Satiksme

Vakar, 19:50 Iestājoties labvēlīgiem laika apstākļiem, Rīgas domes Satiksmes departaments ir uzsācis pilsētas grantēto ielu seguma profilēšanas, izlīdzināšanas un šķembu papildināšanas darbus. Planēšana uzsākta ielās, kurās grants segums ir pietiekami sauss. Vairāk »
 
23.marts, 15:53 22. martā ap pulksten 18.00, 3.maršruta autobusā starp pasažieriem izcēlās ass konflikts, kas ātri vien pārauga kautiņā. Vairāk »
 
23.marts, 15:50 Ūdensvada remontdarbu laikā no 25. līdz 28.martam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Stabu ielas posmā no Ādmiņu ielas līdz ēkai Stabu ielā 104. Vairāk »
 
22.marts, 18:43 Šovakar elektroapgādes traucējumu dēļ apturētā vilcienu satiksme posmā Rīga-Jelgava patlaban ir pilnībā atjaunota, aģentūrai LETA sacīja AS "Pasažieru vilciens" pārstāvis Egons Ālers. Vairāk »
 
22.marts, 14:33 Pirms dažām dienām kāds vērīgs aculiecinieks pamanīja, ka "Ghetto Games" aizsācējs Raimonds Elbakjans savu auto noparkojis uz kādas ēkas kāpnēm Rīgā. Lai gan sākotnēji pats vaininieks šo situāciju nekomentēja, šodien sociālajā tīklā instagram atrodams ieraksts, kurā R.Elbakjans komentā notikušo. Vairāk »
 
22.marts, 14:25 Rīgas domes Mājokļu un vides departaments aicina iedzīvotājus ziņot par satiksmes drošību samazinošiem apstādījumiem gājēju un veloceliņu tuvumā, lai varētu veikt koku un krūmu apzāģēšanu. Vairāk »
 
22.marts, 13:29 Rīgas centrālās dzelzceļa stacijas kompleksā apbūve notiks atbilstoši Dānijas arhitektu (''PLH Arkitekter A/S'' sadarbībā ar ''COWI A/S') metam, šodien paziņoja SIA ''Eiropas dzelzceļa līnijas'' Attīstības un sadarbības departamenta direktors Agnis Driksna. Vairāk »
 
22.marts, 12:26 Nauda Dienvidu tilta pabeigšanai jeb tā dēvētajai ceturtajai kārtai ir atkarīga no politiskās gribas: vai Rīga saņems tai iezīmētos līdzekļus – 46 miljonus eiro –, lai arī kādam citam projektam, vai arī tos atdos citai Latvijas pašvaldībai vai pašvaldībām. Projektu gan nesaista ar Dienvidu tilta nosaukumu, tas ir Zemgales virziena maģistrālais transporta mezgls. Vairāk »
 
21.marts, 18:34 Izmantojot lietotni Barking un mājaslapu www.barking.lv, iespējams gan atrast tuvāko, izdevīgāko autostāvvietu īslaicīgai auto novietošanai Rīgā, gan pieteikt autostāvvietu, kuru tās īpašnieks vēlas iznomāt tikai uz dažām stundām dienā. Vairāk »
 
21.marts, 16:43 Rīgas domes nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai/LNNK" (VL-TB/LNNK) deputātu frakcija neatbalsta noteiktas cenas apstiprināšanu mikroautobusos, informēja VL-TB/LNNK preses sekretāre Aiga Aizpuriete. Vairāk »
 
21.marts, 15:21 2017.gada 20.martā ap plkst. 19.58 Rīgā, Lāčplēša ielā, virzienā no Satekles ielas uz Kalupes ielu, kāda persona ar transportlīdzekli Rover 75, izbraucot no dzelzceļa kustības pārvada, uzbrauca gājējam, kurš tobrīd šķērsoja Lāčplēša ielas braucamo daļu. Vairāk »
 
21.marts, 14:11 Rīgā, Juglā šodien trīs automašīnu sadursmē cietuši divi cilvēki, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā. Vairāk »
 
21.marts, 10:46 Izmantojot lietotni Barking un mājaslapu www.barking.lv, iespējams gan atrast tuvāko, izdevīgāko autostāvvietu īslaicīgai auto novietošanai Rīgā, gan pieteikt autostāvvietu, kuru tās īpašnieks vēlas iznomāt tikai uz dažām stundām dienā. Vairāk »
 
21.marts, 7:19 Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja šodien lems par grozījumiem 2015.gada domes lēmumā par sabiedriskā transporta pakalpojumu tarifu Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklā, nosakot, ka mikroautobusos darbojas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" noteiktais tarifs. Vairāk »
 
19.marts, 17:02 Naktī uz pirmdienu vietām Latvijā veidosies migla un apledojums, tāpēc brīdinām autovadītājus un aicinām būt īpaši uzmanīgiem. Būs lēns vējš un bezvējš, gaisa temperatūra +1..-5 grādi. Vairāk »
 
19.marts, 8:16 Filmēšanas darbu laikā svētdien, 19.martā, no plkst. 7.00 līdz 11.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Krišjāņa Barona ielas posmā un virzienā no Stabu ielas līdz Bruņinieku ielai. Vairāk »
 
17.marts, 11:07 2017. gada pirmajos mēnešos palielinājies ceļu satiksmes negadījumu skaits. Palielinājies arī ceļu satiksmes negadījumu skaits, kuros cietuši cilvēki, ziņo Valsts policija. Vairāk »
 
17.marts, 10:30 Sakarā ar ēkas būvniecības darbiem 20.martā būs slēgta transportlīdzekļu satiksme Alauksta ielā pie ēkas Aleksandra Čaka ielā 134. Savukārt sakarā ar ūdensvada remontdarbiem no 20.marta līdz 23.martam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Elizabetes ielas posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Marijas ielai. Vairāk »
 
17.marts, 8:00 Ziemeļu koridora sapnis, ar kuru galvenokārt jau Pārdaugavas iedzīvotāji tika ieaijāti gandrīz 20 gadu, ir izsapņots. Lai īstenotu Ziemeļu transporta koridoru, kura uzdevums būtu atslogot pilsētas centru un Vanšu un Akmens tiltus no sastrēgumiem, savienojot Rīgas ostu ar Via Baltica autoceļu, vajadzētu pusotra miljarda eiro. Līdz acīm redzamai gatavībai nav novests pat pirmais posms, kam vajadzēja būt izbūvētam nākamgad. Iecere apspriesta jau kopš pagājušā gadsimta 90. gadu beigām, izlietoti vairāki miljoni eiro, bet vēl viens Daugavas šķērsojums Rīgas brīvostas tuvumā aizvien ir mirāža. Vairāk »
 
16.marts, 9:21 Kanalizācijas tīkla cauruļvadu remonta darbu laikā no šodienas līdz 19.martam ierobežos transportlīdzekļu satiksmi pie ēkas Brīvības gatvē 249. Saistībā ar to, ka Aleksandra Čaka un Pērnavas ielu krustojumā remontdarbos tiks mainīts būvbedres novietojums, no šodienas līdz 19.martam atkārtoti mainīs satiksmes organizāciju, informēja Rīgas domē. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers