Pasaulē: Talibu uzbrukumā Afganistānas armijas bāzei nogalināti 50 cilvēki 3 komentāri
 
Pasaulē

Talibu uzbrukumā Afganistānas armijas bāzei nogalināti 50 cilvēki

 
Scanpix

Afganistānas islāmistu grupējuma "Taliban" uzbrukumā armijas bāzei valsts ziemeļos piektdien nogalināti 50 cilvēki, aģentūrai DPA pavēstījusi Afganistānas bruņoto spēku amatpersona.

Uzbrukumā Mazārešarīfā izvietotajā bāzē nogalināti 50 cilvēki, bet vēl 73 ievainoti, atklāja armijas pārstāvis Vetnaams Šinvari, piebilstot, ka upuru skaits varētu arī pieaugt.

Afganistānas armijas formastērpos ģērbušies talibu kaujinieki sāka uzbrukumu, izšaujot raķeti pret bāzes vārtiem, paziņoja armijas pārstāvis.

Šinvari apliecināja, ka uzbrukums ir beidzies, bet viens no kopumā desmit uzbrucējiem ir saņemts gūstā. Pārējie esot gājuši bojā uzbrukumā.

Pēdējo mēnešu laikā šis ir otrs šāda veida uzbrukums nocietinātam objektam. Teroristu grupējuma "Islāma valsts" uzbrukumā militārajam hospitālim Kabulā marta sākumā tika nogalināti 49 cilvēki, bet vēl 76 tika ievainoti.

Komentāri [3]
#
Raimonds 22.aprīlis 2017 9:30 atbildēt
Afganistānā Mazārešarīfā ir nogalināti 50 kolaboracionisti un vēl 73 ir ievainoti ... vai tā?
 
#
Raimonds 22.aprīlis 2017 7:29 atbildēt
Atkal rakstā putra ar kāpostiem. Tad kas uzbruka tām armijas daļām?... talibi? (tas ir mūsu Zemessargu analogs) ... vai Islāma valsts?... (bet kur pēkšņi tāda Afganistānā radās? ... viņa no Sīrijas/Irākas pēkšņi pārcēlās uz Afganistānu? ... nu kaut kāds murgs ... apmēram skaidrs ir tas, ka tur Afganistānā ir noticis kaut kāds uzbrukums ... bet kas kam uzbrucis, nevienam ne mazākās jausmas ....
(varbūt Tramps tur atkal kaut ko bombardēja?)
 
#
Patikama zina 21.aprīlis 2017 23:27 atbildēt
Pasaules asiņainie demokratizatori ar bumbu matiti nogalināja 36 brivibas cinitajus ,tie uzbrukumā okupantu bazei nogalina 50 cilvekus !
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers