"Praktiskā astroloģija" - vienīgais astroloģijas žurnāls Latvijā. Galvenā redaktore ir sertificēta astroloģe un ilggadēja žurnāliste Guna Kārkliņa, kura profesionāli ar astroloģiju nodarbojas jau vairākus gadus.

"Praktiskā Astroloģija" iznāk reizi mēnesī.

Žurnāla "Praktiskā Astroloģija" pastāvīgo tēmu vidū būs noderīga informācija esošajiem un topošajiem uzņēmējiem par biznesa astroloģiju visdažādākajos aspektos, piemēram, par uzņēmuma veidošanas piemērotākajiem periodiem, personāla izvēles nozīmi astroloģijas kontekstā, naudas plūsmas plānošanas principiem u.c. Tāpat vienkopus varēs atrast arī kalendārus saimniekošanai un dārzkopībai, kas veidoti, ņemot vērā vispārējos dienu fonus.

Žurnāla veidotāji skaidros, kā astroloģiskā kontekstā planētu novietojums ietekmē politiski un sabiedriski nozīmīgus notikumus Latvijā un citviet pasaulē kā esošā, tā arī vēsturiskā aspektā.

Arī attiecību, ģimenes un veselības jautājumi būs atrodami katrā "Praktiskā Astroloģija" žurnāla numurā. Sertificēti astrologi palīdzēs atrast atbildes uz jautājumiem, kas jāzina par astropsiholoģiju attiecībās un bērnu audzināšanā, saderību, mīlestību un mīlēšanos, astromedicīnu un skaistumkopšanu. Katrā žurnālā varēs atrast arī profesionāļu veidotus vispārējos horoskopus visām zodiaka zīmēm. Žurnāls būs atrodams lielākajās mazumtirdzniecības vietās.
3.septembris, 19:12 Jau gadu no gada astrologi visā pasaulē publiski brīdina par nelabvēlīgajiem planētu stāvokļiem, kas var masveidā ietekmēt cilvēkus un dažādas dabas norises. Vairāk »
 
1.septembris, 21:48 Septembrī jāpievērš lielāka uzmanība darījumu drošībai, kā arī svarīgās lietās vēlams informāciju pārbaudīt un neticēt visam, ko cilvēki runā. Var būt gan apzināti, gan neapzināti sagrozīta informācija. Mēneša sākumā prātus jauc un pārpratumus rada retrogrādais Merkurs, bet pēc 10. datuma sliktās kombinācijās ir Neptūns. Vairāk »
 
28.augusts, 20:30 Slepkava maniaks, nežēlīgi nogalinājis desmitiem upuru; recidīvists, jau tūlīt pēc iznākšanas no cietuma izdarījis jaunu noziegumu; finanšu afērists, izkrāpis simtiem tūkstošu eiro. Lai gan noziedzīgo izvēli nosaka dažādu sarežģītu apstākļu kopums, nozieguma nospiedums ir saredzams arī zvaigžņu rakstos. Vairāk »
 
23.augusts, 11:00 2017.gada augustā pasaule pieredzējusi ne vien Mēness, bet arī Saules aptumsumu. Jau mēneša sākumā tika prognozēts, ka augusts būs trauksmains mēnesis, tāpēc portāls nra.lv aprunājās ar sertificētu astroloģi, žurnāla "Prakiskā Astroloģija" galveno redaktori Gunu Kārkliņu, lai noskaidrotu, vai patiesi šausminošie notikumi pasaulē saistīti ar notikušajiem aptumsumiem, un vai tuvāko nedēļu laikā Latvijā gaidāmi kādi satraucoši notikumi. Vairāk »
 
14.augusts, 20:08 As­tro­me­di­cī­nā lie­la no­zī­me ir tā dē­vē­ta­jam die­nas fo­nam – kā­dā zo­di­aka zī­mē at­ro­das Mē­ness. Kat­ra cil­vē­ka ķer­me­ņa zo­na as­tro­lo­ģi­jā at­ro­das kā­das zo­di­aka zī­mes pār­val­dī­bā, un sa­ska­ņā ar te­ori­ju – kon­krē­ta­jās die­nās ju­tī­gā­kas kļūst tās ķer­me­ņa zo­nas, par ku­rām «at­bil­dī­ga­jā» zo­di­aka zī­mē Mē­ness at­ro­das. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers