Tēmas

Patriotu mēnesis

Šodien, 21:27 Sagaidot Latvijas Republikas proklamēšanas dienu, Lietuva šogad sūta Latvijai īpašu apsveikumu, kas latviešu valodā lasāms uz kompānijas "Eurolines" autobusu sāniem. Ziņu aģentūra LETA vēsta, ka pirmais maršruta autobuss, kura sānu logus rotā vārdi "Priecīgu dzimšanas dienu, Latvija!" un Lietuvas valstiskuma atjaunošanas simtgades programmas logotips, Rīgas autoostā ieradies jau piektdienā. Vairāk »
 
Šodien, 21:10 Dienu pirms Latvijas 99.dzimšanas dienas Raimonds Elbakjans kopā ar bijušo NBA basketbolistu Andri Biedriņu un viņa dēlu Emīlu devies uz Rīgas 64.vidusskolu. Vairāk »
 
Šodien, 20:50 Jau rīt ar dažādiem pasākumiem visā Latvijā tiks svinēta Latvijas 99.dzimšanas diena. Lai šī diena ikvienās mājās būtu īpašs notikums, "Rimi gardēžiem" piedāvā izmēģināt dažādu gardu svētku ēdienu receptes. Vairāk »
 
Šodien, 18:00 Latvijas Nacionālā vēstures muzeja Fotonegatīvu kolekcijas 145 000 fotonegatīvu vienībās fiksēti notikumi, sākot no 19. gadsimta astoņdesmitajiem gadiem, līdz pat 21. gadsimta sākumam. No 2013. gada nogales UNESCO programmas Pasaules atmiņa Latvijas nacionālajā reģistrā iekļauti 802 foto negatīvi, kuri tapuši pirmās Latvijas brīvvalsts laikā īpašās Pieminekļu valdes rīkotās ekspedīcijās un atklāj tradicionālās prasmes un dzīvesveidu. Vairāk »
 
Šodien, 17:55 Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienu, Latvijas Ārpolitikas institūts Latvijas ārlietu simtgades projekta ietvaros dāvā Latvijai un tās sabiedrībai rakstu krājumu: Latvijas ārlietu simtgade. Darbi un personības. Vairāk »
 
Šodien, 17:20 Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece šodien tikās ar NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas karavīriem. Vairāk »
 
Šodien, 17:00 Liepājas Universitātē studijas ir ikdienas darbs, bet Latvijas simtgade ir vienreizējs, patriotisks, vēsturisks, mūsu tautai īpašs brīvību un stabilitāti apliecinošs notikums. Vairāk »
 
Šodien, 16:00 Ar pozitīvu skatījumu uz Latvijas autoceļiem un to uzturētājiem intervija ar Latvijas Autoceļu uzturētāja (LAU) valdes priekšsēdētāja pienākumu izpildītāju Gunti Karpu (G. K.) un LAU Rīgas ceļu rajona direktoru Ivaru Munkenu (I. M). Vairāk »
 
Šodien, 15:20 18.novembris ir Latvijas neatkarības proklamēšanas diena. 39% jeb gandrīz pusmiljons iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem Latvijas neatkarības proklamēšanas dienā parasti apmeklē kādu svētku pasākumu – karaspēka parādi, salūtu vai ko citu, atklāj pētījumu kompānijas Kantar TNS novembra sākumā veiktā aptauja. Vairāk »
 
Šodien, 15:11 "Rīgas satiksme" atgādina, ka 18. novembrī Rīgas sabiedriskajā transportā (tramvajs, trolejbuss, autobuss) iedzīvotāji un pilsētas viesi varēs braukt bez maksas. Vairāk »
 
Šodien, 15:00 18. novembrī – Latvijas Republikas 99. proklamēšanas gadadienā – Ventspilī notiks vairāki svinīgi koncerti un citi tradicionāli pasākumi, kuros mūsu valsts tiks godināta dzimšanas dienā. Vairāk »
 
Šodien, 14:10 Latvijas prezidenta kundze Iveta Vējone pirms valsts svētkiem viesojusies pie senioriem Rūjienā. Vairāk »
 
Šodien, 14:00 Laba ideja un arī veiksme ir nolikusi Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeju vietā, kas pēc Nacionālās bibliotēkas jaunās ēkas uzcelšanas turpat līdzās kļuvusi par vienu no prestižākajām valstī. Valsts a/s Latvijas dzelzceļš izlēmusi padarīt muzeju un visu tā teritoriju sevišķi pievilcīgu gan muzeja, gan tā telpās notiekošo sarīkojumu apmeklētājiem. Vairāk »
 
Šodien, 13:00 Severstal Distribution Latvijā strādā jau 25 gadus – kopš 1992. gada. Tagad šis uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem spēlētājiem Ziemeļu Eiropas tirgū, kura produkcija tiek marķēta ar Made in Latvia, tādējādi apstiprinot savu piederību Latvijai. Gan uzņēmuma vadība, gan strādājošie augstu vērtē latviskās vērtības, tāpēc pirmssvētku dienā intervija ar SIA Severstal Distribution valdes priekšsēdētāju, ģenerāldirektoru Andreju Aleksejevu. Vairāk »
 
Šodien, 12:35 Latvijas svētku svinībām šogad iedzīvotāji plāno gādāt speķa pīrāgus, gaļas cepešus un klasiskus salātus, piemēram, rasolu, liecina nacionālā pārtikas mazumtirdzniecības tīkla ELVI veiktā aptauja par Latvijas svētku svinībām un svētku laikā gatavotajiem ēdieniem. Vairāk »
 
Šodien, 12:17 Rīt, 18. novembrī, visā valstī notiks visdažādākie svinību pasākumi – izstādes, koncerti, uguņošanas, armijas parāde –, turklāt doties uz tiem šur tur varēs ar bezmaksas sabiedrisko transportu. Vairāk »
 
Šodien, 12:00 Rīga savu pastāvēšanu datē ar 1201. gadu, tajā pašā laikā vēsturnieki pierāda, ka vietu, kur šobrīd slejas viena no skaistākajām Eiropas un pasaules pilsētām, jau kopš 5. gadsimta izmantojuši tirgotāji, nodrošinot preču plūsmu starp Baltijas un Melno jūru. Par Rīgas ostas simbolisko dibināšanas laiku pieņemts uzskatīt 1200. gadu, kaut arī skaidri zināms, ka osta šeit bija jau daudzus gadsimtus pirms tam. Tāpēc šodien varam gandrīz vai apgalvot: ja nebūtu ostas, nebūtu Rīgas.Pirms valsts svētkiem par ostu šodien un rīt intervija ar Rīgas brīvostas pārvaldnieku Ansi Zeltiņu. Vairāk »
 
Šodien, 11:00 Jau kopš neatminamiem laikiem cilvēki ir tirgojušies – maksājuši un mainījušies ar kažokādām, aitām, zeltu un sudrabu, grašiem, pistoliem, papīra rubļiem un ko tik vēl ne. Šodienas tirdzniecībai ir skaidrāki un saprotamāki noteikumi, taču darīt to, ko protam, ražot citiem nepieciešamas preces un pirkt to, kas vajadzīgs, ir palicis tieši tāpat kā pirms tūkstošiem gadu. Vairāk »
 
Šodien, 10:30 Sagaidot Latvijas 99. dzimšanas dienu un sākot atskaiti līdz valsts simtgadei, Elektrum devis startu skanīgam projektam, kurā aicināts iesaistīties ikviens, kuram tuva mūzika un latviešu dziesmas. Vairāk »
 
Šodien, 10:00 Dobele ir viena no pilsētām, kurā praktiski katru gadu tiek radīts kāds jauns objekts, kas padara ērtāku un skaistāku pilsētvidi, lai šeit labi justos ne tikai vietējie, bet būtu ko apskatīt arī iebraucējiem. Turklāt tā ir ļoti latviska pilsēta, kaut arī nacionālais sastāvs nav viendabīgs: Dobeles novadā kopumā dzīvo nedaudz vairāk par 22 tūkstošiem cilvēku, no viņiem pilsētā desmit tūkstošu. 74% novada iedzīvotāju ir latvieši, 13% krievi, kā arī poļi, lietuvieši, baltkrievi, ukraiņi un čigāni. Īsi pirms Latvijas 99 gadu jubilejas piedāvājam interviju ar Dobeles novada domes priekšsēdētāju Andreju Spridzānu. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers