Sports: Latvijas čempionei maratonā pozitīvs dopinga tests 4 komentāri
 
Sports

Latvijas čempionei maratonā pozitīvs dopinga tests

 
sportacentrs.com

11. novembrī Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) ikgadējā kongresā saņemta ziņa, ka šī gada Valmieras maratona uzvarētājai (vienlaikus arī Latvijas čempionei) Kristīnei Kuzņecovai konstatētas pozitīvas dopinga analīzes.

Kristīne varētu tikt diskvalificēta pat uz četriem gadiem un nedrīkst piedalīties nevienā pusmaratonā un maratonā. Tāpat viņai tiek anulēti visi 2016. gada rezultāti šajās distancēs, ziņo skriesim.lv.

Pie vainas izrādījies nu jau bēdīgi slavenais meldonijs, pazīstams ar nosaukumu "Mildronāts". Tas ražots sirds un asinsvadu slimību ārstēšanai, un tā ražotājs ir Latvijas uzņēmums "Grindeks". Meldonijs iekļauts aizliegto vielu sarakstā arī 2017. gadā.

Kristīne Valmieras maratonā uzvarēja ar laiku trīs stundas, astoņas minūtes un 45 sekundes, tuvāko sekotāju Vivianu Kirilovu apsteidzot par nepilnām četrām minūtēm.

Līdz ar Valmieras maratona uzvarētājas diskvalifikāciju par uzvarētāju kļuvusi jau minētā Kirilova (3:12:34), otrā vieta tiks piešķirta Līgai Ārniecei (3:14:14), bet uz trešo vietu Latvijas čempionāta ieskaitē pakāpsies jelgavniece Anastasija Geraseva (3:31:55).

Izmantotie resursi:
Skriesim jaunumi

Komentāri [4]
#
instruktors 13.novembris 2016 23:14 atbildēt
C.NRAa, kaut kā nemanīju tik izsmeļošu rakstu, kad Kristīne uzvarēja šajās sacensībās! Bet, kad jālēkā pa ievainotu lauvu - tur jau daudz spēju un drosmes nevajag. Viņai tomēr ir pāri 30, un tāpēc jāpadomā par savas sirds veselību, lai izturētu tādas slodzes. Un visiem rējējiem - tiekamies stadionā
 
#
LM 13.novembris 2016 18:24 atbildēt
Idiotus, kuri turpina lietot šo preparātu, vajag diskvalificēt uz visu mūžu!
 
#
bobs 13.novembris 2016 15:39 atbildēt
kauns par tadiem sportistiem kas grib uzvaru gut ar neatlautajam metodem!
 
#
Čoms » bobs 13.novembris 2016 16:42 atbildēt
Dīvānā p...ēj,aizej paskriet-tālak par podu neesi ticis !
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers