Kriminālziņas: Uz Rīgas-Liepājas šosejas iet bojā trīs cilvēki 21 komentāri
 
Kriminālziņas

Uz Rīgas-Liepājas šosejas iet bojā trīs cilvēki

 

Šodien plkst.12.23 saņemta informācija, ka uz Rīgas-Liepājas šosejas, posmā starp 84. un 85 kilometru, netālu no Blīdenes, noticis traģisks ceļu satiksmes negadījums, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, vieglā automašīna "Audi 100" veikusi apdzīšanas manevru un, iebraucot pretējā braukšanas joslā, frontāli sadūrusies ar pretī braucošo smago automašīnu "Scania" ar puspiekabi.

Visi trīs cilvēki, kuri atradās vieglajā automašīnā - 1988.gadā dzimusi sieviete un 1986. un 1987.gada dzimuši vīrieši - gājuši bojā notikuma vietā. Smagās automašīnas vadītājs negadījumā ievainojumus nav guvis.

Kā informēja policijā, avārijas vietā šodien bijis sniegputenis.

Komentāri [21]
#
aleks 26.decembris 2009 21:10 atbildēt
es loti labi zinu to celu posmu tur katru gadu iet boja... jaliek tur zimi cik ir gajusi boja laj visi redz un uzmanas...
 
#
FUX 23.decembris 2009 21:52 atbildēt
Tas nav liktenis, bet gan stulbums un pargalviba. Katru dienu uz cela satieku vismaz divus tadus planpratinus, kuri nak tiesi piere.
 
#
aleksandr 23.decembris 2009 19:31 atbildēt
Ja,kur paliek celu nodoklis ja nevienu celu ziema nevar nokaisit.Un ar nozelu ir jasaka ka smagas masinas uz celiem uzvedas ka uzvaretajas,vinas vienmer brauc pa balto liniju,vasara ir kur pamukt bet ko darit ziema atliek tikai saskrieties.Zel jauniesus.
 
#
to marčello 23.decembris 2009 19:24 atbildēt
a tu sniega mākonim nogulies priekšā!
vai labāk - turies tālāk no sava bembera, lai vēlāk nav jāvaino visi citi, ka tik daudz sasniga, ka tava blīve starp stūri un pedāli izsita korķus...
 
#
marčello 23.decembris 2009 19:16 atbildēt
Ceļu stāvoklis zem katras kritikas.kur nu ir Zivtiņš un citi gudrie.Nav no kā iekasēt/
 
Skatīt visus 21 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers