Satiksme

Šodien, 12:11 Šobrīd Pierīgā un valsts centrālajā daļā uz valsts autoceļiem strādā 30 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs kaisītāji, kas apstrādā autoceļus ar pretapledojuma un pretslīdes materiāliem. Autovadītājiem jāņem vērā, ka mainīgos laikapstākļos ceļa stāvoklis var mainīties ļoti strauji! Īpaši uzmanīgiem jābūt uz tiltiem un pārvadiem, kā arī uz ceļiem meža apvidū vai pie ūdenstilpnēm, šajās vietās apledojums var veidoties īpaši bieži un neprognozējami, ziņo Latvijas Valsts ceļi. Vairāk »
 
Šodien, 11:33 Rīgas domes Satiksmes departaments, gatavojieties Latvijas valsts simtgadei, šogad plāno veikt ielu seguma periodiskās atjaunošanas darbus deviņās Rīgas centra ielās. Prognozējošās segumu atjaunošanas izmaksas sastādīs aptuveni 12 miljonus eiro, precīzas izmaksas būs zināmas noslēdzoties cenu aptaujai. Vairāk »
 
Vakar, 21:21 Sniega un apledojuma dēļ var gadīties, ka automašīna ieslīd grāvī vai iestieg kādā kupenā. Tieši tāpēc ir svarīgi zināt, kā pareizi izvilkt automašīnu no grāvja vai kupenas. Ar video pamācību dalās raidījums "Zebra". Vairāk »
 
Vakar, 17:43 Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi, arī turpmākajās dienās ir gaidāmi mainīgi laika apstākļi. Tas nozīmē, ka uz autoceļiem ar asfalta segumu var veidoties tā saucamais “melnais ledus”, kas autovadītājiem ir īpaši bīstams, jo ir grūti pamanāms. Vairāk »
 
Vakar, 16:30 Liela daļa ceļu satiksmes negadījumos iesaistīto autovadītāju ir nepieciešama skaidrojoša informācija, ja tiek atzīta abu šoferu vaina un OCTA zaudējumu atlīdzība tiek sadalīta atbilstoši katra atbildībai. Novērojumi liecina, ka autovadītāji, kas iepriekš nav saskārušies ar šādām avārijas situācijām, nezina un daudzi nav pat dzirdējuši, ka apdrošināšanas atlīdzības tiek dalītas proporcionāli ceļu satiksmes negadījumā iesaistīto autovadītāju atbildībai. Vairāk »
 
Vakar, 7:01 Pie Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas centrālās ieejas novietotie puķupodi un reklāmas stends apgrūtina lielu instrumentu pārvietošanu, kā arī piekļūšana operatīvajam transportam un cilvēkiem ar kustību traucējumiem, pauž saimnieciskā darba prorektors Armands Lapiņš. Vairāk »
 
18.janvāris, 9:09 Vakar valstī reģistrēti 86 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 14 cilvēki. Ceļu satiksmes jomā sastādīti 620 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 149 par ātruma pārsniegšanu un astoņi par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā, vēsta Valsts policija. Vairāk »
 
16.janvāris, 10:49 Skanstes tramvaja projekta uzraugs sabiedrība par atklātību Delna vērsies Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB) un, sadzīviski runājot, nosūdzējis SIA Rīgas satiksme (RS) saistībā ar izsludināto konkursu par jaunās tramvaja līnijas būvprojekta izstrādi. Vairāk »
 
15.janvāris, 11:36 „Rīgas satiksme” informē, ka no 23. janvāra tiks veiktas izmaiņas atsevišķos darba dienu kustības sarakstos ar mērķi uzlabot pasažieru apkalpošanu. Vairāk »
 
15.janvāris, 11:18 Vakar valstī reģistrēti 82 ceļu satiksmes negadījumi. Divi cilvēki gājuši bojā, cietuši seši. Sastādīti 559 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 153 par ātruma pārsniegšanu un 19 par automašīnas vadīšanu alkoholisko vai narkotisko vielu ietekmē, vēsta Valsts policija. Vairāk »
 
12.janvāris, 18:11 Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sadarbībā ar Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroju (LTAB) ikvienam autovadītājam piedāvā bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas. Šogad nodarbības plānots organizēt kā Rīgā, tā arī reģionos - Rēzeknē, Gulbenē, Talsos un Liepājā. Vairāk »
 
12.janvāris, 9:52 "Rīgas satiksme" informē, ka no 23.janvāra tiks veiktas izmaiņas atsevišķos darba dienu kustības sarakstos ar mērķi uzlabot pasažieru apkalpošanu. Vairāk »
 
11.janvāris, 12:26 Skanstes tramvaja līnija ir vajadzīga, lai mazinātu Krišjāņa Barona ielas noslogotību un izkliedētu maršrutus, pa kuriem cilvēki brauc uz centru, Saeimas Eiropas lietu komisijas sēdē šodien norādīja pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" Infrastruktūras uzturēšanas un attīstības departamenta direktors Igors Volkinšteins. Vairāk »
 
10.janvāris, 12:57 Pagājušā gadā avārijās dzīvību zaudējuši 157 cilvēki, kas ir zemākais bojā gājušo skaits kopš valsts neatkarības atgūšanas, taču pērn palielinājies ceļu satiksmes negadījumos cietušo skaits, informēja Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis. Vairāk »
 
10.janvāris, 9:21 Šorīt uz Salaspils - Babītes apvedceļa aizdedzies baļķvedējs, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā. Vairāk »
 
10.janvāris, 8:41 Apledojuma dēļ šorīt daudzviet Latvijā ir apgrūtināta braukšana pa valsts galvenajiem autoceļiem, liecina VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) apkopotā operatīvā informācija. Vairāk »
 
10.janvāris, 8:00 Lai nodrošinātu sniega tīrīšanu un izvešanu šodien tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Tallinas ielas posmā, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā. Vairāk »
 
9.janvāris, 22:04 Lai nodrošinātu sniega tīrīšanu un izvešanu rīt, 10.janvārī, tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Tallinas ielas posmā, informē Rīgas domes Satiksmes departamentā. Vairāk »
 
9.janvāris, 20:00 Saeimas Eiropas lietu komisija trešdien, 11.janvārī, iepazīsies ar projektu Rīgas tramvaju infrastruktūras attīstībai, kas paredz nodrošināt sabiedrisko transportu Rīgas pilsētas vēsturiskā centra apkārtnē, tostarp centra savienojumu ar Skanstes apkaimi, aģentūru LETA informēja parlamenta Preses dienestā. Vairāk »
 
9.janvāris, 13:57 īsi pirms gadu mijas sociālajos tīklos izcēlās kņada, pārmetot Rīgas Satiksmei nevienam nevajadzīgu multiplikācijas filmu translēšanu sabiedriskajā transportā izvoetotajos monitoros. Daudzi pasažieri pauda viedokli, ka daudz būtiskāk būtu bijis izziņot nākamo pieturu vai kādu citu noderīgu informāciju. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers