Satiksme

Vakar, 17:01 Ceļu satiksmes negadījumā Rīgā uz Brīvības ielas netālu no Pērnavas ielas iesaistīti četri auto, tajā skaitā Valsts policijas transportlīdzeklis, informēja VP pārstāve Ance Rozīte. Vairāk »
 
20.oktobris, 22:33 Saskaņā ar meteorologu prognozēm tuvākajās naktīs gaisa temperatūra noslīdēs zem nulles. Iespējama migla, dažviet autoceļi, jo sevišķi agros rītos, var apledot. Vairāk »
 
20.oktobris, 7:35 Iestājoties rudenīgam, lietainam un tumšākam laikam, autovadītājiem ir jābūt īpaši vērīgiem uz autoceļa un jāpielāgo braukšanas paradumus, ņemot vērā laika apstākļus un ceļa seguma īpašības, atgādina "Latvijas valsts ceļi" (LVC). Vairāk »
 
19.oktobris, 16:00 Līdz šā gada nogalei Rīgas satiksmei (RS) pakāpeniski tiks piegādāti 70 autobusi – jaunākie Solaris Urbino sērijas spēkrati: 35 no tiem būs 12 metrus gari, un vēl tikpat daudz būs 18 metrus gari. Vairāk »
 
19.oktobris, 14:10 Aculiecinieki ziņo par negadījumu pie Gaisa tilta (VEF tilta) Rīgā, kas apgrūtina satiksmi. Vairāk »
 
19.oktobris, 12:51 Parkošanās ir starp populārākajām situācijām, kurās visbiežāk tiek saskādēts paša vai citam piederošs transportlīdzeklis – tā liecina statistika. Vairāk »
 
19.oktobris, 10:29 No šī gada 1.novembra pilnsabiedrības "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) minibusos pasažieri turpmāk varēs reģistrēties braucienam ar šādiem e-talona produktu veidiem - 24h, 3 un 5 dienu biļetēm, kas būs derīgas visos sabiedriskā transportlīdzekļu veidos un maršrutos Rīgas pilsētā. Vairāk »
 
17.oktobris, 20:50 Trešdien, 18. oktobrī, remontposmā uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) uz tilta pār Mazo Juglu paredzēti betonēšanas darbi. Vairāk »
 
17.oktobris, 15:15 "Rīgas satiksme" ir saņēmusi jaunākos "Solaris Urbino" sērijas autobusus (skat. foto). Plānots, ka līdz šī gada beigām pakāpeniski tiks piegādāti 70 autobusi. Tādejādi Rīgā būs tikai zemās grīdas autobusi. Vairāk »
 
17.oktobris, 11:34 Rīgas mērs Nils Ušakovs ziņo, ka novērsts brāķis Stabu ielu - nekvalitatīvais ielas segums nomainīts uz jaunu. Vairāk »
 
16.oktobris, 12:28 Aculiecinieki ziņo par smagu autoavāriju, kura notikusi Rumbulā, virzienā uz Salaspili. Vairāk »
 
14.oktobris, 23:34 Šogad uz Latvijas ceļiem konstatēti 12 ātruma pārkāpuma rekordi, no kuriem lielākais bija kāds šoferis Ventspilī, kurš apdzīvotā vietā traucies ar 226 kilometru stundā lielu ātrumu, liecina Valsts policijas apkopotā informācija. Vairāk »
 
13.oktobris, 14:21 Sakarā ar kanalizācijas tīklu cauruļvadu atjaunošanas darbiem no 16.oktobra līdz 7.decembrim (laika posmā no plkst. 23.00 līdz 6.00) tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Firsa Sadovņikova ielas posmā no Lāčplēša ielas līdz Katoļu ielai. Vairāk »
 
12.oktobris, 12:20 Ir noslēdzies četru gadu projekts, un turpmāk visos AS "Pasažieru vilciens” vilcienos būs pieejams bezmaksas bezvadu internets. Vairāk »
 
12.oktobris, 12:00 Otrdienas vakarā sociālajā tīklā facebook ievietots video, kurā iemūžināts, kā autovadītājs palīdz atgūties meitenei, kuru notrieca uz gājēju pārejas Imantā, Rīgā. Vairāk »
 
10.oktobris, 21:01 Sakarā ar spēlfilmas "Outside" uzņemšanu no 11.oktobra plkst.20.00 līdz 12.oktobrim plkst.15.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot transportlīdzekļus ar speciālām atļaujām) Vīlandes ielas abās pusēs, posmā no ēkas Vīlandes ielā 9 līdz Vidus ielai, kā arī Vidus ielas kreisajā pusē, posmā no Vīlandes ielas līdz ēkai Vidus ielā 6. Vairāk »
 
10.oktobris, 18:50 No šī gada 16. oktobra līdz 2018. gada 20. aprīlim darba dienās dienvidus reisiem biļetes vienam braucienam var iegādāties ar 25% atlaidi, pērkot tās gan vilciena biļešu tirdzniecības kasēs, gan „Pasažieru vilciena” mājaslapā un mobilajā lietotnē, gan vilcienā pie konduktora kontroliera. Vairāk »
 
10.oktobris, 11:19 Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) kampaņas “Par labām attiecībām” laikā vairāk nekā 500 Latvijas iedzīvotāji sniedza priekšlikumus braukšanas kultūras uzlabošanai. Tos apkopojot, CSDD ir izvirzījusi piecus jaunus nerakstītos likumus, kam izstrādātas arī spilgtas ceļazīmes un asprātīgi skaidrojumi ar vienotu mērķi – uzlabot dažādu satiksmes dalībnieku attiecības uz ceļa. Vairāk »
 
9.oktobris, 13:31 Septembrī sabiedriskajā transportā noķerti par 1118 bezbiļetniekiem mazāk nekā mēnesi pirms tam. Vairāk »
 
9.oktobris, 9:01 No šodienas stājas spēkā vairāki satiksmes ierobežojumi Viestura prospektā un Matīsa ielā, informē Rīgas domē. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers