13.februāris, 18:18 Diplomāts, Latvijas vēstniecības Krievijas Federācijā vadītāja vietnieks ekonomiskajos jautājumos, vēstnieks Andris Vilcāns intervijā Neatkarīgajai dalās pārdomās par cilvēka, politikas, starptautisko attiecību nākotni. Vairāk »
 
12.februāris, 18:18 Zemkopības ministrs Jānis DŪKLAVS intervijā Neatkarīgajai sniedz visai aptverošu Latvijas lauku un lauksaimniecības vērtējumu. Vairāk »
 
9.februāris, 11:00 Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kanceleju (turpmāk – Kanceleja) gadu vada bijušais Latvijas pasta valdes priekšsēdētājs Arnis Salnājs. Neatkarīgā viņu iztaujāja par vēlmi nepubliskot Kancelejas darbinieku algas, par atbalstu prezidenta tēla spodrināšanā un valsts problēmu risināšanā, darbinieku mainību un veiksmīgi un neveiksmīgi virzītām iniciatīvām. Vairāk »
 
8.februāris, 18:18 Par Latvijas Zaļās partijas (LZP) darbību valdībā, politisko sadarbību Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) ietvaros, kā arī valdības darba vērtējumu – saruna ar Latvijas Zaļās partijas valdes priekšsēdētāju, ZZS valdes locekli Edgaru Tavaru. Vairāk »
 
7.februāris, 18:53 Latvijas sportistos un tehnikā ieguldīts vairāk nekā līdz šim, lai sagatavotos ziemas olimpiskajām spēlēm (OS) Phjončhanā – vai varam gaidīt arī lielākus panākumus, vairāk medaļu? Kā izskatās ziemas sporta veidu attīstība nākotnē, kas mainījies pēc Krievijas olimpiskās komitejas diskvalificēšanas – Neatkarīgās intervija ar Latvijas Olimpiskās komitejas prezidentu Aldonu Vrubļevski. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers