Reģionos: Marķitāns iesniedzis atlūgumu; no ceturtdienas vairs nestrādās Valsts policijā 10 komentāri
 
Reģionos

Marķitāns iesniedzis atlūgumu; no ceturtdienas vairs nestrādās Valsts policijā

 
F64

Līdzšinējais Valsts policijas priekšnieka vietnieks, Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks ģenerālis Guntars Marķitāns pieņēmis lēmumu ar ceturtdienu, 23.martu, pamest dienestu Valsts policijā. G.Marķitāns iesniedzis Valsts policijas priekšniekam iesniegumu par atvaļināšanu no dienesta, ņemot vērā likumā noteiktā izdienas vecuma sasniegšanu.

Ar ceturtdienu, 23.martu, Guntars Marķitāns pieņēmis lēmumu par dienesta pamešanu un došanos izdienas pensijā. Valsts policijas priekšnieka vietnieka, Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieka pienākumus no trešdienas uzdots pildīt Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes priekšniekam pulkvedim Aleksandram Bukēvičam.

Līdzšinējais Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Guntars Marķitāns Valsts policijā dienējis gandrīz 40 gadus. Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieka amatā bijis no 2013. gada. Pirms tam bijis Valsts policijas priekšnieka vietnieka, Galvenās Kārtības policijas pārvaldes priekšnieka amatā.

“Guntaram Marķitānam bijusi arī nozīmīga loma 1991. gada barikāžu laika notikumos, kā toreizējam Bauskas pilsētas iecirkņa priekšniekam uzņemoties iniciatīvu un izveidojot brīvprātīgo vienību, kas devās uz Rīgu apsargāt Iekšlietu ministrijas un Ministru padomes ēkas. Valsts policija novērtē Guntara Marķitāna ilggadējo pieredzi un izsaka pateicību par ieguldījumu Valsts policijas atjaunošanā pēc Latvijas valstiskās neatkarības atgūšanas un tālākajā attīstībā,” norāda Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Tuvākajā laikā tiks lemts jautājums par jauna Rīgas reģiona policijas pārvaldes priekšnieka iecelšanu amatā.

“Rīgas reģions atšķiras no citiem Latvijas reģioniem, jo, ņemot vērā lielo iedzīvotāju skaitu, vairāk nekā 50% noziegumu notiek Rīgas reģionā. Nav šaubu, ka tas ir Latvijas finanšu un ekonomikas centrs, kur notiek arī lielākā daļa nozīmīgu sabiedrisko pasākumu,” norāda I.Ķuzis. “Līdz ar to arī no noziedzības apkarošanas un kārtības nodrošināšanas viedokļa Rīgas reģionā ir vairāk izaicinājumu nekā citur. Tādēļ Rīgas reģiona pārvaldes vadītāja amatam policijā tiks meklēts cilvēks ar augstu profesionalitāti, zināšanām par šāda līmeņa policijas struktūrvienības personāla vadību un izpratni par minēto funkciju nodrošināšanu augstākajā līmenī.”

Komentāri [10]
#
lasitajs 21.marts 2017 21:11 atbildēt
Golovicka k-gs, sapuvusi valsts ir tada valsts, kura ierindas patrulnieks nedrikst apturet un parbaudit kadu policijas ciekuru. Esi prieksnieks? Tad radi piemeru, ja nespej - tinies prom.
 
#
ollā 20.marts 2017 16:07 atbildēt
vismaz kāda pozitīva ziņa!
 
#
olegs golovciks 20.marts 2017 15:58 atbildēt
Es pazinu G.Markitanu.Kopaa straadaajaam Bauskas milicijaa daudzus gadus atpakalj...Labs draugs un koleegjis.Godiigs. Ljoti zheel,ka kaut kaadi ,,jauni gurkji,, atljaujas komentos ANONIIMI apspljaudiit cilveeku,kuru nepaziist...Vinjsh saaka Bauskas milicijaa straadaat kaa shoferis...Atshkjiriibaa no gjeneraalja Jaanja Zashchirinska ,Guntars nebija karjerists. Nekaadi nespeeju izteeloties,ka toreiz kaads vareetu shaadi aiztureet un njirgaaties par Kavalieri,Reisneru...Sapuvusii valsts veel grib pirms beigaam demonstreet savu pseido tiesiskumu,njirgaajoties par cieniijamu cilveeku ? Pietika ar raajienu no Kjuzha !!! Vai tad ne ?
 
#
lasitajs 20.marts 2017 14:47 atbildēt
Nu ta vinam ari vajag. Bijusi negativa pieredze ar so kungu: viena no RPP iecirkniem novilcinaja mana k/p izmeklesanu (iespejams, speciali). Kad uzrakstiju sudzibu Markitanam par so, tai vieta lai piedabutu savus padotos pie stradasanas, samais manu sudzibu vienkarsi parsutija tam pasam iecirkna amatpersonam par kuram es sudzejos. Par laimi, gadijas sakarigs virsprokurors un lieta izkustejas no vietas.
 
#
Senators 20.marts 2017 13:57 atbildēt
Musars paliek musars
 
Skatīt visus 10 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers