Pasaulē: Meja paziņojusi, ka nekas neapturēs ''Breksitu'': Lielbritānija pamet ES 11 komentāri
 
Pasaulē

Meja paziņojusi, ka nekas neapturēs ''Breksitu'': Lielbritānija pamet ES

 
AFP/Scanpix

Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja paziņojusi, ka "Breksits" ir neatgriezenisks, noraidot Eiropas Savienības (ES) augstāko amatpersonu aicinājumus palikt blokā.

"Mēs pametam Eiropas Savienību, nevis Eiropu," intervijā Vācijas tabloīdam "Bild" pavēstīja Meja.

Otra referenduma par "Breksitu" nebūs, piebilda Meja, norādot, ka Lielbritānija paliks uzticīga Eiropas aizsardzībai un drošībai un ka Londona nekādā veidā nevēlas sadedzināt tiltus ar Briseli.

Šonedēļ Eiropadomes prezidents Donalds Tusks un Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers aicināja Lielbritāniju mainīt savu lēmumu par izstāšanos no Eiropas Savienības.

Lielbritānijai jāpamet ES 2019.gada martā.

Komentāri [11]
#
Stienis 21.janvāris 2018 0:51 atbildēt
Mani uzjautrina, kā Raimis uzmetās par galvenā viedokļa bīdītāju.
 
#
Rādītājs 20.janvāris 2018 21:15 atbildēt
Ja UK nepametīs ES un neizlaidīs mārciņas bez seguma, lai parazitētu uz eiro, to sagaida Grieķijas finansu liktenis.
 
#
Raimonds 20.janvāris 2018 19:32 atbildēt
Šajā sarunu posmā latviešiem/Latvijai veidojas visneizdevīgākā situācija ... tur mītošajiem latviešiem vēl arvien nav ne vismazāko garantiju tam, ka viņus neizraidīs no valsts ... ka viņiem tiks saglabātas sociālās garantijas ... ka viņiem tur būs iespējas strādāt ...
 
#
Corbie » Raimonds 20.janvāris 2018 20:31 atbildēt
Nezinu kaa ir ar latviesiem, bet latvieshu rezidentiem UK nekas nedraud... beidz izplatiit propagandu...
 
#
Raimonds » Raimonds 20.janvāris 2018 21:43 atbildēt
Rezidenta statusam Anglijā nav pilnīgi nekādas nozīmes. .. tam ir NULLES vērtība. Apgalvojot pretējo tu vai nu melo ... vai esi muļķis. ... nē nu tiešām, kā var neapjēgt tik vienkāršu jautājumu ... ?
Tu nezini, ka tagadējais rezidenta statuss ir TIKAI līdz 2019. 29.martam?. ... un tu vari atbildēt ... vai pēc tam tas būs beztermiņa? ... vai terminētais? ... nu tad kur tavam teiktajam var ticēt kaut tik, cik melns aiz naga?. .. (ja paklausies angļu politiķu teikto ... manuprāt tas bija Džonsons ... tad viņu plāno dot uz 5 gadiem ... un bez sociālām garantijām) ... bet kā tur beigās būs ... to šobrīd pat Meja nezina ... bet tu redz zini ... :)))
Un Corbie ... nu tu vismaz zini , kas ir Brexit? ... uz KĀDU jautajumu tur ikviens anglis atbildēja ar jā vai nē ??? ... (to tu angļiem neesi prasījis? ... :)))) ... :D
 
#
aizbraucējs » Raimonds 20.janvāris 2018 22:41 atbildēt
Galu galā pilnīgi nekas netraucē pieņemt britu pilsonību, ja kas. Briti savus pilsoņus ārā nemetīs, vari uz to necerēt.
 
#
Raimonds 20.janvāris 2018 19:27 atbildēt
Eirokolhozs jo dienas, jo vairāk brūk. Un tāpēc ir tikai loģiski pēc iespējas ātrāk to pamest. Šajā ziņā angļi malači ... ko nevarēs teikt par tur dzīvojošajiem latviešiem, no kuriem lielāko daļu deportēs no valsts.
Jo dienas, jo vairāk angļu atbalsta Brexit ... būtu pat interesanti paskatīties atkārtoto balsojumu, kurā 52% vietā jau vismaz 70% būtu par aiziešanu no ES.
 
#
bixte » Raimonds 20.janvāris 2018 19:55 atbildēt
nunu... skoti sarīkoja savu referendumu kur vairākums bija pret izstāšanos...
 
#
Raimonds » Raimonds 20.janvāris 2018 22:04 atbildēt
Bixte ... un kas no tā? ... juridiski tam nav nekāda seguma ... un skoti nesarīkoja savu Brexit referendumu ... viņi balsoja kopējā ... ar velsiešiem referendumā.
Bet ... ja biji domājis referendumu par Skotijas atdalīšanos no UK ... tad tur skoti nobalsoja par paliksanu UK ...
 
#
Corbie » Raimonds 20.janvāris 2018 20:37 atbildēt
Man pazistamie angli pirms breksita lielaakaa dala blaustijas ka grib laukaa no ES, bet peec referenduma valdiiba skaidri pateica ka brexit reklaamaas vini savu tautu maldinaaja ar solijumiem kuri tiks izpildiiti ja izstaasies no ES. Tagad labi ja 10 procenti no pazistamiem angliem veel veel joprojaam veelaa izstashanos, paareejie sen mainija domas.
 
#
Raimonds » Raimonds 20.janvāris 2018 21:54 atbildēt
Corbie ... nu tepat Latvijas portālos bija publicētas aptaujas no Anglijas pēc Brexit .. konkrēti, pēc 6 mēnešiem. .. tās jau bija pakāpušās no 52% uz 55% ... un tas ir objektīvs rādītājs ... bet tev ir tikai subjektīvs skatījums ...
Viennozīmīgi, ka angļiem ir izdevīgāk aiziet no ES, nekā tur palikt ... nu paskati šodienu .. 2017 gadā viņi materiāli labāk dzīvo nekā 2015 gadā ... (Brexit bija 2016) ... algas ir pieaugušas būtiski ... mazturīgajiem pat plus 30% ... cenas nav mainījušās uz augšu ... utt.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers