Sports: Putina attēls iegāž Krievijas atlētu 7 komentāri
 
Sports

Putina attēls iegāž Krievijas atlētu

 
Foto: nvk-online.ru

Krievijas paralimpiskais pauerliftinga sportists Vladimirs Baliņecs tika atstādināts no starptautiskajām sacensībām līdz 2017. gada beigām. Šāds sods ir par to, ka apbalvošanas ceremonijā demonstrēja Krievijas prezidenta Vladimira Putina attēlu.

Somijā noslēdzies Eiropa čempionāts svara stieņa spiešanā guļus. Jakutijas paralimpiskā sporta zvaigzne Vladimirs Baliņecs sasniedza pasaules rekordu un izcīnīja pirmo vietu. Uz apbalvošanu ieradās Krievijas izlases formā, bet ceremonijas laikā attaisīja jaku un rādīja kreklu ar valsts prezidenta attēlu. Tas esot atlēta talismans, kas nes veiksmi.

Starptautiskā pauerliftinga federācija (IPF) secināja, ka tādējādi pārkāpts attiecīgais punkts, kas liedz demonstrēt reliģisku vai politisku simboliku. Šī sporta veida speciālists Aleksandrs Grenaderovs atklāj, ka šī lieta tiek pārskatīta, līdz ar to ir iespējams, ka patlaban atstādinātais Baliņecs tiks cauri ar brīdinājumu.

Komentāri [7]
#
___________ 14.septembris 2017 18:45 atbildēt
nu kā var tikt cauri ar brīdinājumu, ja publiski tiek pārkāps civilizācijas saprāta līmenis un publiski tiek pielūgts krievijas federācijas reliģiskā dievekļa puķina attēls!?
 
#
pljerduks 14.septembris 2017 13:28 atbildēt
Stulbs tītars !
 
#
Kartupelis ar mugurkaulu 14.septembris 2017 12:23 atbildēt
Pat krievu kroplis ir ar fašizmu pārņemts!!!
 
#
hehe » Kartupelis ar mugurkaulu 14.septembris 2017 13:59 atbildēt
Nevajag tik bargi par sevi......
 
#
Politologs 14.septembris 2017 8:42 atbildēt
Vajadzētu diskvalificēt visas komandas Spartak. Spartaks bija politisks darbinieks- ārpussistēmas opozīcijas vadītājs senajā Romā.
 
#
Patriots » Politologs 14.septembris 2017 11:30 atbildēt
Spartaku ciena. Nav kautkā dzirdēts, ka viņu sauktu par huilo. Ja nu gadījumā nekādīgi nespēj ar to samierināties un vatņiks ir mīļāks, maini vidi un dodies dzīvot tur, kur to ir daudz.
 
#
Romietis » Patriots 14.septembris 2017 12:25 atbildēt
Marks Krass viņu ne tā vien sauca. Fallus bija maigākais no tiem.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers