Video: Noskaties! Deivida Bovija dokumentālās filmas treileris 2 komentāri
 
Video

Noskaties! Deivida Bovija dokumentālās filmas treileris

 

Deivids Bovijs bija angļu mūziķis, aktieris, ierakstu producents un dziesmu aranžētājs. Savu mūziķa karjeru Bovijs uzsāka 1964. gadā un to turpināja līdz savai nāvei. Viņš ir iespaidojis daudzus mūsdienu mūziķus un ieņem ļoti nozīmīgu lomu mūzikas industrijā. Viņš ir pazīstams pateicoties savam baritona balss tembram, inteliģentajiem dziesmu vārdiem, muzikālajiem eksperimentiem un androgēniju. Milzīgu uzmanību Bovijs izpelnījās ar neprognozējami mainīgajiem skatuves tēliem, saviem alter-ego, kuri nereti lauza sabiedrībā pieņemtos uzskatus gan par paša Bovija, gan cilvēka identitāti, dzimumu un seksualitāti kā tādu. Bovijs mira 2016. gada 10. janvārī, 69 gadu vecumā.

Komentāri [2]
#
Inita 14.decembris 2017 9:39 atbildēt
man loti patika sis dziedatajs-aktieris,es nebiju lietas kursa,kad sis cilveks jau miris,ta,ka pati stradaju arvalstis un internets man ari nau,lidzjutiba gimenei,zaudejot,atkal vienu izcilu talantu...
 
#
Madara » Inita 14.decembris 2017 18:56 atbildēt
Bovijs bija pederasts kas bija kā traks pēc mazu zēnu dibentiņiem!Es brīnos kā tas lops nenosprāga no aids.Boviju klausās pārsvarā pedarasti un geji.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers