Pasaulē: Lai pārliecinātu britus palikt ES, Soross ziedo gandrīz pusmiljonu eiro 5 komentāri
 
Pasaulē

Lai pārliecinātu britus palikt ES, Soross ziedo gandrīz pusmiljonu eiro

 
Reuters/Scanpix

ASV miljardieris Džordžs Soross piešķīris 400 000 sterliņu mārciņu (453 00 eiro) kampaņai, lai pārliecinātu britu likumdevējus balsot pret galīgo "Breksita" vienošanos, ceturtdien pavēstīja kampaņas vadītājs Marks Malohs-Brauns, vienlaikus izskanot apsūdzībām par "sazvērestību "Breksita" izjaukšanai".

"Ar savu fondu starpniecību viņš ir piešķīris 400 000 mārciņu," sacīja bijušais ministrs un kampaņas "Best for Britain", kas iestājas par valsts palikšanu Eiropas Savienībā (ES), priekšsēdētājs.

Laikraksts "The Daily Telegraph" , kas dedzīgie aģitē par "Beksitu", vēsta, ka Sorosa ""Breksita" sagraušanas kampaņā" šomēnes plānotas reklāmas, "kas, kā viņi cer, novedīs pie otra referenduma, lai paturētu Lielbritāniju ES".

Malohs-Brauns aizstāvēja kampaņu, sakot - tas ir "pilnīgi saprātīgi", ka likumdevējiem būs iespēja atkal padomāt par to, vai īstenot "Breksitu".

"Ir daudz cilvēku, kas ir neapmierināti," viņš sacīja raidorganizācijai BBC. "Vairums likumdevēju joprojām privātā līmenī ir par palikšanu un tomēr viņi balsos par jebko starp stingro un vājo "Breksitu". "

Komentāri [5]
#
ESMAIJA 8.februāris 2018 17:23 atbildēt
Un, kas tas ir? Tracināja amerikāņus pret likumīgi ievēlētu Prezidentu, reiz jau sagrāva Lielbritānijas finanšu sistēmu, cenšas sagrābt varu LATVIJĀ, IZVEIDOJOT TE SAVU SIMTKĀJI un tikko lasītais, kā ieguvis savus miljardus sadarbojoties ar nacistiem. KĀDĒĻ MAIZĪŠA kungs, visi sorosieši nav pasludināti par valsts ienaidniekiem? Kādēļ? Ko labu Jūs viņos saskatāt? Kādēļ Dombrovskim nav atņemta pielaide valsts noslēpumiem? Ko viņš meklēja ciemojoties pie Sorosa? Tāpat Zatlers.Varbūt arī Jūs esat pārdevies šim noziedzniekam, pēc ģimja esat līdzīgi.kā vienas olšūnas dvīņi.Es teiktu - baisāks par Bin Lādenu vai kā viņu tur sauc...
 
#
ļuļa 8.februāris 2018 16:52 atbildēt
te skaidri redzams, ka ungārija rīkojās pareizi, aizliegdama sorosa finansētas organizācijas. un vēl - ja ko līdzīgu darītu krievija, visi kauktu par jaukšanos citas valsts iekšējās lietās. ja to dara amerikāņu eberjs soross, tad viss ir ok.
 
#
Raimonds 8.februāris 2018 16:49 atbildēt
Ko es cienu Ādolfā Hitlerā? ... ka viņš bija malacis ... un sauca žīdus pie kārtības ... :)))
 
#
ļuļa » Raimonds 8.februāris 2018 16:56 atbildēt
šis pats žīds soross kara laikā ungārijā sadarbojās ar vācu okupācijas karaspēku un stučīja savus tautiešus, par ko no vāciešiem saņēma daļu guvuma no izsūtītajām un nošautajām ebreju ģimenēm. tā arī aizsākās viņa bagātība - ar asiņu naudu par nodotajiem tautiešiem, un tā viņš arī turpina taisīt biznesu, ne ar ko nerēķinoties. un jā, pirms gadiem 10 viņam vienā intervijā jautāja, vai viņam neesot kauns par sadarbību ar nacistiem. un, protams, viņam kauns nav, jo tādi, redz, toreiz laiki bijuši. ja ir interese vajag ieguglēt soros cooperation with nazis vai ko tādu, interesantas lietas var atrast.
 
#
Raimonds 8.februāris 2018 16:46 atbildēt
Tas žīds ar to savu štrunta pusmiljonu var aizbāzt sev vienu vietu ....
Rek Soross aptuveni miljardu $ ielika ... lai gāztu Trampu ... nu smirdīgais žīds, pastāsti ... cik tālu ar to esi?. ..:D ... vot tik pat tālu tu būsi arī ar mēģinājumu uzlikt lielo mīksto angļu tautas lēmumam aiziet no Eirokolhoza ...
Tie smirdīgie žīdi paraduši visur pasaulē jaukties iekšā ar savu naudu ... uzpirkt sev vajadzīgos cilvēkus ... un ņirgāties par tautu domām ...
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers