Pasaulē: Londonā aizvāks princeses Diānas statuju 1 komentāri
 
Pasaulē

Londonā aizvāks princeses Diānas statuju

 
Scanpix

Londonas luksusa lielveikals "Harrods" sestdien paziņojis, ka aizvāks nelaiķa princeses Diānas un viņas drauga Dodi al Fajeda statuju, atdodot to kādreizējam īpašniekam Muhamedam al Fajedam.

Fajeds pasūtināja šo statuju pēc sava dēla un Diānas nāves autoavārijā 1997.gadā, un tajā pāris attēlots sadevies rokās.

Statuja palika lielveikalā arī pēc tam, kad Fajeds to 2010.gadā pārdeva Kataras investīciju fondam.

Taču tagad veikala vadītājs Maikls Vords paziņojis, ka statuju pienācis laiks atdot bijušajam īpašniekam, norādot, ka Diānas dēli - prinči Viljams un Harijs - paši pasūtinājuši Kensingtonas pilī uzstādāmu pieminekli savai mātei.

"Mēs ļoti lepojamies ar savu lomu, "Harrods" [lielveikalā] godinot Velsas princeses Diānas un Dodi al Fajeda dzīves, un pēdējos 20 gadus esam uzņēmuši ļaudis no visas pasaules, kas apmeklējuši pieminekli," norādīja Vords.

Taču, izskanot paziņojumam par oficiālo Diānas pieminekli, veikala vadība uzskata, ka pienācis laiks statuju atdot Fajedam un aicināt publiku savu cieņu Diānai izrādīt Kensingtonā, piebilda "Harods" vadītājs.

Fajeds savulaik apsūdzēja Lielbritānijas karaļnamu Diānas un sava dēla bojāejas organizēšanā, un tā rezultātā "Harods" 2000.gadā zaudēja karaļnama apgādātāja godu.

Fajeda pārstāvis laikrakstam "The Times" izteicies, ka ģimene esot pateicīga Kataras investīciju fondam par līdzšinējo statujas saglabāšanu lielveikalā, piebilstot, ka "pienācis laiks to nogādāt mājās".

Komentāri [1]
#
Horošijs 14.janvāris 2018 7:46 atbildēt
Jāskatās, lai nelaiķes Princeses Diānas liktenis nepiemeklē viņas vedeklas.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers