Politika: Truksnis Jūrmalas mēra amatā varot strādāt, jo uzlabojies viņa veselības stāvoklis 6 komentāri
 
Politika

Truksnis Jūrmalas mēra amatā varot strādāt, jo uzlabojies viņa veselības stāvoklis

 
Kaspars Krafts/F64 Photo Agency

Atkārtoti Jūrmalas mēra amatā apstiprinātais Gatis Truksnis (ZZS) šajā amatā varot strādāt, jo uzlabojies viņa veselības stāvoklis.

Kā raidījumam "TV3 Ziņas" sacīja Truksnis, Jūrmalas iedzīvotāji viņu pazīstot un viņu arī iebalsojuši.

Truksnis skaidroja, ka viņa veselības stāvoklis ir uzlabojies un stabilizējies. Tāpat Truksnis uzsvēra, ka pilsētas iedzīvotāji, atkal ievēlot viņu domē, vēlas, lai sāktie un ieplānotie darbi tiktu īstenoti.

Kā ziņots, Truksnis pirmdien tika ievēlēts kūrortpilsētas mēra amatā ar Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) un partija "Saskaņa" balsīm.

Sākotnēji ZZS pauda, ka Truksni mēra amatam nevirzīs. Latvijas Zaļās partijas Jūrmalas nodaļas vadītājs Jānis Lediņš stāstīja, ka Truksnis no šīs iespējas atteikšoties veselības problēmu dēļ. Tomēr dažas dienas vēlāk ZZS savu nostāju mainīja.

No ZZS jaunajā sasaukumā ievēlēti seši deputāti, tātad, lai iegūtu vairākumu, tai bija nepieciešams vēl vismaz divu deputātu atbalsts.

ZZS iepriekš informēja, ka sadarbībai uzrunājuši nacionālo apvienību "Visu Latvijai"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK), kura domē ieguvusi divus deputāta mandātus, un partiju "Saskaņa", kura ieguvusi trīs deputāta mandātus. VL-TB/LNNK pauda, ka ir gatava sadarboties ar ZZS tikai tad, ja tā mēra amatam nevirzīs Truksni. Pretējā gadījumā VL-TB/LNNK gatava strādāt domes opozīcijā.

Savukārt partiju apvienība "Tev, Jūrmalai!"/Jaunā konservatīvā partija pauda, ka ZZS noteikti jāpaliek opozīcijā, bet izrādīja vēlmi sadarboties ar VL-TB/LNNK un atsevišķiem ZZS deputātiem, kuri pārstāv Latvijas Zemnieku savienību.

Komentāri [6]
#
Truksnis 25.jūnijs 2017 17:05 atbildēt
Truksnis salāpījās
 
#
Ākis 19.jūnijs 2017 22:23 atbildēt
Būtu jābrīnas, ja vēl vairāk pasliktinātos
 
#
vw 19.jūnijs 2017 22:11 atbildēt
Truksnis nav pelnijis datīvu.
 
#
vw 19.jūnijs 2017 22:10 atbildēt
Truksnis nav pelnijis datīvu.
 
#
Yox 19.jūnijs 2017 21:46 atbildēt
Truksnim možno rabōtaķ, pačemū ņiet?
 
#
cand,iur. » Yox 21.jūnijs 2017 12:24 atbildēt
Truksņisu možno...
Uči gramaķiku!
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers