Pasaulē: Žurnāls: NATO nav sagatavota Krievijas uzbrukumam 25 komentāri
 
Pasaulē

Žurnāls: NATO nav sagatavota Krievijas uzbrukumam

 
Scanpix

NATO nespētu atsist Krievijas uzbrukumu alianses austrumu flangam, atzīts iekšējā ziņojumā, kuru piektdien citējis vācu žurnāls "Der Spiegel".

"Progresa ziņojumā par Alianses pastiprinātajām atturēšanas un aizsardzības spējām" konstatēti nopietni trūkumi.

"NATO apgādes iespējas ātram papildspēku atbalstam ievērojami paplašinātajā teritorijā, par kuru atbild Eiropas komandieris, kopš Aukstā kara beigām ir atrofējušās," "Der Spiegel" citē ziņojumu.

Pat NATO Reaģēšanas spēku (NRF) paplašināšana nav nodrošinājusi alianses spēju "ātri reaģēt", atzīts ziņojumā.

Kā uz vienu no būtiskākajiem faktoriem, kas iedragājis alianses aizsardzības spējas, ziņojumā norādīts uz novājināto komandstruktūru kopš Berlīnes mūra krišanas 1989.gadā.

NATO pārstāve atteikusies komentēt "Der Spiegel" publikāciju, vien norādot, ka NATO "spēki ir sagatavotāki un spējīgāki izvēršanai jebkurā brīdī" nekā vairāku pēdējo desmitgažu laikā.

Komentāri [25]
#
NATOVECis 21.oktobris 2017 12:32 atbildēt
Kurš idiots domā, ka krievijai ļaus uzbrukt pirmajai. Masīvai NATO intervencei šamie noteikti nav gatavi. 36 stundu laikā letiņu NATO strēlnieki kopā ar ieroču brāļiem jau pusdienos Maskavas maķītī un pateicīgā krievu tauta brašuļus apbērs ar ziediem.
 
#
pasaules prakse 21.oktobris 2017 9:08 atbildēt
pasaules praksē vēl nebijis gadījums ,lad kad aiz okupantu tankiem seko tūkstošiem izbadējušies mešočņiki ,kas mūk no savas bagātās roģinas.
 
#
Vojennijs 21.oktobris 2017 7:18 atbildēt
Nedrīkst pieļaut, ka šis “Der Spiegel” numurs nokļūst Krievijā. Ja tas notiks - būs uzbrukums.
 
#
spigels » Vojennijs 21.oktobris 2017 7:33 atbildēt
jau gadiem ilgi ir dzeltenās preses līmenī, un principā raksta pasutijuma rakstus kā jau pērkams izdevums. vai izklaides
 
#
smiekligākais ir tas 21.oktobris 2017 7:14 atbildēt
ka krievija nemaz i netaisās uzbrukt, bet kara bungas vienalga žurnaļugas rībina. jo vajag pamatojumu kāpec tiek tēreta nauda armijām
 
#
Urzula 21.oktobris 2017 7:10 atbildēt
Pilnīgi pareizi. NATO nav gatava karam ar Krieviju arī tāpēc, ka tam pagaidām nav tāda izteikta vadoņa, kāds bija Hitlers. Vajag tak beidzot formālo, nekam nederīgo muldoņu Stoltenbergu nomainītb ar to pašu amerikāņu Makkeinu, Trampu vai Klintoni. Vai ar mūsu pašu Rinkeviču, , Bergmani, vai Āboltiņu. Tad tā lieta būs pavisam droša. Tad tā Maskava lielās bailēs pati kritīs ceļos. Un uzvaras maršs pa Sarkano laukumu būs garantēts.
 
#
mareks » Urzula 21.oktobris 2017 9:25 atbildēt
jā kara bungas mūsu prese rībina skaļi ,tikai tie bundzinieki neredz ka Nato jeb pareizāk ASV kara bāzes burtiski pa visu Krievijas teritoriju ir visapkārt ,nezin kā reaģetu amerikāņi ka krievs savas kara bāzes izvietotu teiksim Kanādā un Meksikā ,reakcija būtu zināma ,Kāds skandals bija 1962 gadā kad HRuščovs Kubā raķetes izvietoja ,nu bet vācietim jau zināms ka bija karot ar krievu izbaudīja gan Kurskas kauju ,gan pi Maskavas sakāva ,Stalingradas katls ,arī franču neuzvaramais Napoleons tur galu dabūja ,es nesaprotu ja krievs mums neuzbrūk priekš kam tas viss ,ja apdraudētu Latviju protams jāaizstāvas
 
Skatīt visus 25 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers