Veselība

10.augusts, 15:38 Sinoptiķu prognozes liecina, ka turpmākajās dienās Latvijā gaidāma pamatīga svelme. Jāatceras, ka šajās dienās īpaši jārūpējas par savu un līdzcilvēku veselību. Vairāk »
 
10.augusts, 7:37 Veselības ministrija (VM) līdz pat šai dienai nezina, kuri ārsti piedalījās Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas (LĢĀA) rīkotajā streikā un kuri nepiedalījās, intervijā teica veselības ministre Anda Čakša. Vairāk »
 
10.augusts, 5:15 Neraugoties uz pēdējās desmitgadēs lauztajiem šķēpiem par to, vai vakcinācija ir devusi cilvēcei labumu vai tieši pretēji – nesusi postu, Pasaules Veselības organizācijas statistika par bīstamo un lipīgo slimību izplatību viennozīmīgi liecina, ka saslimušo skaits būtiski samazinās reģionos, kur tiek veikta bērnu un pieaugušo vakcinācija. Vairāk »
 
9.augusts, 20:00 Saņemot sūdzību no lasītāja, ka viņa atnestā ērce slimnīcā tikusi izbrāķēta, jo vairs nav dzīva, skaidrojām - vai tiešām encefalītu pārbauda tikai dzīviem parazītiem? Vairāk »
 
9.augusts, 15:30 Patlaban Veselības aprūpes finansēšanas likumā atrunāts, ka 2020.gadā veselības aprūpes finansējumam jāsasniedz 4% no iekšzemes kopprodukta (IKP), nozares finansējuma pieaugums līdz 2020.gadam, kā arī mediķu atalgojuma pieaugums, teica veselības ministre Anda Čakša. Vairāk »
 
9.augusts, 13:11 Oficiālu viesu, darbinieku un paša kūrorta rehabilitācijas centra Jaunķemeri tapšanas idejas autora un ilggadējā vadītāja Mihaila Malkiela klātbūtnē, sestdien rehabilitācijas centrs nosvinēja savu pastāvēšanas 50 gadu jubileju. Aptuvenās aplēses liecina, ka 50 gadu laikā sanatorijā veseļojies ap pusmiljonu cilvēku. Vairāk »
 
9.augusts, 11:43 Aizvadītajā diennaktī Kurzemē 16 meitene, braucot ar velosipēdu, rakstīja īsziņu, kā rezultātā nepamanīja šķērsli un iebrauca stabā, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa. Vairāk »
 
9.augusts, 11:24 Mūsdienās arvien vairāk cilvēku pievēršas veselīgam dzīves veidam – vairāk sporto, ēd veselīgāk, samazina alkohola patēriņu. Bezalkoholiskais alus ir lieliska alternatīva tiem, kuriem garšo alus, bet kādu apsvērumu dēļ to nevar vai negrib lietot ikdienā. Vairāk »
 
9.augusts, 8:00 Veselības aprūpes sistēmas reformā paredzētā pašvaldību lomas definēšana saistīta gan ar finanšu atbildībām, gan to, lai pakalpojums nekļūtu fragmentētāks, intervijā teica veselības ministre Anda Čakša. Vairāk »
 
9.augusts, 6:30 Aptaukošanās ir 21. gadsimta pandēmija, un tā tiek atzīta par ļoti nopietnu veselības problēmu, kas ne tikai grauj dzīves kvalitāti, bet pat apdraud dzīvību. Vairāk »
 
9.augusts, 0:30 "Climb for Cancer" komanda ir sasniegusi Monblāna augstāko virsotni 4810 metru augstumā. Divu nedēļu ilgā kāpiena laikā sešu valstu pārstāvji - astoņi onkoloģiskie pacienti Ainas Mucenieces Viroterapijas fonda prezidenta Einara Repšes vadībā kopā ar atbalsta grupu - sasniedza vairākas nozīmīgas virsotnes, tādējādi paužot atbalstu efektīvām un saudzīgām vēža terapijām un pasaulei pierādot, ka vēža diagnoze nav nolemtība. Vairāk »
 
8.augusts, 15:55 Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) rīkotā brīdinājuma akcija, kuras laikā no 1.jūlija aptuveni 800 mediķu pārtrauca strādāt pagarināto normālo darba laiku, bez šaubām devusi rezultātus gan ilgtermiņā, gan īstermiņā, sacīja arodbiedrības vadītājs Valdis Keris. Vairāk »
 
8.augusts, 11:45 Trekns ēdiens daudziem ir sinonīms garšīgam ēdienam vai arī veselībai un slaidam augumam bīstamam ēdienam. Tomēr ne visiem taukains ēdiens šķiet garšīgs vai traucē uzturēt slaidu augumu un labu veselību. Vairāk »
 
8.augusts, 9:06 Ja ģimenes ārsti nesaņems atbildes no valdības un Veselības ministrijas uz jautājumiem, kurus izvirzīja, sākot streiku jūlijā, līdz septembra beigām, mediķu streiks varētu turpināties pilnā apjomā jau rudenī. Ja tā notiks, pacienti ģimenes ārstu streika sekas izjutīs skarbāk nekā vasarā, jo rudenī saasinās veselības problēmas gan hroniskiem pacientiem, gan sākas sezonālais vīrusu un saaukstēšanās laiks. Vairāk »
 
8.augusts, 7:47 Ieviešot jauno veselības aprūpes sistēmu, proti, pakalpojumu dalīšanu divos grozos, pastāv vairāki riski, intervijā teica veselības ministre Anda Čakša. Vairāk »
 
8.augusts, 6:30 Vārds «maniaks» visbiežāk saistās ar šausminošu tēlu, teiksim, asinskāru slepkavu vai sadistisku izvarotāju, kurš, acīm neprātīgi spīdot, vajā savus upurus. Grieķu vārds maníā patiešām burtiskā tulkojumā nozīmē «ārprāts, kaisle», bet plašākā izpratnē mānija ir vienkārši pārspīlēta nosliece, tieksme uz kaut ko. Vairāk »
 
7.augusts, 21:35 Līdz augusta beigās gaidāmajai Nacionālās trīspusējās padomes (NTSP) sēdei būs izveidota Veselības aprūpes finansēšanas likumprojekta sākotnējā versija, kas salīdzināma ar pirmo lasījumu, pirmdien pēc koalīcijas padomes sēdes žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 
7.augusts, 15:22 Jau iepriekš ziņots, ka ģimene lūdz ziedot Linda Siliņa, kurai pēc spēcīgām muguras sāpēm atklāja vēzi. Pašlaik zināms, ka veikta operācija, kurā audzējs samazināts. Vairāk »
 
7.augusts, 14:55 Diendusa ir lieliska lieta. Tas var tevi uzmundrināt, kā arī pat atbaidīt saaukstēšanos un uzlabot sirdsdarbību. Vairāk »
 
7.augusts, 13:00 Kāds jaunietis Austrālijā pēc peldes okeānā pamatīgi savainojis kāju, asinīm straumēt tekot no pamatīgās brūces. Ārsti nespēj izskaidrot, kā puisis traumu guvis, vēsta ziņu aģentūra AFP. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers