Rīgā: JAUNAS ATLAIDES "rīdzinieka kartes" īpašniekiem 2 komentāri
 
Rīgā

JAUNAS ATLAIDES "rīdzinieka kartes" īpašniekiem

 
Kaspars Krafts, F64 Photo Agency

"Rīdzinieka kartes" lietotājiem turpmāk ar atlaidi būs iespējams norēķināties par autoskolas "Credo Autoprieks", kā arī uzņēmumu "Royal-Tec" un "Aviokases.lv" piedāvātajiem pakalpojumiem, ziņo "Rīgas satiksme".

"Rīdzinieka kartes" īpašnieki, elektroniski reģistrējot "Rīdzinieka karti", saņems 15% atlaidi uzņēmuma "Royal-Tec" sadzīves ventilatoriem un dekoratīvajiem apdares materiāliem, tāpat dažāda veida atlaides tiek piedāvātas autoskolas "Credo Autoprieks" apmācībām, kā arī iespējams iegādāties aviobiļetes ar 1 eiro atlaidi "Aviokases.lv" ofisā.

"Rīdzinieka kartes" lietotājiem tiek piedāvāts plašs atlaižu klāsts, ko iespējams apskatīt "Rīdzinieka kartes" mājaslapā www.ridziniekakarte.lv. Informējam, ka jebkuram uzņēmumam ir iespēja kļūt par sadarbības partneri un piedāvāt atlaidi sava uzņēmuma pakalpojumiem "Rīdzinieka kartes" lietotājiem, nosūtot savu pieteikumu "Rīdzinieka kartes" mājaslapas sadaļā "Partneriem".

Lai saņemtu "Rīdzinieka karti", personai jābūt deklarētai Rīgas pilsētā, vai arī tai ir jābūt īpašumam pilsētā. Pieteikšanos var veikt elektroniski mājaslapā www.rigassatiksme.lv sadaļā "Biļetes", tad "E-talonu veidi" un "Rīdzinieka karte". Tāpat karti var noformēt arī jebkurā no "Rīgas satiksmes" klientu apkalpošanas centriem.

Nora Krevneva/ F64 Photo Agency

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes" piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter", „facebook", „draugiem.lv".

Komentāri [2]
#
Zanda 26.jūlijs 2017 12:02 atbildēt
CredoAutopriekam nav nevainas, tomēr iesaku izvēlēties autoskolu - autoskola-eksperts.com/
Pati nesen pabeidzu un esmu ļoti apmierināta par saņemtajiem pakalpojumiem.
 
#
Mr20 16.jūnijs 2017 9:21 atbildēt
Nākošā atlaide- 5% sodam par braukšanu bez biļetes
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers