Pasaulē: Minhenes policiju nepatīkami pārsteidz atradums dzīvoklī 2 komentāri
 
Pasaulē

Minhenes policiju nepatīkami pārsteidz atradums dzīvoklī

 
scanpix

Policija Vācijas pilsētā Minhenē kādā dzīvoklī ir atradusi sirmgalves līķi, kurš mājoklī atradies aptuveni divus gadus, vēsta "The Local".

Policija vēsta, ka 91 gadu vecā kundze nomira 2015. gada aprīlī. Pagaidām vēl nav zināms nāves iemesls.

Kundzes kaimiņš policijai pagājušajā nedēļas nogalē paziņojis, ka jau ilgu laiku nav redzējis savu kaimiņieni un ka viņa neatbild uz durvju zvaniem un klauvēšanu. Viņš arī nezināja, vai kundzei ir kādi radinieki, pie kā viņa varētu būt apmetusies. Policija devās uz vīrieša norādīto adresi, uzlauza durvis un atrada sievietes līķi.

Policija apgalvo, ka šādā veidā, diemžēl, nākas atrast ne mazums cilvēku. Tas tiek skaidrots ar ne pārāk ciešajām attiecībām ar kaimiņiem, kuri savlaicīgi varētu novērot, ka kaut kas nav kārtībā.

Komentāri [2]
#
18.marts 2017 14:29 atbildēt
Airopas vertibas! Veciem cilvekiem fāterlande klajas gruti ,tur viss ir tikai priekš klaidoniem - parazitiem ,cerams ,ka fāterlande driz aiies pa burbuli !
 
#
Eiropas vērtības rullē! 15.marts 2017 23:14 atbildēt
Minhenes policija apgalvo, ka šādā veidā, kad dzīvoklī ATROD pat vairāk par gadu mirušu sirmgalvi, diemžēl, nākas atrast ne mazums cilvēku. Tas tiek skaidrots ar ne pārāk ciešajām attiecībām ar kaimiņiem, kuri savlaicīgi varētu novērot, ka kaut kas nav kārtībā.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers