Satiksme

Vakar, 17:32 Valsts policija lūdz līdzcilvēku palīdzību un aicina atsaukties aculieciniekus negadījumam, kas 3. maijā notika Rīgā, Nīcgales un Kaibalas ielu krustojumā. Vairāk »
 
Vakar, 12:10 Pārdaugavā atjaunota zem Vanšu tilta avārijas dēļ slēgtā satiksme, informē Valsts policijā. Vairāk »
 
23.maijs, 18:56 Šovakar Rīgas centrā, blakus Esplanādei, notikusi "Rīgas satiksmes" autobusa un vieglās automašīnas sadursme. Vairāk »
 
23.maijs, 12:59 Valsts policija 11.novembra krastmalā atjaunojusi tehnisku iemeslu dēļ slēgto satiksmi, informēja Valsts policijā. Vairāk »
 
23.maijs, 8:51 Jaunā satiksmes pārvada pāri dzelzceļa sliežu ceļiem Sarkandaugavā būvniecības projekta ietvaros šomēnes SIA Rīgas ūdens sāks ūdensvada renovāciju Rīgā, Viestura prospektā – maģistrālē, kas atdala Sarkandaugavas dzīvojamo rajonu no Mežaparka. Vairāk »
 
23.maijs, 8:40 Šodien Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) Rīgā tiksies ar Indijas ārlietu valsts ministru Mobašaru Džavedu Akbaru, informēja Ministru kabinetā. Vairāk »
 
22.maijs, 18:20 "Latvijas Valsts ceļi" mikroblogošanas vietnē twitter vēsta, ka uz Rīgas apvedceļa ir izveidojies pamatīgs sastrēgums vairāku kilometru garumā. Vairāk »
 
22.maijs, 16:50 Rīgas pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciālists Toms Sadovskis savā facebook.com profilā dalījies ar savu amizanto pieredzi, pārvietojoties 15. trolejbusā. Vairāk »
 
22.maijs, 9:31 Nepilnas nedēļas laikā uz jaunatklātajiem reisiem uz un no Liepājas pārdotas vairāk nekā 1200 biļetes, šorīt intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" teica satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS). Vairāk »
 
22.maijs, 8:22 No šodienas jārēķinās ar ceļa būvdarbiem uz Siguldas šosejas Augšlīgatnē, pavēstīja AS "Latvijas valsts ceļi". Vairāk »
 
22.maijs, 7:22 Uz vairākiem valsts galvenajiem autoceļiem atļautais braukšanas ātrums ir palielināts līdz 100 km/h, vēsta "Latvijas Valsts ceļi". Vairāk »
 
21.maijs, 18:00 Nākamnedēļ, 26.maijā, slēgs dzelzceļa pārbrauktuves posmā Ogre-Lielvārde, liecina informācijas Ogres pašvaldības mājaslapā. Vairāk »
 
20.maijs, 11:48 Sestdienas vakarā un naktī no 20. uz 21. maiju, pasākuma "Brīvības ielas nakts brauciens" laikā no plkst. 21.30 līdz plkst. 2.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Brīvības ielas posmā no tirdzniecības parka "Alfa" līdz Brīvības ielas un Ropažu ielas krustojumam. Sabiedriskais transports minētajā ielas posmā kursēs līdz plkst. 22.40. Vairāk »
 
19.maijs, 21:00 Saistībā ar autoceļa P5 Ulbroka-Ogre rekonstrukcijas darbiem no rītdienas, 20.maija, uz šī ceļa tiks slēgta viena braukšanas josla virzienā no Rīgas, kā rezultātā trīs maršrutos var kavēties reisu izpilde, pavēstīja Autotransporta direkcijā (ATD). Vairāk »
 
19.maijs, 18:10 Brīvdienās atsevišķās vietās uz melnā seguma valsts autoceļiem var veidoties svīduma vietas un ceļi var būt slideni tāpēc, ka ilgstoši augstas gaisa temperatūras apstākļos var uzkarst arī autoceļu segums, pavēstīja AS "Latvijas autoceļu uzturētājs" (LAU). Vairāk »
 
19.maijs, 17:28 Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki atbrīvojusi šonakt uz Brīvības ielas nelikumīgi uzkrāsoto velojoslu no velosipēdiem, kas bija tajā novietoti, un pašvaldības dienesti atsākuši joslas likvidāciju. Vairāk »
 
19.maijs, 15:57 Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka naktī uz piektdienu ir veikta nesankcionēta ceļu horizontālā apzīmējuma - velojoslas uzklāšana Brīvības ielā posmā no Artilērijas ielas līdz Palīdzības ielai, abās ielas pusēs. Savukārt vairāki rīdzinieki sociālajos medijos pauž prieku par šādas joslas parādīšanos. Vairāk »
 
18.maijs, 17:34 Pēc ziemas pārtraukuma atsākušies būvdarbi uz Džūkstes–Kauguru kanāla tilta uz Liepājas šosejas (A9) 26,23. km. Satiksme tur tiek organizēta pa vienu joslu ar luksoforu palīdzību, tāpēc rītos un pēcpusdienās iespējama palēnināta satiksme. Vairāk »
 
17.maijs, 16:30 Motociklistu kopiena Freeriders.lv  jau piekto gadu pēc kārtas rīko labdarības akciju "Par cieņu uz ceļa!", kuras laikā motociklisti izdala citiem ceļu satiksmes dalībniekiem bezmaksas automašīnu gaisa atsvaidzinātājus ar akcijas saukli, atgādinot būt piesardzīgiem un skatīties divreiz. Vairāk »
 
17.maijs, 14:15 „Rīgas satiksme” informē, ka Brīvības ielas nakts brauciena laikā būs izmaiņas vairākos sabiedriskā transporta maršrutos laika posmā no 20.maija plkst. 22:40 līdz 21.maija sabiedriskā transporta kustības beigām. Brīvības ielas nakts brauciena laikā būs izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers