Reģionos: Nežēlīgi nogalina suni, bet kriminālprocesa nebūs 15 komentāri
 
Reģionos

Nežēlīgi nogalina suni, bet kriminālprocesa nebūs

 
F64/attēlam ir ilustratīva nozīme

Suņa atrašanās vieta nav zināma, līdz ar to nav iespējams noskaidrot, kas ar viņu noticis, un kriminālprocesa nebūs, oficiālā versija – iedzīvotāji Stāmerienas pagastā ir izbaumojuši, ka klaiņojošs suns ticis nežēlīgi nogalināts.

Saņemot mutisku informāciju par šādām baumām no Gulbenes dzīvnieku aizsardzības biedrības Ķepaiņu draugu klubs, Valsts policija ir veikusi resorisko pārbaudi un nav guvusi apstiprinājumu vietējo iedzīvotāju aizdomām. Tāpēc tiks pieņemts lēmums atteikt kriminālprocesa uzsākšanu, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirknī. Policija konstatējusi, ka suns, par kuru ir runa, ilgstoši klaiņojis, it kā būtu bezsaimnieka dzīvnieks. Tomēr tā saimnieks ir noskaidrots un tiks saukts pie administratīvās atbildības par to, ka nav pienācīgi rūpējies par savu suni. Neatkarīgā jau rakstīja, ka Stāmerienā iedzīvotāji ir sašutuši par, iespējams, pirms divām nedēļām it kā notikušu šaušalīgu gadījumu. Kāds vietējais iedzīvotājs pēc paziņu lūguma palīdzēt atbrīvoties no klaiņojoša suņa par pudeli alkohola it kā iebāzis dzīvnieku maisā un sitis tik ilgi, kamēr tas bijis beigts, bet pēc tam esot apracis.

Komentāri [15]
#
fakts 18.februāris 2017 22:22 atbildēt
Zoocentristi ir garīgi slimi cilvēki, kurus jāizolē no cilvēku sabiedrības un jāievieto zoodārzā.
 
#
suņus nenogalina 17.februāris 2017 19:24 atbildēt
bet likvidē
 
#
Skolnieciņš 17.februāris 2017 18:05 atbildēt
Uh, manu atrasto uz ceļa lapsiņu vel nav atrakuši... Svarīgi ir monētas iekšā ielikt... Skolas ēdnīcā var norēķināties ar lapsiņas naudu... Es dzīvniekus (beigtus un ar mušām) atrodu un aproku... Man ir sava mini ferma... No kauliem var taisīt jaukas mantiņas, kuras var ievietot citu mantās...
Tā sajūta, kad no saplīsuša plīša lāča izkrīt āža galvas kauss...
© Skolnieciņš 1999-bezgalība
 
#
bela 17.februāris 2017 13:40 atbildēt
Vot maita pasu saimnieku iebazt maisa un aizsiet un sist kamer pats sapratis ka ta nevar darit.aDasist to saimnieku vajag.
 
#
justice » bela 18.februāris 2017 22:19 atbildēt
to vajag izdarīt ar tevi, tu, kraupainā ragana, par cilvēka apvainošanu nepierādītā darbībā
 
#
??? 17.februāris 2017 11:20 atbildēt
Nesen 4 suņu izdzimteņi nokoda meitenīti, par kriminālprocesu nekas nav dzirdēts... Ja valsts nevar pasargāt savus cilvēkus no vardarbības, tad ir nožēlojami skraidīt uz izsaukumiem par kaķa ņaudēšanu, bet nelikties zinis par bērnu raudāšanu
 
#
Arī » ??? 17.februāris 2017 15:22 atbildēt
Noteikti varēja žurnālisti painteresēties par to , kā tika faktiski un jurdiski risināts ši drausmīgais notikums . Par daudz jau pēdējā laikā sabiedriskie kaķkopji un suņkopji reklamējās un komentē katru savu aprūpējamo . Samērība jāievēro. Mums te pagaidām vēl nav Dzīvnieku planēta.
 
#
riebekle » Arī 17.februāris 2017 15:54 atbildēt
Kāpēc tu iedomājies, ka var atļauties darīt pāri visiem kas nav līdzīgs divkājainam radījumam. Planēta nepieder tikai homosapiensiem, bet ari visai citai dzīvai radībai.Ta jau tikpat labi varētu tādu kā tu ielikt maisā un nodauzīt līdz nāvei. Samērība ir jāievēro.
 
#
??? » riebekle 18.februāris 2017 12:50 atbildēt
Tev laikam vispār nepieleca, par ko ir stāsts. Neviens neteica, ka kverpli katrā ziņā vajag likt maisā un daudzīt līdz līdz nāvei. Stāsts ir par to, ka vampīra izdzimteņi nevis džungļos, bet šķietami civilizētā valstī nokož un sakož cilvēkus un valsts viņus no tā nepasargā, lai gan tas ir valsts pienākums - citādi no valsts nav nekādas jēgas. Un tikai tad, kad cilvēks būs pasargāts gan citu cilvēku, gan dažādu dzīvnieku agresijas, valsts drīkst ķerties klāt dzīvnieku aizsardzībai. Te ir runa par vērtību sistēmu un prioritātēm, kas LR patlaban ir galīgi ačgārnas, jo nevis cilvēks valstij ir galvenais, bet lopiņi, kas ir ne tikai pielīdzināti cilvēkam, bet pat pacelti pāri cilvēkam un nereti ieņem pat dieva vietu. Un tas jau ir perversi.
 
#
Arī par tēmu » ??? 18.februāris 2017 16:30 atbildēt
Uzskatāmi var redzēt prioritātes mūsu sabiedrībā, ja paskatās ziedijumu kastītes Origo tirdzniecības centrā - var ziedot invalīdiem , bērnu ārstēšanai, palīdzībai mazgadīgām māmiņām , dzīvnieku patversmei. Nu un kam ir saziedots visvairāk ? Uzminējāt -dzīvnieku patversmei!( pie tam tādai , kas ar trūkumu necīnās un saņem bagātīgu pašvaldības atbalstu). Tad arī nav jābrīnās , par negatīviem procesiem valstī, depopulāciju.Cilvēki paši sevi virza uz iznīcību. nav tikai prāta, lai to apjēgtu.
 
#
gita » riebekle 18.februāris 2017 14:07 atbildēt
Tikai nevajag .....LV prioritāte ir tikai 100 cilvēkiem....
Pārējie visi pielīdzināti NEKAM....gan cilvēki , gan dzīvnieki, jo pretējā gadījumā nebūtu strādājoši un nestrādājoši bezpajumtnieki...patversmes cilvēkiem un dzīvniekiem...varbūt kāds to vēl nebija pamanījis....
 
#
es » ??? 18.februāris 2017 14:03 atbildēt
Meitenīti nokoda pašu mājas suņi un tur ir pavisam cits process....Nebūs tā, ka visi pasaules suņi un kaķi pazudīs no planētas - tomēr cilvēki skaitās saprātīgas būtnes un viņiem -ar kaut ko ir jāatbild...
 
Skatīt visus 15 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers