Rīgā: Zināms, kas izraisījis Vecmīlgrāvī konstatēto smaku 4 komentāri
 
Rīgā

Zināms, kas izraisījis Vecmīlgrāvī konstatēto smaku

 
f64

Vecmīlgrāvī šodien konstatēto smaku izraisījuši kuģa kraušanas darbi SIA "PARS termināls" teritorijā Kundziņsalā, informēja Valsts vides dienesta (VVD) sabiedrisko attiecību speciāliste Maruta Bukleviča.

VVD Lielrīgas reģionālās vides pārvaldes (RVP) inspektors, kopīgi ar Rīgas Brīvostas pārvaldes Ostas policiju apsekojot uzņēmumus, kas strādā Kundziņsalā un Bolderājā, konstatēja, ka naftas produktu iekraušana tiek veikta "PARS terminālī". Darbi notika maksimālā pārkraušanas režīmā, kas līdz ar šodien pilsētā valdošo rietumu vēja virzienu radīja smaku, kas izplatījās Vecmīlgrāvī.

Tika veikti mērījumi un paņemti kuģī iekrauto naftas produktu paraugi. Ir sākta administratīvā lietvedība pret "PARS terminālu", informēja Bukleviča.

VVD uzņēmumam pieprasījis iesniegt informāciju par lietas apstākļiem un naftas produktu saturu. Pēc šīs informācijas saņemšanas un paņemto paraugu analīzes rezultātiem, tiks lemts par attiecīgu soda mēru.

Bukleviča norādīja, ka VVD aplikācijā "Vides SOS" un pa tālruni dienests dienas laikā saņēmis vairāk nekā 30 iedzīvotāju sūdzības par traucējošu smaku, kas kopš šī rīta atkal pārņēmusi Vecmīlgrāvja mikrorajonu.

Kā ziņots, saistībā ar šodien konstatētu smaku Vecmīlgrāvī VVD lūdzis AS "B.L.B Baltijas terminālis" samazināt kuģa iekraušanas ātrumu, aģentūrai LETA sacīja VVD sabiedrisko attiecību speciāliste Maruta Bukleviča.

Pēc tam, kad "B.L.B Baltijas terminālī" smakas avots netika konstatēts, VVD inspektori devās pārbaudīt kuģu iekraušanas termināļus arī uz Bolderāju un Kundziņsalu.

Komentāri [4]
#
Minumums 20.septembris 2017 19:57 atbildēt
Tā kā paši neatzinās, tad sods jāliek maksimālais.
 
#
Pakavots 20.septembris 2017 19:56 atbildēt
Iekraušanas darbus tagad veiks naktīs? Bet ūdens "strūklaku" aizsegu neveidos.
 
#
! 20.septembris 2017 19:55 atbildēt
Nu, tad beidzot
 
#
Marianna 20.septembris 2017 18:54 atbildēt
Vai ta pie vainas tas būs tas pats blakus bildē redzamais Vējonis? Vai ta smaka ir atnākusi pat no tālās Ņujorkas, kur Vējonis nupat no visaugstākās tribīnes tik smuki izrunājās?
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers