#

Otrdiena, 27.janvāris

Vārda dienas: Ildze, Ilze, Izolde

-3°C 3 m/s D uz plkst.7

Saule lec 08:31, riet 16:41

Ziepniekkalnā zibens sagrauj trīs garāžas

Tvnet

Iespējams, zibens šo pēcpusdien ir izraisījis ugunsgrēkus kādā angārā Carnikavas novadā un dzīvojamajā mājā Mārupē. Savukārt Rigā, Ziepniekkalnā zibens sagrāvis trīs garāžas.

Lai gan precīzu aizdegšanās iemeslu ugunsdzēsēji pagaidām pateikt nevar, abas nelaimes esot sakritušas ar negaisa laiku.

Plkst.15.28 saņemts izsaukums uz Carnikavas novadu, kur dedzis angārs 400 kvadrātmetru platībā. Notikuma vietā strādājušas piecas autocisternas, un ugunsgrēks esot lokalizēts. Angārā konstatēta dažāda auto tehnika, kas ugunsgrēkā ir cietusi.

Tāpat ugunsdzēsēji patlaban devušies dzēst kādu māju Mārupē.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā aģentūru LETA informēja, ka izsaukumi krasi palielinājušies tieši negaisa laikā. Ugunsdzēsēji devušies arī uz Mālu ielu Rīgā, kur kādā garāžu koperatīvā no zibens spēriena sagruvušas trīs garāžas. Vēl vairākas garāžas cietušas.

Četrās no piecām zibens spēriena skartajām garāžām negaisa brīdī atradās arī automašīnas, kas tagad būtiski bojātas, ziņo Latvijas Televīzija.

Tāpat saņemti vairāki izsaukumi par sadūmojumu un degšanu māju jumtos.

DALĪTIES AR ŠO ZIŅU

Komentāri (5)
#
Raivo no Vilces

Ap pulksten 14.00 braucot pa Akmens tiltu no Pārdaugavas uz centra pusi, redzējām kā zibens iesper laternā. No mana skatu punkta spēriens bija kreisajā pusē, nebija spēcīgs, bet stikli bija pa gaisu un uz braucamās daļas arī kaut kas nokrita... No Krastmalas puses tā varētu būt kāda otrā laterna.

#
Mazā nevainīgā

Man īpaši labi patīk "zibens", kas ne tikai sasper trīs garāžas, bet pamanās izspert arī blakusrindā esošajām garāžām durvis. Jāsaka,- nu varens rikošets tam zibenim bijis! Vai varbūt to tomēr sauc savādāk? Nu kuram teļam te pūlas iestāstīt, ka vainīgs zibens? Kādam, kas pie vainas, kārtējo reizi ir labi draugi policijā. Tad jau uz zibens rēķina var norakstīt visu ko... Bet to policiju, kas šito tiešām apstiprina, tak beidzot aizsūtiet kāds uz skolu! Velns parāvis, vai tad TĀDI āži strādā policijā, ka pat elementāru fiziku nav mācījušies!

#
Laimo

Ko nu tas zibens. Vienā šķērssienā trāpīja. Tā no lielās strāvas varbūt deformējas un pagāzās uz vienu pusi. Ķēdes reakcija gāžās nakošā. Kamēr siena kas izturēja. Tas arī viss. Jumts jau tikai tā...

#
jājākātad

Kādam fantāzija strādā ja uzskata,ka tas ir zibens sagrāvis 3 garažas.

#
Iespējams

Iespējams, žurnālists mācās rakstīt vārdu :iespējams"... :DDD

Pievienot komentāru

Vārds *

Ziņojums *