Video: "Prāta Vētra" nodod klausītāju vērtējumam jaunā albuma tituldziesmu 19 komentāri
 
Video

"Prāta Vētra" nodod klausītāju vērtējumam jaunā albuma tituldziesmu

 

Šodien, 12.aprīlī, grupa "Prāta Vētra" laiž klajā jaunu singlu un video - tituldziesmu no aprīļa beigās gaidāmā albuma ar tādu pašu nosaukumu "Par to zēnu, kas sit skārda bungas". "Tas ir tāds pavasara modinātājzvans. Vismaz mums pašiem. Tāds sapurinātājs. Sak’, pietiek lirikas. Atcerieties tos zēnus, kas sāka šo grupu. Viņu degsmi un enerģiju un dullumu", saka Renārs Kaupers. Dziesmas vārdu un mūzikas autori ir "Prāta Vētra", Ingars Viļums un albuma producenti - zviedri Povels Olsons un Davids Larsons. Videoklipa režisors ir "Prāta Vētras" sens draugs PapaChi. Dziesmas videoklips tika filmēts Rīgas kinostudijā. Tā veidošanā piedalījās vairāk kā 50 cilvēku - tostarp grupa "Prāta Vētra", Andžeja Grauda bungu skolas audzēkņi, kikboksa un Muay Thai čempioni brāļi Prokofjevi un pat suns - titulētais amerikāņu stafordširas terjers Arguss!

Komentāri [19]
#
lata 15.aprīlis 2018 20:40 atbildēt
Diez kas nav no šitā tirliņa. Es viņam ieteiktu - vairāk seksīguma dziesmās! Bet viņam visas kā no bērnudārza programmas patapinātas...
 
#
:) 15.aprīlis 2018 19:52 atbildēt
Hop, hop lala
Zajebala
 
#
Brits 15.aprīlis 2018 9:29 atbildēt
Londonā grāmatparādē nebija kas blējēju klausās...
 
#
S.K. 14.aprīlis 2018 12:19 atbildēt
Bet man patīk!Man neliekas blējamdziesmas.Un arvien vēl uzrunā viņu mūzika.Tā nav nekāda Abrakadabra,bet kārtīgas dziesmas ar kārtīgu testu.Un nekādi nodevēji viņi nav un nav bijuši.
 
#
Elvijs » S.K. 17.aprīlis 2018 0:05 atbildēt
+1
 
#
Kostromietis 13.aprīlis 2018 21:25 atbildēt
Nodeveju banda,lai vācas uz vaņku zemi.Kauper brauc dziedāt uz Krimu.
 
Skatīt visus 19 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers