Satiksme

15.augusts, 19:00 Mikroblogošanas vietnē "Twitter" parādījies videomateriāls, kurā redzams, ka taksometra automašīna pa Krasta ielu Rīgā pārvietojas atmuguriski. Vairāk »
 
15.augusts, 15:19 Iedzīvotāji un pilsētas viesi 19. un 20. augustā sabiedrisko transportu (autobuss, tramvajs, trolejbuss) varēs izmantot bez maksas, izņemot minibusus, nakts satiksmes maršrutus un Retro tramvaju. Maksas autostāvvietas, kuras apkalpo Rīgas satiksme, 19. un 20. augustā varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes autostāvvietu Krišjāņa Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama – tur par auto novietošanu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem. Vairāk »
 
15.augusts, 13:31 Vairāku desmitu gadu laikā apdrošinātājs ir saskāries ar tūkstošiem automašīnu bojājumu atlīdzību gadījumu, kurus iesnieguši autovadītāji. Ik pa laikam šo iesniegumu vidū gadās arī tādi, kuri ir likuši pasmaidīt apdrošināšanas speciālistiem, un Gjensidige Latvija savā svētku mēnesī dažus no interesantākajiem situāciju skaidrojumiem nodod arī citiem. Vairāk »
 
14.augusts, 18:55 Svētku dienās, 19. un 20. augustā Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas. Piektdien, 18. augustā maksa par pilsētas sabiedriskā transporta izmantošanu tiks saglabāta. Vairāk »
 
14.augusts, 9:30 Saistībā ar remontdarbiem no šodienas līdz 1.novembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Turgeņeva ielas posmā no Gogoļa ielas līdz Elijas ielai, informēja Rīgas pilsētas pašvaldībā. Vairāk »
 
12.augusts, 13:03 Rīdziniekiem karstajā laikā dodoties atpūsties pie jūras, uz Jūrmalas šosejas izveidojies pamatīgs sastrēgums, informē "Latvijas Valsts ceļi". Vairāk »
 
12.augusts, 11:31 Lai nodrošinātu Aglonā plānoto svētku dalībnieku un viesu drošību, sākot no šodienas plkst.17 līdz 15.augusta plkst.18, tiks slēgta kravas auto tranzītsatiksme pa vairākiem valsts autoceļiem Aglonas apkaimē, informēja valsts AS "Latvijas valsts ceļi" (LVC). Vairāk »
 
12.augusts, 8:02 Saistībā ar Triatlona federācijas rīkotajām sacensībām Ķīpsalā, rīt, 13. augustā no kustības sākuma līdz aptuveni plkst. 18.00 tiks slēgta kustība pa nobrauktuvi un uzbrauktuvi uz Vanšu tilta. Vairāk »
 
9.augusts, 13:41 Rīgas centrālo ielu remonti ievilksies vēl septembrī, taču līdz mācību gada sākumam tiks pabeigti tie darbi, kuru dēļ pašlaik satiksme tiek bremzēta. Vairāk »
 
8.augusts, 17:10 Esi nozaudējis dokumentu. Tā reizēm gadās. Bet ir vēl nomācošāk, ja personalizētā e-talonā ir bijuši neizmantoti "braucieni". Bet, kā stāsta "Rīgas satiksme", braucienu biļetes nekur nepazūd, vēsta pašvaldības portāls riga.lv. Vairāk »
 
8.augusts, 15:00 "Es parasti skaļi nesūdzos un arī saprotu, ka visi esam tikai cilvēki, un šad tad mums visiem ir "sliktās dienas", bet tas, ko es piedzīvoju šodien, mani reāli izsita no sliedēm. Es neesmu radusi pie cilvēku rupjībām un prastuma un tādas necieņas izrādīšanas vienam pret otru," šokēta rīdziniece Eva, kurai sestdien izvērsās diezgan nepatīkams starpgadījums. Vairāk »
 
7.augusts, 21:06 4.augustā pulksten 22.30 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki, patrulējot Mīlgrāvī, pamanīja Rīgas satiksmes autobusu, kuram bija ieslēgts avārijas signāls. Blakus sabiedriskajam transportam stāvēja vairāki satraukti jaunieši. Policisti nolēma apstāties un pārliecināties vai nav nepieciešama palīdzība. Vairāk »
 
7.augusts, 15:42 Rīgas centrālajās ielās turpinās apjomīgi remontdarbi, kas saistīti gan ar apakšzemes komunikāciju nomaiņu, gan brauktuvju un ietvju remontu. Nozīmīgākie remontdarbi tiks pabeigti līdz jaunā mācību gada sākumam – 1. septembrim, sola būvnieki. Atsevišķos ielu posmos apakšzemes komunikāciju renovācijas dēļ remontdarbu termiņš ir pagarināts vai tie tiks pabeigti nākamajā gadā, vēsta portāls "Riga.lv". Vairāk »
 
7.augusts, 14:40 Pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" tehniskās izmeklēšanas komisija konstatējusi, ka zemās grīdas tramvaja jumta aizdegšanos izraisījis kondensatora defekts, sacīja "Rīgas satiksmes" preses sekretārs Viktors Zaķis. Vairāk »
 
7.augusts, 11:49 Visā valsts teritorijā notiek ceļu remontdarbi, tāpēc aicinām autovadītājus, plānojot savus braucienus, iepazīties ar satiksmes ierobežojumiem VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) mājas lapā www.lvceli.lv. Vairāk »
 
5.augusts, 10:00 Sakarā ar gājēju tuneļa hidroizolācijas atjaunošanas darbiem no 5.augusta plkst.10.00 līdz 7.augustam plkst.24.00 tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Krasta ielas posmā no ēkas Nr.4k1 līdz ēkai Nr.8k. Savukārt no 7. līdz 9.augustam minētajā ielas posmā satiksme tiks ierobežota nakts laikā. Vairāk »
 
3.augusts, 21:05 Uz trotuāriem pie vairākām sabiedriskā transporta pieturām pagājušā gada beigās parādījušās sarkanas līnijas. Kāpēc? Vairāk »
 
3.augusts, 9:46 Siltumtrases izbūves darbu laikā no šodienas plkst.21 līdz 4.augusta plkst.6 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Rušonu ielas posmā starp Maltas ielu un Izvaltas ielu. Vairāk »
 
2.augusts, 21:21 Lai nodrošinātu graudaugu un rapšu ražas nogādāšanu Rīgas ostā, arī šogad, ražas novākšanas laikā, lauksaimnieku kravas transportam tiks atcelti ierobežojumi pārvietoties pa vairākām pilsētas ielām. Ar šādu lūgumu pie Rīgas domes vērsusies biedrība “Zemnieku Saeima.” Vairāk »
 
2.augusts, 11:05 Ielu segums Rīgā šovasar tiek atjaunots kopumā 17 kilometru garumā. Darbi lielākoties notiek pilsētas centrā, tas ietekmē braukšanas ātrumu, veidojas garāki vai īsāki satiksmes sastrēgumi. Lauvas tiesa darbu jāpabeidz līdz mācību gada sākumam, bet 1. tramvaja sliežu ceļu pārbūvi plānots pabeigt līdz oktobra beigām. Tā būtiskas satiksmes neērtības nerada, turklāt sarežģītākie darbi tiks pabeigti pirmajā posmā. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers