Satiksme

Vakar, 21:10
Pirmdien, 21. maijā, atsākas būvdarbi uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) posmā no Avotiem līdz ceļa pārvadam pār dzelzceļu pie Daugavpils šosejas (12,48.-19,66. km). Šo remontdarbu ietvaros notiek posma segas pārbūve un atjauno tiltu pār Mazo Juglu.
 
19.mai
"Rīgas satiksme" informē, ka 19. un 20. maijā, Lattelecom Rīga maratona skrējiena laikā līdz maratona noslēgumam būs izmaiņas atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos. Vairāki maršruti pasākuma norises laikā tiks slēgti.
 
19.mai
Saistībā ar "Lattelecom" Rīgas maratona norisi nedēļas nogalē pilsētā gaidāmi būtiski satiksmes ierobežojumi, tostarp jau no 18.maija vakara transportlīdzekļiem slēgta 11. novembra krastmala.
 
18.mai
Līdz pat 30. septembrim brauciens no centra līdz Mežaparkam un atpakaļ var pārtapt jaukā piedzīvojumā, jo minētajā maršrutā sestdienās, svētdienās un svētku dienās kursē Retro tramvajs.
 
18.mai
Ieķeroties ventilatora siksnai, vakar brauciena laikā no centra uz Iļģuciemu aizdedzies "Rīgas satiksmes" 3.maršruta autobuss, apstiprināja uzņēmuma pārstāve Baiba Bartaševiča.
 
18.mai
Jau no šodienas plkst.20 stāsies spēkā pirmie no vērienīgajiem satiksmes ierobežojumiem, kuri visas nedēļas nogales garumā būs spēkā vairākās Rīgas centra ielās "Lattelecom" maratona laikā.
 
18.mai
Sastrēgumi sāksies jau šodien, kad Rīgas maģistrālajās ielās startē remonti. Sastrēgumi nemazināsies arī šīs nedēļas nogalē, kad galvaspilsētā notiks Lattelecom maratons. Un satiksmes sablīvējumi nesaruks arī nākamajā, aiznākamajā un vēl turpmākajos gados, jo tad tiks labotas citas ielas Rīgā, Vanšu tilts, kā arī uzsākts Rail Baltica projekts.
 
16.mai
Saistībā ar "Lattelecom" Rīgas maratona norisi nedēļas nogalē pilsētā gaidāmi būtiski satiksmes ierobežojumi, tostarp jau no 18.maija vakara transportlīdzekļiem būs slēgta 11. novembra krastmala.
 
16.mai
Vadu pārrāvuma dēļ pa Ernesta Birznieka-Upīša ielu kursējošo trolejbusu satiksme pārvirzīta uz Marijas ielu, pastāstīja pašvaldības uzņēmumā "Rīgas satiksme".
 
15.mai
"Rīgas satiksme" informē, ka 19. maijā Muzeju nakts pasākumu ietvaros tiks organizēti papildu reisi un vairāki sabiedriskā transporta maršruti no pilsētas centra kursēs līdz plkst. 02:00.
 
15.mai
Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs informējis par galvaspilsētā notiekošajiem remontdarbiem.
 
15.mai
Brīvības ielas seguma atjaunošana sāksies šonedēļ, visticamāk, nedēļas otrā pusē. Ar sastrēgumiem remontu dēļ būs jāpamokās arī pašā pilsētas centrā – Merķeļa ielā un Kronvalda bulvārī. Savukārt augustā braucēju pacietība tiks pārbaudīta Krasta ielā.
 
15.mai
Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas darbu turpināšanos no šodienas līdz 23.maijam joprojām būs slēgta transportlīdzekļu satiksme Matīsa ielā, 50 metrus garā posmā, virzienā no Brīvības ielas, informēja Rīgas dome.
 
14.mai
Saistībā ar Ata ielas, Augšielas un Vagonu ielas pārbūves darbiem no šodienas līdz 30.jūnijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Augšielas posmā no Augusta Deglava ielas līdz iebrauktuvei Daugavas stadionā.
 
13.mai
No traktora Krišjāņa Valdemāra ielā sestdien noplūduši kopumā 90 litri degvielas, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.
 
11.mai
Rīgā "burtiski nākamnedēļ" sāksies Brīvības ielas remonts starp Bruņinieku ielu un VEF tiltu, līdz ar to iedzīvotājiem jārēķinās ar krietni lēnāku satiksmi, šorīt Latvijas Radio pastāstīja Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins.
 
10.mai
"Rīgas satiksme" informē, ka no 19. maija līdz vasaras sezonas beigām būs izmaiņas atsevišķos autobusu maršrutos, kā arī vairākos sabiedriskā transporta maršrutos tiks noteikti jauni darba dienu un brīvdienu kustības saraksti
 
10.mai
9.maijā Latvijas Republikas Administratīvā apgabaltiesa atzinusi par prettiesisku 2017.gada 27.februārī pieņemto Konkurences padomes lēmumu "Par pārkāpumu konstatēšanu, tiesiskā pienākuma un naudas soda uzlikšanu" "Rīgas satiksmei" un atcēlusi piemēroto sodu 2,2 miljonu eiro apmērā.
 
9.mai
Sociālajos tīklos parādījies video, kurā tā autors apgalvo, ka redzējis darbībā netrafarētu Valsts policijas (VP) motociklu. Tas izraisījis pārsteigumus citiem sociālo tīklu lietotājiem.
 
8.mai
 Šodien no plkst.17 līdz 21 Rīgā, parkā pie Uzvaras pieminekļa, notiks publisks pasākums ar mērķi pieminēt Otrā pasaules kara upurus, informēja Rīgas domē. Pasākuma rīkotāji ir biedrība "9maijs.lv", un plānots, ka piemiņas pasākumā piedalīsies 1000 cilvēku.
 
7.mai
"Rīgas satiksme" informē, ka no 2018. gada 12. maija līdz 2018. gada 14. maijam, saistībā ar remontdarbiem Ernesta Birznieka-Upīša ielā, būs izmaiņas 13. un 22. trolejbusa maršrutā.
 
7.mai
Pa Brīvības ielu kursējošais sabiedriskais transports kavējas aptuveni 30 līdz 40 minūtes, apstiprināja SIA "Rīgas satiksme" pārstāve Baiba Bartaševiča.