Sports: Ščerbatihs par Krievijas atstādināšanu no olimpiskajām spēlēm: Amerikāņi regulē pasauli 42 komentāri
 
Sports

Ščerbatihs par Krievijas atstādināšanu no olimpiskajām spēlēm: Amerikāņi regulē pasauli

 
F64

“Ja mēs skatāmies uz šodienu, amerikāņi regulē pasauli. Gribam to vai negribam – viņi regulē pasauli. Ja kaut kas notiek, viņi ielien visur - vienā valstī, otrā valstī. Bet ja par kaut ko uzbrūk vienai valstij, jāuzbrūk arī otrai. Bet amerikāņiem un visiem pārējiem viss ir kārtībā,” svarcelšanas treneris Viktors Ščerbatihs apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā "Preses klubs", komentējot Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) lēmumu atstādināt Krievijas Olimpisko komiteju no Phjončhanas olimpiskajām spēlēm par valstī realizēto dopinga programmu.

Ščerbatihs uzskata, ka Pasaules Antidopinga aģentūras (WADA) realizētā antidopinga sistēma nav godīga un soda valstis nevienlīdzīgi. Viņš raidījumā sacīja, ka citas valstis pagātnē ir veiksmīgi izvairījušās uzņemties atbildību par dopinga lietošanu.

Viņš minēja gadījumu 2008. gada olimpiskajās spēlēs, kad, pārbaudot visu trīs medaļu ieguvējus svarcelšanā, atklājās, ka zelta medaļas ieguvējs vācietis Matiass Šteiners lietojis dopingu. Tomēr nekāda rīcība nesekoja, jo uzmanību novērsa 2008. gada Krievijas-Gruzijas konflikts. "

"Šteiners piekrita, lai viņam attaisa probi, un tad pierādīja, ka viņam ir pozitīvs. Pēc kaut kādas nedēļas vai divām notika viss ar Krieviju, un mēs aizmirsām. Bet mēs nevaram atgriezt to probi, viņas vairs nav. Tātad tas nozīmē, ka viņš ir tīrs,” atminējās Ščerbatihs.

Ščerbatihs atzina, ka ir bijuši mēģinājumi testēt arī amerikāņus, tomēr tas beidzies visai amizanti un aizdomīgi. “Kad uzbruka krieviem, sāka bišku uzbrukt un pamēģināja paņemt analīzes arī amerikāņiem. Un izrādās viena tantīte slaucīja, tas skapis nokrita, un tās probes visas sadauzīja. Tāpēc pierādīt, ka amerikāņi agrāk lietoja, neviens nevar. Probes neeksistē, bet krieviem eksistē,” skaidroja Ščerbatihs.

REUTERS/ SCANPIX

Ščerbatihs uzskata, ka sistēma ir pārlieku politizēta un regulējošās organizācijas situāciju padara vēl sliktāku: “Varbūt ne tik vainīgi tie sportisti, bet vainīgs ir tas, kas ir bišku apkārt sportam. Un ļoti slikta WADA sistēma.”

Komentāri [42]
#
uz ceļiem! 14.decembris 2017 1:26 atbildēt
Jā, žīdeļi kaut ko spēj tikai diedelelēšanas sportā...
 
#
Rollijs Naits no Heilija "Riteņi" 14.decembris 2017 1:24 atbildēt
asv valstele ir tā novadējusies , ka pat ekspluatētie nēģeri neko vairs nespēj, nerunajot par "baltajiem vepriem"...
 
#
zenons 13.decembris 2017 23:56 atbildēt
Tomēr daudz vairāk uzticos Starptautiskās antidopinga aģentūras rīcībai un viedoklim nekā Ščerbatiha atklāsmēm par dopingu. Tas, ka tagad Krieviju soda pēc pilnas programmas ir ļoti pat taisnīgi. Tāda mēroga cūcības neviena valsts, arī ne ASV nav atļāvusies nekad, kā to ir izdarījusi Krievija. Un nevajag te viņus tagad taisīt baltus. NRA jau patīk viss antiamerikāniskais, un pašam hūtem arī.
 
#
VEIDEMANE » zenons 14.decembris 2017 1:25 atbildēt
turi muti, smerdele.
 
#
zenonam » zenons 15.decembris 2017 11:19 atbildēt
Parej, parej, kranci, kad saimnieks liek, tad jārej. Varbūt kādu kaulu atsviedīs, bet varbūt ar zābaku iespers (kas par labvēlību!) Ā, iespēra jau. Tagad mūsu mildronāts arī dopings :D
 
#
andis 13.decembris 2017 23:39 atbildēt
Nožēlojami, bet arī Viņš tomēr ir un paliek tikai "Savoks".
 
#
? » andis 15.decembris 2017 11:20 atbildēt
Ja "savoki" ir tie, kas runā patiesību, tad lai jau tā būtu.
 
#
W 13.decembris 2017 9:22 atbildēt
Ščerbaths principā pateica,ka viņš ir 0limpiskais čempions.
Tad nevajag pa stūriem runāt,bet gan oficiāli cīnīties, jo citādi jau var sarunāt nez ko.
Krievi jau nu paši uzprasījās ,tur jautājumu nav. Viņiem jārīkojas kā pašu sakāmvārdā, tava lieta kā teļam ap..irsies,klusē.
 
Skatīt visus 42 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers