Politika: Izlūkdienesti: Putins centies Trampam palīdzēt prezidenta vēlēšanās 7 komentāri
 
Politika

Izlūkdienesti: Putins centies Trampam palīdzēt prezidenta vēlēšanās

 
AP/Scanpix

ASV izlūkdienesti paziņojuši, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins centies ietekmēt ASV prezidenta vēlēšanas par labu ievēlētajām Donaldam Trampam, ziņo BBC.

Izlūkdienesta ziņojumā pausta pārliecība, ka Krievijas līderis ir "pasūtījis" kampaņu, kuras mērķis būtu ietekmēt prezidenta vēlēšanas ASV par labu Trampam.

Šos apgalvojumus Maskava vēl nav komentējusi, taču iepriekš ir noraidījusi līdzīgu pārmetumus. Tramps pārliecināts, ka vēlēšanu rezultātus Krievija nav ietekmējusi, taču paudis nosodījumu par hakeru darbībām priekšvēlēšanu laikā.

Komentāri [7]
#
Cecīlija Koks 7.janvāris 2017 18:19 atbildēt
Es domāju, ka tā nav taisnība. Ja nu puķins tiešām ir tik gudrs, kā izliekas, tad saprot, ka tramps priekš viņa būs katastrofa. Tas nav politiķis bet ļoti bagāts cilvēks, kurš var atļauties darīt tikai to, ko pats grib. Noslaucīt tādus putinus no ceļa viņam ir sīkums. Tieši viņš var norīkot, pa kādu ceļu turpmāk iet krievijai un iecelt tās prezidentus.
 
#
Ee » Cecīlija Koks 9.janvāris 2017 19:57 atbildēt
Neko tu nezini. Abi ir biznesa cilvéki un kuram piķis ir lielāks nu par to vél zinātnieki strídās
 
#
? 7.janvāris 2017 18:09 atbildēt
Nevajag aizmirst arī ka ASV izlūkdienesti bija paziņojuši ka S.Huseinam bija ķīmiskie ieroči!
 
#
murmulis 7.janvāris 2017 17:59 atbildēt
un pats absurdākais ir tas ka kārtējo reizi tieši amerikas izlūkdienesti to ir pasludinājuši !!! vai tad cilvēkiem vēl jo projām nav skaidrs kurš uz šīs zemes taisa problēmas ??? apgaismošu AMERIKA IR LIELĀKAIS AGRESORS !!!!!
 
#
faktu jau nav 7.janvāris 2017 17:37 atbildēt
bet tā kā kampaņas laikā sāka sludinat ka tramps ir putina aģents, tad izlūkdienestam ja nav izvēles, jāturpina melot. klintoni neieveleja un viss viāna var mājā cept kotletes, neko nezaudē, kamer melojošie izlukdienesta šefi var palikt bez krēsliem
 
#
gaisa un uz zemes ! 7.janvāris 2017 16:28 atbildēt
Gaisa Putinam seko dzerves,uz zemes Putinam seko asv veletaji !
 
Skatīt visus 7 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers