Reģionos: "Rīgas piena kombināts" gatavs pēc strādniekiem braukt uz Jelgavu; alga - 473 eiro 47 komentāri
 
Reģionos

"Rīgas piena kombināts" gatavs pēc strādniekiem braukt uz Jelgavu; alga - 473 eiro

 
F64 Photo Agency

«Rīgas piena kombināts» šodien, 22. martā, pulksten 12 Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Jelgavas filiālē, Skolotāju ielā 3, rīkos tikšanos ar potenciālajiem darbiniekiem. Uzņēmums darbā aicina iesaiņotājus, piedāvājot darbu maiņās Rīgā, uz ko tiks nodrošināts transports, un atalgojumu "uz rokas" 473 eiro.

Arī citi uzņēmumi meklē darbiniekus, liecina aktuālais NVA vakanču apkopojums. Piemēram, šokolādes ražotne Jelgavā «Chocolette Confectionary» savā komandā gaida ekonomistu, projekta koordinatoru un ražošanas plānotāju; uzņēmums «Transportbetons MB» aicina darbā ķīmijas laborantu; kafejnīcā «Silva» vajadzīgs salātu un desertu pavārs; Jelgavas «McDonalds» meklē remontstrādnieku; restorāns bārs «Plate» aicina darbā viesmīli ar latviešu, krievu un angļu valodas zināšanām; «PET Baltija» izsludinājis vakanci uz rūpniecisko iekārtu mehāniķa palīga vietu.

Jaunu vakanci reģistrējusi Latvijas Lauksaimniecības universitāte, kas piedāvā darbu juristam. Prasības pretendentam: augstākā izglītība tiesību zinātnēs; vēlama praktiskā darba pieredze jurista amatā; pieredze publisko iepirkumu jomā; jāpārzina un jāprot pielietot projektu īstenošanu regulējošie normatīvie akti. Juridiskā darba pieredze izglītības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību. Piedāvātā alga (bruto) pirms nodokļu nomaksas: 767 eiro.

Papildspēkus meklē arī bērnu un jauniešu centrs «Junda». «Ja esi topošais vai esošais skolotājs - jundīgs, radošs, idejām bagāts, krāsains, tev patīk strādāt ar bērniem, un nevari vien sagaidīt, kad varēsi īstenot dzīvē un iemācīt bērniem un jauniešiem kaut ko jaunu no sava hobija lietām, tad mums ir pa ceļam!» teikts darba sludinājumā, aicinot pieteikties interešu izglītības skolotājus.

Komentāri [47]
#
Valda 27.marts 2018 2:26 atbildēt
Ciniķi! LLUprasībām neatbilstu liela daļa valsts " vadītāju" , bet algu piedāvā tik zemu, kā melnstrādniekam, bet par pārējiem pat nerunāsim, tur tak Jēkapilnieki varēs atļauties tikai zem tilta gulēt, jo pēc izdevumu segšanas pat patversmei nebūs ko katru nakti samaksāt,bet lielās, izrādās kā lielākie Latvijas tautas nenovērtētie labdari! Man kāds ārzemnieks teica, ka darbaspēks maksā tik par kādu algu tas gatavs strādāt. Nu nemaksā vairs mūsu darbs litru piena un puskukuli maizes dienā! Vergu laiki izskatās tomēr beigušies.
 
#
Sokrats 26.marts 2018 20:51 atbildēt
Nu neeiet tak syraadaat pa taadu algu! Es nekustos no vietas,ja man uz rokaam nesanaak 70euro dienaa.Tad jau tieshaam labaak aizbraukt prom no LV!
 
#
aivars 26.marts 2018 20:16 atbildēt
normala alga 470 dienaa
 
#
Realists » aivars 26.marts 2018 21:12 atbildēt
Kaa kursh savu darbu noveertee-un arii 470 dienaa,nav normaala alga!Jaabuut daudz vairaak.
 
#
Čiekurs Egles dēls 24.marts 2018 23:18 atbildēt
Esmu ģimenē galvenais pelnītājs (tb, maksāju komunālos pakalpojumus un pērku pārtiku). Kopš 2010.gada katru dienu excelī pierakstu savus tēriņus, cik un kam esmu tērējis, statistika savākta pārliecinoša. Tad nu lūk, pie "mūsu dārgās tēvijas" cenu līmeņa, ar 1000 EUR uz rokas var dzīvot samērā pieticīgi: gluži papīra desa uz atlaidēm nav jāpērk, kaut kas mēneša beigās pat pāri paliek, bet "vidusslāņa" līmenis ar māju vai dzīvokli jaunajā projektā kredītā, jaunu mašīnu līzingā un atvaļinājumu ārzemēs ir neaizsniedzams sapnis. Ja no izdevumu saraksta izsvītrojam visu, bez kā var iztikt: mašīnu, izklaides, šmigu, dāvanas, hobiju, atstājam tikai paiku un komunālos, paiku vēl nogriežam par 20% (pārejam uz roltonu diētu), mēnesī vidēji sanāk 630 EUR (vasarā mazāk, ziemā vairāk). Līdz ar to, par algu mazāku kā 630 EUR uz rokām Latvijā var atļauties strādāt tikai bagāti cilvēki. Tad nu nesapratu, Rīgas piena kombināts darbu bagātniekiem piedāvā, vai?!
 
#
laura » Čiekurs Egles dēls 25.marts 2018 10:26 atbildēt
Loti parliecinos komentars! Tiesam nesaprotu ka sie darba deveji vel drikst atlauties ievietot sadu rakstu/sludinajumu.
 
#
un 24.marts 2018 18:46 atbildēt
un uzņēmēji tik sūkstās, ka darbaspēka nav. Kā lai izdzīvo ar šādu algu? Kā var būt, ka cilvēks, kurš strādā ( un neslinko) astoņas stundas dienā, nesaņem cilvēka cienīgu algu, par kuru var sevi uzturēt, un tas notiek valstī, kurā maksātnespējas administrators saņem pusmiljonu mēnesī. Tas ir normāli!!? Un tad vēl čabina, ka esot darbaspēks no ārvalstīm jāpiesaista. Diez no kā tad tie ārvalstnieki iztiks. Tagad atkal jauna fiška - atkal jauns reemigrācijas plāns, atkal par nodokļu maksātāju naudu liekēžu bars gaisu tricinās, kaut gan visi saprot, ka tās ir pupu mizas, neviens atpakaļ nebrauks. To naudu mierīgi varētu tērēt Latvijā palikušo cienīgai dzīvei, bet nekā!
 
Skatīt visus 47 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers