"Praktiskā astroloģija" - vienīgais astroloģijas žurnāls Latvijā. Galvenā redaktore ir sertificēta astroloģe un ilggadēja žurnāliste Guna Kārkliņa, kura profesionāli ar astroloģiju nodarbojas jau vairākus gadus.

"Praktiskā Astroloģija" iznāk reizi mēnesī.

Žurnāla "Praktiskā Astroloģija" pastāvīgo tēmu vidū būs noderīga informācija esošajiem un topošajiem uzņēmējiem par biznesa astroloģiju visdažādākajos aspektos, piemēram, par uzņēmuma veidošanas piemērotākajiem periodiem, personāla izvēles nozīmi astroloģijas kontekstā, naudas plūsmas plānošanas principiem u.c. Tāpat vienkopus varēs atrast arī kalendārus saimniekošanai un dārzkopībai, kas veidoti, ņemot vērā vispārējos dienu fonus.

Žurnāla veidotāji skaidros, kā astroloģiskā kontekstā planētu novietojums ietekmē politiski un sabiedriski nozīmīgus notikumus Latvijā un citviet pasaulē kā esošā, tā arī vēsturiskā aspektā.

Arī attiecību, ģimenes un veselības jautājumi būs atrodami katrā "Praktiskā Astroloģija" žurnāla numurā. Sertificēti astrologi palīdzēs atrast atbildes uz jautājumiem, kas jāzina par astropsiholoģiju attiecībās un bērnu audzināšanā, saderību, mīlestību un mīlēšanos, astromedicīnu un skaistumkopšanu. Katrā žurnālā varēs atrast arī profesionāļu veidotus vispārējos horoskopus visām zodiaka zīmēm. Žurnāls būs atrodams lielākajās mazumtirdzniecības vietās.
20.oktobris, 19:08 Atlantijas okeāna reģionu pavisam nesen plosīja spēcīgākā šajā teritorijā fiksētā viesuļvētra «Irma»; zinātnieki brīdina, ka var atmosties pasaulē lielākais – Jeloustounas supervulkāns ASV; no Antarktikas Larsena šelfa šovasar atdalījās viens no lielākajiem aisbergiem 6000 kvadrātkilometru platībā; oktobrī Zemei 44 000 kilometru attālumā garām palidos mājas lieluma asteroīds. Tie ir tikai daži no ekstrēmajiem notikumiem, kas pēdējā laikā skar mūsu planētu. Ir sākusies tā sauktā vulkānu sezona, polos strauji kūst ledāji, plosās orkāni, notiek zemestrīces, zinātnieki runā par globālām klimatiskajām izmaiņām. Vairāk »
 
11.oktobris, 21:00 Ja ārst­nie­cis­kus un me­di­cī­nis­kus pa­sā­ku­mus ie­spē­jams ie­plā­not, tad kon­krē­ta­jās die­nās ne­bū­tu vē­lams «aiz­tikt» šīs ju­tī­gās vie­tas. Vairāk »
 
10.oktobris, 21:12 Kalendāri veidoti, ņemot vērā mēness fāzes, atrašanos zodiakazīmēs un dienu fonus. Vairāk »
 
9.oktobris, 19:02 Žurnāls "Praktiskā Astroloģija" iesaka, kad vislabāk veikt skaistuma procedūras, bet kuras dienas nav tām labvēlīgas. Vairāk »
 
6.oktobris, 21:03 Oktobrī planētu stāvokļi ir gana normāli, lai veiktu dažādas saimnieciskās darbības. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers