Sestdiena, 4.maijs

redeem Vijolīte, Viola, Vizbulīte

Biatlonists Deksnis pasaules jauniešu čempionātu noslēdz ar 50. vietu iedzīšanā

© Attēlam ir ilustratīva nozīme/Pixabay

Latvijas jaunais biatlonists Kristaps Deksnis svētdien Slovākijā izcīnīja 50.vietu pasaules jauniešu čempionāta desmit kilometru iedzīšanas sacensībās.

Par čempionu šajā disciplīnā tika kronēts slovēnis Alekss Cisars, kurš ar vienu kļūdu šaušanā finišēja pēc 27 minūtēm un 59,7 sekundēm. Tikmēr Deksnis no viņa atpalika par nepilnām septiņām minūtēm, bet šaušanā latvietis nesašāva sešus mērķus.

Kopumā līdz finišam tika 58 biatlonisti.

Savukārt junioru konkurencē desmit kilometru iedzīšanā meitenēm uzvaru guva Ukrainas pārstāve Jekaterina Beha, kura finišēja pēc 31 minūtes un 23,8 sekundēm. Latvijas pārstāve Ieva Pūce tikmēr starp 55 finišu sasniegušām sportistēm bija 52. vietā - šaušanā viņa pieļāva četras kļūdas un uzvarētājai zaudēja sešas minūtes un 17,5 sekundes.

Ar šīm sacensībām Latvijas biatlonisti savus startus šajās meistarsacīkstēs ir noslēguši.