Veselība

21.jūnijs, 21:46 Ceturtdien Latvijas Dabas muzejā (Rīgā, K. Barona ielā 4) no pulksten 10 līdz 14 norisināsies Valsts asinsdonoru centra (VADC) izbraukums, kurā par pārsteigumiem parūpēsies ne tikai muzeja darbinieki, bet arī Smiltenes piens, informē VADC preses sekretāre Zane Mousavi. Vairāk »
 
21.jūnijs, 21:05 Pēc plastmasas atkritumu ugunsgrēka Jūrmalā centralizētās ūdensapgādes sistēma nav pakļauta piesārņojumam un šo ūdeni var lietot uzturā, savukārt māju individuālās ūdens ņemšanas vietas vēl tiks pārbaudītas, ziņo Veselības inspekcija (VI). Vairāk »
 
21.jūnijs, 20:54 Daļai ģimenes ārstu tiek pārmesta nespēja izprast zaļā koridora onkoloģiskajiem pacientiem būtību un darbības principus. Vairāk »
 
21.jūnijs, 17:17 Lieliem un maziem skolas bērniem vasaras piedzīvojumi ir jau sākušies. Iespējams, kāds vēl tikai plāno braukt uz nometni, cits vēl dosies pārgājienā, vēl kāds atpūtīsies laukos pie omes. Lai vecāki un bērni vasaras atpūtu varētu baudīt ar mierīgu sirdi, svarīgi ir nodrošināties ar nelielu aptieciņu Vairāk »
 
21.jūnijs, 15:41 Neatkarīgi no tā, vai tie ir mūsu vecmāmiņu padomi vai labāko draudzeņu ieteikumi, Schwarzkopff Professional matu kopšanas meistari kliedē pasaulē populārākos mītus par matiem. Vairāk »
 
21.jūnijs, 14:05 Sejas ādas un matu veselība vienmēr ir bijis un būs aktuāls temats gan sievietēm, gan vīriešiem. Bieži vien tiek kļūdaini izvēlēti kopšanas līdzekļi, ar kādiem uzlabot to veselību, kā rezultātā situācija nereti tikai pasliktinās. Vairāk »
 
21.jūnijs, 13:38 Vasaras saulgrieži, kuri šogad sākās 21.jūnijā plkst.7.24, ir īstais brīdis, kad attīrīt sevi gan fiziski, gan garīgi un uzkrāt labo enerģiju. Vasaras saulgriežos daba ir visspēcīgākajā enerģijas pilnbriedā. Tad viens no iecienītākajiem attīrīšanās rituāliem ir došanās pirtī. Vairāk »
 
21.jūnijs, 13:30 Vakar, 20. jūnijā, pēc metadona iedzeršanas smagā stāvoklī slimnīcā tika nogādāts trīs gadus vecs puika. Pašreizējā informācija liecina, ka bērna vecāki šo medikamentu lietojuši, lai ārstētos no narkotiku atkarības, un nelaime notikusi, jo viņi to atstājuši dēlam brīvi pieejamā vietā. Pagājušajā naktī Valsts policija aizturēja bērna vecākus. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess. Vairāk »
 
21.jūnijs, 12:08 Mēģinot glābt brūkošo veselības aprūpes sistēmu, premjers Māris Kučinskis izveidoja darba grupu, kuras galvenais mērķis ir rast finansējumu veselības aprūpes sistēmai, kas faktiski ir pussabrukšanas stadijā. Ir panākts konsensuss, ka veselības aprūpes pieejamība tiks saistīta ar sociālā nodokļa nomaksu. Vairāk »
 
21.jūnijs, 7:47 Lielajām slimnīcām Rīgā ģimenes ārstu streiks nozīmēs lielāku pacientu pieplūdumu,ziņo Rīgas lielāko slimnīcu pārstāvji. Vairāk »
 
21.jūnijs, 6:30 Lai arī matu un galvas ādas veselība bieži vien šķiet atkarīga no matu kopšanas līdzekļiem, to artava matu kopējā veselības stāvoklī ir salīdzinoši niecīga. Ja mati ir slimi, tie jāārstē ar pareiziem līdzekļiem. Vairāk »
 
21.jūnijs, 5:30 Interesi par bijušās slimnīcas Linezers ēkām Rīgā izrādījusi Aizsardzības ministrija. Slimnīcas telpas, kuras apsaimnieko Rīgas Austrumu slimnīca, bet kurai tās nav nepieciešamas, pašlaik daļēji iznomātas dažādām privātām medicīnas struktūrām. Aizsardzības ministrijā Neatkarīgajai apliecināja, ka slimnīcas ēka apskatīta, bet nekāds lēmums nav pieņemts. Vairāk »
 
20.jūnijs, 19:34 Jau ceturto gadu Latvijā notiek Neauglības ārstēšanas labdarības kampaņa, ko biedrība Taureņa efekts īsteno sadarbībā ar Klīniku EGV, nacionālo mazumtirgotāju Elvi un vairākiem citiem atbalstītājiem. Kampaņas mērķis ir palīdzēt tiem, kuri nespēj pašu spēkiem tikt pie bērna, kā arī izglītot sabiedrību par neauglības ārstēšanas jautājumiem. Lai palīdzētu kļūt par vecākiem tiem pāriem, kuriem tas neizdodas pašiem, ir nepieciešami gan spermas, gan olšūnu donori. Par to – saruna ar Klīnikas EGV ārstu rezidentu ginekoloģijā un dzemdniecībā Dr. Mārtiņu Levenšteinu. Vairāk »
 
20.jūnijs, 16:04 Šodien valdība atbalstīja rīkojuma projektu, kas paredz līdzekļu piešķiršanu no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" Veselības ministrijai (VM) 1,9 miljonu eiro apmērā, lai no jūlija nodrošinātu pakāpenisku atteikšanos pagarinātā normālā darba laika. Vairāk »
 
20.jūnijs, 15:43 Veselības ministrija apsolījusi ģimenes ārstiem dienas laikā sagatavot izvērstas atbildes uz visām pirms streika pieteiktajām prasībām, taču vienlaikus ministrija gatavos arī plānu B, kā rīkoties, ja ģimenes ārsti patiešām sāks streiku un iedzīvotājiem nebūs pieejama primārā aprūpe. Vairāk »
 
20.jūnijs, 12:14 Par spīti pieņemtajiem grozījumiem Ārstniecības likumā, mediķi neatsakās no ieceres jūlijā brīdinājuma akcijas veidā pārtraukt strādāt pagarināto normālo darba laiku, tā šodien lēma Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) valde. Vairāk »
 
20.jūnijs, 9:30 Ar degunradža spītību Alīda Vāne mēģina iedzīt ķīli starp veselības ministri un Latvijas Ārstu biedrību. Šķiet, veselības ministres palīdze par savu galveno uzdevumu uzskata ministrijas sliktas attiecības ar ģimenes ārstiem, radiologiem, tiesu medicīnas ekspertiem vai slimnīcu vadītājiem. Vairāk »
 
20.jūnijs, 6:30 Ja nepieciešams samazināt vai noturēt zināmās robežās savu ķermeņa masu, parasti nākas īpaši sekot līdzi tam, ko ēdam, pētīt produktu sastāvu un enerģētisko vērtību, kontrolēt porciju lielumu. Par laimi, ir produkti, kurus var atļauties ēst pēc sirds patikas, jo kaloriju tajos nav daudz, toties ir augsts ūdens saturs, organismam vajadzīgie vitamīni un minerālvielas. Un ja vēl produktā ir daudz šķiedrvielu, tas palīdz justies paēdušam, negrēkojot ar pārmērīgu kaloriju patēriņu. Vairāk »
 
20.jūnijs, 5:15 Uztura un veselīga dzīvesveida speciālisti gadiem ilgi uzsver nepieciešamību uzņemt pietiekamu daudzumu ūdens, jo tas labvēlīgi ietekmē cilvēka organismu, precīzāk sakot - prāta spējas. "Nestlé" izpētes institūta un Kalifornijas Universitātes zinātnieki ir pierādījuši, ka pietiekams patērētā ūdens daudzums spēj uzlabot kognitīvo funkciju un atmiņu, kā arī palīdz koncentrēties. Vairāk »
 
19.jūnijs, 21:17 Teju neticama operācija aizvadīta Ķīnā, kur vīrietim ar aizcietējumiem izoperēta resnā zarna, kurā bija uzkrājies milzīgs daudzums ekskrementu, ziņo The Paper. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers