Rīgā: CILVĒKI NIKNI: Mežaparkā masveidā izcērt kokus 20 komentāri
 
Rīgā

CILVĒKI NIKNI: Mežaparkā masveidā izcērt kokus

 
Skatīt 5 bildes
Ēriks Pozemkovskis
Ēriks Pozemkovskis
Ēriks Pozemkovskis
Ēriks Pozemkovskis
Ēriks Pozemkovskis
Ēriks Pozemkovskis
 
CILVĒKI NIKNI: Mežaparkā masveidā izcērt kokus
1 / 5 Bildes 
 
 

Ēriks Pozemkovskis facebook publicējis bildes, kurās, kā pats norāda, iemūžināts Mežaparka koku samazināšanas akts. Cilvēki par koku izciršanu ir ļoti dusmīgi.

„Nostaļģija vai tomēr attīstība? Kā īsti dēļ ceļš tiek taisīts? Dēļ autobusiem, kas n-tos gadus normāli iebrauca pa veco ceļu, dēļ Dziesmusvētku dalībniekiem un apmeklētājiem, dēļ autovadītāju ērtībām? Šis bija plānots pasākums, bet liela informatīvā kampaņa, protams, netika veikta, citādāk iedzīvotāji mazums būtu apstādinājuši šo procesu. Rīgā, kura netiek galā ar gaisa piesārņojuma automašīnu un putekļu dēļ, Mežaparks ir tās plaušas. Piedodiet, mēs arī esam par attīstību, bet ir labāki veidi, kā risināt mobilitāti uz pasākumiem Mežaparkā,” raksta facebook domu biedru grupa „Sarkandaugava”.

Ēriks Pozemkovskis

Arī citi facebook lietotāji neslēpj sašutumu.

Piemēram:

Zanda Liniņa: Un tā pamazām sankcionēti to Mežaparku iznīcina!

Kaspars Spunde: No sākuma cērt, pēc tam skaidro. Jo tā ir vieglāk. Pat ja nesapratīs, kokus jau atpakaļ nepiecels

Armands Krengelis: Tā ir ļaunprātīga kaitniecība pret Rīgas vidi, pret iedzīvotāju tiesībām dzīvot tīrā vidē (Satversmes 115. pants).

Kā Latvijas Radio skaidro uzņēmuma "Rīgas meži" valdes loceklis Edgars Vaikulis, koki tiek izcirsti pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma, turklāt darbi saskaņoti arī ar sabiedrību.

Mežaparka estrādes arhitekts Juris Poga LTV skaidro, ka koki tiek cirsti, lai dalībniekiem un operatīvajam transportam nodrošinātu ceļu uz estrādi. Pogas vārdiem, koki tiek cirsti, "lai nebūtu tā kā līdz šim, ka cilvēku un transporta ceļi iet pa vienu plūsmu. Tas ir nepareizi."

Facebook lietotāji:

Uzvārdā Briede: Mani interesē, ar kādiem iedzīvotājiem ir saskaņots šis viss? Ar kuru tieši??? Nopietni? Vai kārtējo reizi izsludina kaut kādu aptauju, par kuru nevienam vispār nav informācijas? Cik tipiski!

Ēriks Pozemkovskis: Arī man paslīdēja garām jebkāda aptauja par koku iznīcināšanu! Esot darbi saskaņoti arī ar sabiedrību? Kuru?

Komentāri [20]
#
es 26.aprīlis 2017 23:19 atbildēt
Latvenergo nocērt un sapūdē zemē labus un lielus kokus
 
#
ness 26.aprīlis 2017 20:59 atbildēt
Starp citu : koku izciršana PASLIKTINA DZĪVES APSTĀKĻUS Mežaparka iedzīvotājiem! Kurš par to atbildēs?
 
#
ness 26.aprīlis 2017 20:57 atbildēt
Zem tā saucamās "talkas" karoga nocērt kokus un gailis pakaļ nedzied... to var redzēt arī Mangaļu prospektā pie bijušajām armijnieku kazarmām... ~ pretējā pusē ir policija...
 
#
Kovārnis 26.aprīlis 2017 20:52 atbildēt
Gāziet, gāziet kokus, "attīstieties", lai viss būtu kā rietumu pasaulē, lai visur ir vienādi standarti, tad vairs nevarēs atšķirt, kur Latvija, kur Vācija, kur Polija.
Jā vēl vajadzētu sacelt daudz, daudz rūpnīcu un izcirst vēl vairāk mežu, lai tad uz Latviju nebrauc rietumnieku tūristi un nebrīnās "Vai cik jums te viss
zaļš un cik daba neaizskarta", lai tad dabas vietā ir ar minerālmēsliem piesārņoti lauki, daudz lielveikalu un Eiropas standarti…...
 
#
Alise 26.aprīlis 2017 20:41 atbildēt
Nost tos kokus! Lai tak CILVĒKI ērti var piekļūt
 
Skatīt visus 20 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers