Satiksme

Vakar, 18:34 Nereti Saulgriežu svētkus pavadot, atrodas kāds prātīgais, kurš labprāt sēdīsies pie stūres, malkojot vien bezalkoholiskos dzērienus, kas parasti nesagādā nekādas problēmas. Tomēr eksperiments atklāj, ka, piemēram, vitamīnu dzēriens uzrāda pat vairāk nekā 0,2 promilles alkohola! Vairāk »
 
Vakar, 13:53 Aizvadītajā diennaktī pie stūres reibumā pieķerti 22 autovadītāji, informēja Valsts policijā. Vairāk »
 
Vakar, 9:17 Apdrošināšanas akciju sabiedrības "BTA Baltic Insurance Company" (BTA) apkopotā statistika liecina, ka nelaimes gadījumiem bagātākā diena ir pirmā pēcsvētku diena, kas šogad iekrīt svētdienā. Līgotāji tiek aicināti atbildīgi un nesasteigt atgriešanos mājās, atgādinot, ka biežākais nelaimes gadījumu iemesls ir steiga un neuzmanība pie stūres. Vairāk »
 
Vakar, 9:04 Valsts policija (VP) arī šodien uz ceļiem rīkos masveida reidus,pastāstīja VP preses pārstāve Simona Grāvīte. Vairāk »
 
24.jūnijs, 11:25 Rīgā šodien sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas, informēja SIA "Rīgas satiksme" pārstāvis Viktors Zaķis. Vairāk »
 
23.jūnijs, 21:40 Pēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) apkopotās informācijas Jāņi ceļu satiksmē ir apmēram sešas reizes vairāk nekā Līgas. Jānis ir vispopulārākais šofera vārds, jo 31 302 Jāņiem ir kāda no CSDD izsniegtajām vadītāju apliecībām, vienlaikus pa Latvijas ceļiem brauc arī 5436 Līgas. Vairāk »
 
23.jūnijs, 12:30 Policijas reidā ceturtdien, 22. jūnijā, pārbaudīti 4312 transportlīdzekļu vadītāji. Kopumā diennaktī fiksēti 17 šoferi, kuri vadījuši transporta līdzekli alkohola reibumā (virs 0,5 promilēm), ziņo Valsts policija. Vairāk »
 
23.jūnijs, 11:50 Sakarā ar Līgo svētku pasākumu pilsētā ierobežos satiksmi; slēgs 11. novembra krastmalu. Vairāk »
 
22.jūnijs, 17:47 „Rīgas satiksme” informē, ka no 3. jūlija tiks veiktas izmaiņas 3. trolejbusu maršruta darbdienu kustības sarakstā. Vairāk »
 
22.jūnijs, 17:33 «Rīgas satiksme» informē, ka 23. un 24. jūnijā Rīgas sabiedrisko transportu un autostāvvietas, kuras apkalpo «Rīgas satiksme», varēs izmantot bez maksas. Vairāk »
 
22.jūnijs, 15:20 Vairākas Rīgas ielās šodien pēcpusdienā izveidojušies sastrēgumi, liecina "balticmaps.eu" publiskotā informācija. Vairāk »
 
21.jūnijs, 15:30 Valsts policija (VP) laikā no 22.jūnija līdz 26.jūnija uz ceļiem rīkos masveida reidus, pastāstīja VP preses pārstāve Simona Grāvīte. Vairāk »
 
21.jūnijs, 11:23 Par Brīvības ielas remontu Rīgā turpmāk informācija uzskatāmi tiks sniegta ik nedēļu un aktualizēta pirmdienās. AS Rīgas siltums (RS) remontu turpinās līdz 1. septembrim, bet informācija par to, cik tālu pavirzījušies darbi un cik izdarīts, tiks publicēta uzņēmuma mājaslapā. Vairāk »
 
20.jūnijs, 12:07 Lai paaugstinātu siltumapgādes drošību, nodrošinātu siltuma patērētājiem mūsdienu prasībām atbilstošu komforta līmeni un spētu savlaicīgi pieslēgt potenciālos klientus centralizētai siltumapgādes sistēmai, AS "Rīgas Siltums" šogad turpina pērn uzsāktos apjomīgos siltumtīklu rekonstrukcijas darbus Brīvības ielā. Kopā uz šo brīdi paveikti 15,8 % no visiem darbiem, un tas ir par 1,8% vairāk nekā plānots, ziņots Rīgas siltuma mājas lapā. Vairāk »
 
20.jūnijs, 11:37 Jau šo trešdien Lucavsalā notiks viens no vasaras gaidītākajiem mūzikas notikumiem - Glastonberijas un Roskildes hedlaineru, amerikāņu rokgrupas, "Foo Fighters" uzstāšanās. Priekšnesums Daugavas krastā būs kulta grupas vienīgais koncerts Baltijā. Pasākuma īpašie viesi būs populārā britu grupa "Biffy Clyro" un atzītais ASV/Lielbritānijas duets "The Kills". Vairāk »
 
19.jūnijs, 23:00 Valsts autoceļu tīklā turpinās plaši būvdarbi, uz Ventspils šosejas parādoties jaunam remontposmam, informē Latvijas Valsts ceļi. Vairāk »
 
19.jūnijs, 22:56 Uzmanību sociālajos tīklos guvis video, kur kāds vilciena pasažieris paaugstinātos toņos vērsies pret biļešu konduktori. Vairāk »
 
19.jūnijs, 15:57 Šopēcpusdien uz Akmens tilta notikusi kravas un vieglās automašīnas sadursme. Vairāk »
 
19.jūnijs, 10:50 Sakarā ar Līgo svētkiem un Jāņu dienu laika posmā no 2017.gada 22. līdz 25.jūnijam gaidāmas izmaiņas aptuveni 500 reģionālo autobusu maršrutu, informē Autotransporta direkcija. Vairāk »
 
16.jūnijs, 9:03 "Rīdzinieka kartes" lietotājiem turpmāk ar atlaidi būs iespējams norēķināties par autoskolas "Credo Autoprieks", kā arī uzņēmumu "Royal-Tec" un "Aviokases.lv" piedāvātajiem pakalpojumiem, ziņo "Rīgas satiksme". Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers