Pasaulē: Kremlis Skripaļa lietā no britiem grib pierādījumus vai atvainošanos 19 komentāri
 
Pasaulē

Kremlis Skripaļa lietā no britiem grib pierādījumus vai atvainošanos

 
Tass/Scanpix

Lielbritānijai jāpierāda, ka Krievija bijusi iejaukta Anglijas pilsētā Solsberi 4.martā notikušajā uzbrukumā bijušajam Krievijas dubultaģentam Sergejam Skripaļam, vai arī jāatvainojas, pirmdien paziņoja Kremlis.

"Agrāk vai vēlāk uz šīm nepamatotajām apsūdzībām būs jāatbild - vai nu tās jāatbalsta ar kaut kādiem pierādījumiem, vai arī pienācīgā veidā jāatvainojas," sacīja Kremļa preses sekretārs Dmitrijs Peskovs.

Viņš arī atbildēja uz jautājumu, vai attiecību saasināšanās ar Rietumiem ir sekmējusi prezidenta Vladimira Putina sniegumu svētdien notikušajās valsts galvas vēlēšanās.

"Šajā gadījumā runa ir par pilnībā grūti izskaidrojamu, neskaidras motivācijas, nepamatotu melu plūsmu no Lielbritānijas vadības puses uz Krieviju," viņš sacīja.

Maskavas un Londonas attiecības nopietni saasinājušās saistībā ar Lielbritānijas pilsētā Solsberi 4.martā notikušo Skripaļa un viņa meitas Jūlijas saindēšanu ar nervus paralizējošu vielu.

Lielbritānija apsūdz Kremli, ka tas Lielbritānijas teritorijā īstenojis slepkavības mēģinājumu, izmantojot aizliegtus ķīmiskos ieročus.

Lielbritānija šomēnes izraidīja 23 Krievijas diplomātus. Krievija spērusi atbildes soļus, arī izraidot 23 britu diplomātus un apturot Britu padomes darbību Krievijā.

Komentāri [19]
#
Loģiski 19.marts 2018 18:57 atbildēt
Ne visu var pierādīt, bet melo gan Kremlis, gan žīdi tad, kad viņiem tas ir izdevīgi un dažreiz tāpat vien - atriebības vai principa pēc.
 
#
Raimonds » Loģiski 19.marts 2018 19:03 atbildēt
Un ko Loģiskais teiksi par Rietumiem .. ? ... :))))
Irākas okupācijas iemesls utt. un utt.
 
#
:) 19.marts 2018 17:37 atbildēt
pieradijumu jau nav, bet atvainoties neviens negribēs. "labais tonis"prasa riet uz kremli, atvainošanās nav pieņemama
 
#
Janka 19.marts 2018 17:22 atbildēt
Putins lika noindēt Skripaļu un viņa meitu tikai lai iebiedētu potenciālos pārbēdzējus, jo visa Putina "Krievijas varenība" ir tikai feiks, multiplikācija un meli. Patiesība ir tik šokējoši drūma, ka jebkurš augsta līmeņa pārbēdzējs, kas atklās patieso stāvokli, nozīmēs pilnīgu Putina krahu...
 
#
konrāds » Janka 19.marts 2018 17:37 atbildēt
Spiegs Anglijā nokļuva apmaiņas rezultātā, legāli, pēc tam pasniedza angļu spiegu skolā un bija jau pietiekami ilgi nodzīvojis Anglijā.
 
#
de Soto 19.marts 2018 17:03 atbildēt
a ko gan citu sagaidiisi no zemiskiem un nozheelojamiem rietummongolju indeetaajiem....?
 
#
Raimonds » de Soto 19.marts 2018 17:21 atbildēt
Atkal esi apdzēries?
 
#
de Soto » Raimonds 19.marts 2018 17:24 atbildēt
vatnjiku trolli RaimondKlaudijaAdele - tas ir iespeejams tikai pie vatnjikiem - 24/7 meloshanu ( pilnu darba dienu/ mainju ) uzskatīt PAR PARASTU DARBU. Nozheelojama valstele vatenjlande,
 
#
Raimonds 19.marts 2018 17:03 atbildēt
Protams , ka britiem ir jaatvainojas. Jo ... ja jau tik ilgā laika posmā viņi nav spējuši publiskot NEVIENU pierādījumu par Krievijas vainu ... tad ir pilnīgi skaidrs, ka viņiem tādu faktu vispār nav ...
 
#
Janka » Raimonds 19.marts 2018 17:16 atbildēt
Nevienam idiotam nevar pierādīt ka viņš ir idiots, ja nepiekrīti, paskaties spogulī...
 
Skatīt visus 19 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers