keuzegids” neatkarīgo vērtējumu, Fontys UAS ir TOP 5 labāko Nīderlandes universitāšu vidū! Izvēlei pieejama 21 bakalaura studiju programma angļu valodā - jaunieši var studēt biznesu, fizioterapiju, inženierzinātnes, mākslu, mūziku vai IT. Studiju laikā paredzēta vērtīga apmaksāta prakse starptautiskā uzņēmumā, un pateicoties tai 90% absolventu atrod darbu gada laikā pēc studiju pabeigšanas.

17. martā plkst. 17:00 aicinām Jūs uz prezentāciju par studijām Nīderlandē un Fontys University of Applied Sciences, lai iepazītu Nīderlandes izglītības sistēmas aizkulises, nianses un priekšrocības. Prezentāciju vadīs universitātes pārstāvis. Aicinām pieteikties jau tagad, jo vietu skaits ir ierobežots. Reģistrējieties, aizpildot pieteikuma formu vai zvanot 67223122, 67225586. Dalība bez maksas.

Vairāk informācijas par studijām ārzemēs, vasaras nometnēm, grupu braucieniem uz Ameriku, Angliju un Maltu, kā arī valodu kursiem pieaugušajiem visā pasaulē skaties www.durbe.edu.lv.