redeem Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle

arrow_right_alt Sports \ Hokejs

Jeļisejevs iemet divus, "Dinamo" pārbaudes mačā sagrauj DEL2 komandu

© Dinamoriga.eu

Sanda Ozoliņa trenētā komanda Rīgas "Dinamo" pārbaudes turnīru "Wingas" kauss Vācijā noslēgusi ar pamatīgu sagrāvi pār mājinieku komandu "Huskies" (5:1). Divus vārtus guva Nikolajs Jeļisejevs, divi punkti (1+1) arī Tīdžejam Galjardi.

Rīgas “Dinamo” pēc uzvaras pār “Slovan” un zaudējuma “Vityaz” šodien sacentās ar Vācijas pēc spēka otrajā līgā spēlējošo “Huskies”, kurai pirmajās divās spēlēs arī viena uzvara, bet pagājušajā DEL2 sezonā trešā vieta regulārajā turnīrā. “Dinamo” vārtos šodien stājās Antons Naumovs, ilggadējā Latvijas izlases vārtsarga Sergeja Naumova dēls, kurš iepriekšējo sezonu pavadīja HK “Rīga”. Tāpat pirmoreiz “Dinamo” sastāvā pārbaudes spēlē piedalījās pirms dažām dienām piesaistītais ASV aizsargs Viljams Rens.

“Dinamo” spēli iesāka ļoti veiksmīgi - jau 19. sekundē Nikolajs Jeļisejevs atklāja spēles rezultātu, bet nepilnu minūti vēlāk ar saviem pirmajiem vārtiem “Dinamo” kreklā izcēlās Tīdžejs Galjardi.

Drīz pēc tam “Dinamo” divreiz nokļuva vairākumā, un otrā iespēja tika izmantota. Par to parūpējās Uvis Balinskis, kuram skaitlisko pārsvaru realizēt palīdzēja Koltona Gilīsa rezultatīva piespēle, un jau 3:0. Pirmā perioda otrajā pusē gan mazākumā pāris reizes nācās spēlēt jau “Dinamo”, bet vārtus izdevās nosargāt.

Otrā perioda sākumā “Huskies” nopelnīja divus noraidījumus pēc kārtas, ko “Dinamo” rindās nekautrējās izmantot Jeļisejevs, gūstot savus otros vārtus šajā mačā. 23 gadus vecais uzbrucējs pagājušajā sezonā divus vārtus guvas visas KHL sezonas garumā. Vēlāk savu otro punktu šajā mačā nopelnīja arī Galjardi, kurš asistēja 18 gadus vecajam aizsargam Renāram Kārklim vārtu guvumā. Kārkls “Dinamo” treniņnometnē piesaistīts no HK “Rīga” komandas.

Pēdējā periodā uzvarētājs abām komandām jau bija skaidrs, Kārkls vēl iesaistījās nelielos asumos, betpašās beigās "Huskies" guva goda vārtus, Rīgai uzvarot ar pārliecinošo 5:1.

“Dinamo” līdz ar to turnīru Vācijā noslēgusi otrajā vietā, bet savu nākamo pārbaudes spēli jau aizvadīs Rīgā “Latvijas Dzelzceļa kausā” 13. augustā.